Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: Kalise Canaria-Galatasarayımız(1.maç 74-99)

ŞEN OLA CİMBOM ŞEN OLA
ŞEN OLA CİM BOM ŞEN OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teşekkürler Murat hoca ve aslanlarına!

tüm takımı ayakta alkıslamak lazım müthis bi mücadele örneği . hocayı ve takımı sonuna kadar kutluyorum

not: robert hite in english e yaptığı savunma asla unutulamaz . bu 2.kurbanı oldu hite (ilk i darden)

biz bjkyı torinoda sadece yenmicez onları ezicez ergin atamanı oraya gömücez çünkü avrupa bizim işimiz!!!!

Yorumcuların da söylediği gibi kendimizi zorlasak kazanabileceğimiz maçtı. Zaman zaman sıkıntılar yaşasak da maç krize dönüşmeden oyuna dönmeyi başardık.

Kazanarak Torino´ya gitmek daha iyi olurdu ama uzun yıllar sonra mücadele ettiğimiz Avrupa Kupasında elde ettiğimiz bu sonuç da büyük başarı sonuçta.

Başta zaman zaman haketmediği ağır eleştirilere maruz kalan Murat Hoca olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu gururu bize yaşatan başta Aslan Hocamız Murat ÖZYER olmak üzere tüm oyuncularımızı alnından öpüyorum

Not:Arkadaşlar Aslanlarımıza yakışır bir giriş sayfası bekliyorum sizden.

skora hiç bakmayın..muhteşem oynadılar..çok rahat kazanırdık..dost düşman herkes galatasarayımızın gücünü gördü...kanaryanın biri avlandı,şimdi sırada ukala kanarya var..hani cak cak öten

Onur Yavuz' Alıntı:
Yorumcuların da söylediği gibi kendimizi zorlasak kazanabileceğimiz maçtı. Zaman zaman sıkıntılar yaşasak da maç krize dönüşmeden oyuna dönmeyi başardık.

Kazanarak Torino´ya gitmek daha iyi olurdu ama uzun yıllar sonra mücadele ettiğimiz Avrupa Kupasında elde ettiğimiz bu sonuç da büyük başarı sonuçta.

Başta zaman zaman haketmediği ağır eleştirilere maruz kalan Murat Hoca olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

Onur Yavuz Abimin sözlerinin altına..

Tugay Aktepe imzasını atarım. 8)

TEŞEKKÜRLER ASLANLAR !!

final eight kaç gün sürcek bilgisi olan kaç günde bi maç olcak 10 nisanda baslıyo sanırım

Torino planları off off..
Biri benim Torinoya gitmem için bütün herşeyi organize etsin. Ah ah.

gün aşırı maç var ozaman zor olcak kazanan 1 gün sonra yarı final 1 gün sonra finalmi oynayacak

yenildik; murat hoca istifa!
bu johnsen ve hite'ı takıma alanlara ne demeli!
gönderin hüseyin'i de kardeşim!

ve de ciddi not: bu tarihi gün, tüm galatasaray ailemize kutlu olsun........ özhan başkan'ın gitmesi bir anda camiaya uğur getirdi! darısı ŞAMPİYONLUKLARA!