Kadro Yapısı ve Teknik Taktik Konular

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: 2010/2011 Sezonu Kadro Yapısı ve Teknik Taktik Konular

Shipp neden kadrolardan çıkartıldı..:)
Shipp transferini ben çok önemsiyorum ve Jasaitisin transferiyle bağlantılı olduğunu düşünmüyorum..

Can Akan' Alıntı:
Shipp transferini ben çok önemsiyorum ve Jasaitisin transferiyle bağlantılı olduğunu düşünmüyorum..

Dengesiz haberler geliyor diye kadroda yazmamış Bayram sanırım.
Bence Simas transferi Furakan'ın katılımı ile daha ilşkili.

Can Akan' Alıntı:
aaaa :shock: ben shipp'i nasıl unuttum ya :oops:

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Can Akan":1kgfx7k8]Shipp neden kadrolardan çıkartıldı..:)
aaaa :shock: ben shipp'i nasıl unuttum ya :oops:[/quote:1kgfx7k8]

:p Geç saatlerin etkisi diyelim ozaman.2 numara yazdığın yabancı yazısı kalkıyor ozaman.

Valla kaldırdım,ya yazıyı yazarken bir yandan Burak'a msnde furkan aldemir konusunda şaka yapmaya çalışıyodum ama yemedi :ehue

Valla kaldırdım,ya yazıyı yazarken bir yandan Burak'a msnde furkan aldemir konusunda şaka yapmaya çalışıyodum ama yemedi :ehue

Adam her saat cin gibi :p

Furkan karşılğında Murat Kaya ve para dersen bunu kim yer ki : )

öyle valla cin gibi maşallah,ben bu saatlerde melek gibiyim biri dese Galatasaray zaza enden'i transfer etti yerim,taki jeton yeni güne uyandıktan sonra düşer :)

Bayram ama Furkan'a karşılık Murat Kaya+ parada Furkan'a küfür gibi kalmış yahu :p

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Bayram ama Furkan'a karşılık Murat Kaya+ parada Furkan'a küfür gibi kalmış yahu :p
Bak yazıyorum ileti aynen şöyleydi,hala duruyo msn'de
Furkan Aldemir'le Murat Kaya,Tufan Ersöz ve 1.5 milyon dolar karşılığında anlaşıldı :)

[quote="Doğan SAĞLAM":3da5djx6]Bayram ama Furkan'a karşılık Murat Kaya+ parada Furkan'a küfür gibi kalmış yahu :p
Bak yazıyorum ileti aynen şöyleydi,hala duruyo msn'de
Furkan Aldemir'le Murat Kaya,Tufan Ersöz ve 1.5 milyon dolar karşılığında anlaşıldı :)[/quote:3da5djx6]

Tamamda kardeşim 1,5 milyon dolar zaten Murat'ı almalarını anca sağlar :p :p

Guard: Tutku, Taylor
S: Guard: Josh Shipp?, Melih Mahmutoğlu (Göksenin-Muratcan Güler)
S.Forvet: Jasa?, Caner, Haluk
P.Forvet: Rancik, Furkan?
Pivot: Ermal, Yabancı pivot?, Fatih (Sertaç Şanlı-Emre Bayav)

Son söylentilere göre şöyle bir kadro oluşuyor.

3 numarada bi şişkinlik var. Caner yerine Muratcan daha etkili olurdu. Shipp 30+ sahada kalması gerekir Muratcan olmazsa
Fatihi Oktay hocanın insafına bırakıyorum , savunma sertleştiği zaman tercih edilir belki.

Eyup abi Furkan transferindeki son durumu açıklayacaktı dinleyen varmı?

Şuan devam ediyor?

evet son durum hakkında eyüp açıklama yaptı. Galatasaray sözleşmeyi göndermiş imzalanıp dönmesini bekliyorlarmış.
ancak fülker ve efes'te devredeymiş.

