Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: Kalise Canaria-Galatasarayımız(1.maç 74-99)

tebrikler aslanlar....

gerçekten bu tarihi günde çoçuklar çok ii mücadelere ettii. bakmyın yenilmemize aslında sıksak onları ordada yenerdik ama buda ii oldu. umarım torinoda beşiktaşıa yenip yarı fianlede ülkemizi temsil ederiz.

3 günlük bi organizasyon yapılabilir...
italyan vizesi fransızlar gibi kolaydır yanlız15 gün önceden başvurmak gerekir
torino ya daha önce gittim kalınacak otel falan çok 15 dolardan başlar yataklar bulunur bi yer
110 euro bilet adam gibi yerden
3 gece 75 konaklama
100 orada harcasan
torino ya 15 gün evvel bilet 220 eurroyu bulur
viza+vergi..200 euro
700 euro yeter
1400 ytl çok para ama değer
bikaç ay bedava çalışacağız anlaşılan..

Tüm takıma tebrikler.Tarihi bir başarı elde ettik.Ancak yetmez.Bence kadro derinliği ve oyuncu kalitesi olarak bjk dan eksiğimiz yok hatta fazlamız var diye düşünüyorum.Tam kadro torinoya gider,bir sakatlık falan yaşamazsak ve de seyircimiz orayı ayhan şahenk e çevirirse yarı final hiç uzak değil.Shumpert ı durdurursak ve günümüzde olursak ist.da canaria ya yaptığımızı bjk ya da yaparız.Yeter ki günümüzde olalım azcık.

yıllar sonra şu taraftarı şöyle sevindirdiler ya .. helal olsun hepsine be ..

torino yolları 8)

Hooooooooooooollllllllllllllleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :atki :atki :atki

Tebrikler Aslan Yürekliler :claps :claps :claps :claps :claps

Bu maçın yorumu olmaz.

Çeyrek Finalin tadını çıkarın.Saygısızlık yapmak istemiyorum ama Yarı Finale de hazır olun.....

johnsinina asik oldum resmen :p
yaa hep boyle oynasin canimiz feda ona yaww

her bir aslanimizi teker teker tebrik ederim..Harikasinizz

Yabancılarımız Avrupa'da Gösterdikleri Ciddiyeti Birazda Fulker(dişi kanarya) Karşısında Gösterirse , Neden OnLarı Evlerinde avlamayalım..!! önemli Olan Yabancıların Macı Ne Kadar isteyecegi...
Ayrıca Cüneytin Rakibi De moralize Eden üclüklerini Fulker Karşısında da Bekliyoruz :)
Bekle Bizi italya, Avrupa Fatihi Geliyor 8)

Munise Evci' Alıntı:
johnsinina asik oldum resmen :p
yaa hep boyle oynasin canimiz feda ona yaww

her bir aslanimizi teker teker tebrik ederim..Harikasinizz
Britton Jhonsen Bu Gece Daha istekliydi, Ancak Yabancı oyuncu Takıma Sınıf Atlatcak nitelikte Olmalı Bence.. Bu gece jhonsen'in yaptıgını , Türkiye Standartlarında Umit Sonkol'de Rahatlıkla yapabilirdi ...
Quinton Hosley Gibi Amazing Bi şutör gündeme Geldikten Sonra Britton'un Gelmesi Haliyle Tatmin Etmiyor Galatasaray taraftarını ..!! (ozelliklede beni)

Murat İnal' Alıntı:
Torino planları off off..
Biri benim Torinoya gitmem için bütün herşeyi organize etsin. Ah ah.

Torino ile ilgili yapilacak tur organizasyonlardan haberdar edebilirseniz sevinirim.Gitmeyi cok istiyorum.