Adamlar Lavrinovic'i aldı,birde üstüne Furkan'ı onlara kaptırırsak ne desek boş olur.Ha olurda Karşıyaka vermez ve Furkan karşıyakada devam eder o zaman sorun olmaz,hatta böyle bir transferle ciddi anlamda ilgilendiğimiz için mutlu olurum,ama furkan'ı rakiplere kaptırmak çok kötü olur.

Hakan Üstünberk'ten Taraftara Çağrı

Basketboldan Sorumlu Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Üstünberk, Galatasaray Cafe Crown'un Bornova Belediye oynayacağı kritik maç öncesinde sitemize önemli açıklamalarda bulundu.

Bu maçın önemine değinen Hakan Üstünberk, ?Sezon başında çok iyi ve kaliteli bir kadro kurduk. Çok iyi ve hızlı basketbol oynuyoruz. Bu anlamda belki de Türkiye?de göze en hoş görünen ve en doğru basketbolu biz oynuyoruz diyebilirim.
Şampiyonluk için kurulan ve şu anda galibiyet sayısı olarak üçüncü sırada bulunan bu takımın yarın düşmemek için oynayacak olması bizim açımızdan çok üzücü. Ne yazık ki sezon başında yaşanan talihsiz olay sebebi ile böyle bir maç oynamak durumunda kaldık. Tabii ki şartlar ne olursa olsun takımımız oynadığı basketbolla ve yaşananlara rağmen Galatasaray Ruhu ile bir araya gelerek sergilediği duruşla bütün övgüleri hak ediyor.
Mevcut durumda, yarın Bornova Belediye ile oynayacağımız maç da sezonun en önemli maçı. Yarın bütün taraftarlarımızı, sezonun son maçında, Galatasaray?ımızı desteklemek üzere Abdi İpekçi Spor Salonu?na davet ediyorum. Zaten böylesi bir maçta, Büyük Galatasaray Taraftarı?nın da sezon başından bu yana elinden gelenin en iyisini ortaya koyan takımımızı yalnız bırakmayacağından eminim.
Çok kişilikli oyuncularımız, mücadeleci bir kadromuz var. Önümüzdeki sene, bu kadroya gerekli takviyeleri yaparak Galatasaray?ı şampiyonluğun en güçlü adayı haline getirmek için şimdiden çalışmalara başladık. Taraftarlarımızın, Galatasaray?ı layık olduğu yerde göreceklerinden şüpheleri olmasın? şeklinde konuştu.

http://www.galatasaray.org/basketbol/er ... r/6786.php

Bu aciklamayi da unutmayalim :)

Tutku-Rochestie-Göksenin
Shipp-Melih-(Caner)
Jasaitis-Caner-Haluk
Rancik-Yabancı
Ermal-Furkan?

Yeterlidir benim için. Bu kadro destekle her takımı yenebilir.

Yeterki koyuyla gösterdiğim yerdeki transferler iyi isimler olsun.

jasa ve furkanı alalım inşallah hem 4 hem 5 oyanayabilen wilkinsonla da sözleşme yenileyelim bir senede şampiyon olamayacağımız belli bence bu kadro şampiyonluğun iskeleti olabilir bence furkan melih tutku ermal yabancılarla da çok iyi bir geçiş dönemi olur seneye de isabetli yabancılar tecrübelenmiş furkan ve melihle 1-2 gerçekten kaliteli türk oyuncularla neden olmasın yani bu kadroyla kalıp seneye yapabileceğimz takviyelerle şampiyonluğu çok uzak görmüyorum

melih-furkan-tutku-ermal-xxx-xxxx türk rotasyonu mesela serkan ve oğuz savaş (salladım yani milli oyunculardan bahsettim)

shiip jasa ve yanına 3 tane kaliteli yabancıyla cidden zor değil ya :roll:

inşallah diyeyim

Jasa olmassa Shumpert'i tercih ederim. Çünkü bu sayede 4 numaranında alternatiflerini arttırabilecez.