Geçen pazar vakıfbank bayan voleybol takımı avrupa kupasını türkiye'ye getirdi , şimdi sıra bizde :) TEBRİKLER ASLANLARIMIZA :)

İlklerin Takımı Galatasaray Ulep Cup'tada Kupaya doğru ilerliyor.Murat Özyer ve Aslanları ezeli rakip Beşiktaş'ın rakibi oluyor çeyrek finalde.Öncelikle her iki takımıda tebrik etmek gerekir beşiktaş'ta zorlu yollardan geldi buraya ama biz daha iyiyiz ve biz GALATASARAY'ız Kupa kaldırmak kanımızda var o yüzden ezelli rakip beşiktaş'ın Kupa Hayalini Başka bahara erteleyeceğiz.

Teşekkürler,teşekkürler...
Takımımıza,bize bu gururu yaşattığı için,ne kadar teşekkür etsek az.Dün özellikle ilk yarı ortaya konan oyun,biz buraya 25 sayılık farkı korumaya gelmedik.Maçı almaya geldik,dedirten cinstendi.Fark genelde beş sayı civarındaydı.Bir ara öne bile geçtik.İnsan psikolojisi işte,ne kadar da maçı kazanmak için uğraşsan 25 sayılık fark,aklının bir köşesinde duruyor.
10 Nisan'a da çok birşey kalmamış.Ancak geçmek bilmez o günler .İki senede ne kadar geliştik,nasıl sınıf atladığımızı herkes görüyordur,umarım.Bize bu sevgiyi yaşatan,Murat Özyer başta olmak üzere,tüm teknik heyete,yöneticilere,herkese ama herkese sonsuz teşekkürler.

Herkese tebrikler öncelikle. Takıma gönül veren herkese..Maç için tek bir şey yazacağım, Dee Brown için çok sevindim.. O nun çok duygusal olduğuna ve takım için daha fazlasını vermek istediğine hep inandım.. Bütün amerikalı oyuncularımız karakter ve takım ruhu adına bir numaralar aslında.. Dee, dün akşam iyi oynadı, moralliydi.. İsmet Badem'in dediğine göre, Murat Özyer'e " seneye de kalabilir miyim " demiş.. Ne kadar doğru bilmem..

Yanlış bakmadıysam bu turda, saha avantajı olmayan, yani ilk maçı kendi sahasında oynayan takımlar içinde, turu geçen tek takımız.. ( çarşamba akşamı oynanacak 1 maç var ).. Bu da ayrı bir gurur..

Maça şortla ve güneş gözlüğü ile gelen Canaria taraftarını da kutlarım.. Vay anasını diyorum başka bir şey demiyorum..Hayat onlara güzel.. Şimdiden sezonu açmışlar.. Tribünde de müthiş güzel kızlar vardı.. Bir daha bu takımla eşleşirsek , ne yapıp edip o deplasmana gitmek lazım :)

Bildiğim kadarıyla Torino ya Roma aktarmalı uçuluyor :) Tur şirketlerinin gazete ilanlarını 3 gün içinde görürüz.. İşin içinde Beşiktaş da var.. Bu final eight gereğinden fazla ses getirecek ve konuşulacaktır..

:atki :claps :claps :atki :claps :claps :atki :claps :claps :atki :claps :atki :claps

ŞUBE SORUMLUMUZ AHMET DEDEHAYIR
KOÇUMUZ MURAT ÖZYER
OYUNCULARIMIZI TUFAN, HÜSEYİN, HİTE, BROWN...
VE MUHTEŞEM TARAFTARIMIZA TEŞEKKÜRLÜR....

BU NOKTAYA GELDİK. DÖNÜŞÜ YOK. BU TARAFTAR KUPADAN BAŞKA BİRŞEYLE MUTLU OLMAZ:))oluruzda kupa bir başka)

KUPA AYHAN ŞAHENK'e GELECEK..................

bizim rahatlıkla elediğimiz canarianın bu yıl herkesin yere göğe sığdıramadığı juventudu 75-69 yendiğini biliyormusunuz..benim umudum artıyor..el ye geçip panayla çekişeceğimiz günler yakın..yeterki birlik olalım ve istikrar kazanalım..ve tabiki yabancılarımızla bir ikisi hariç kontrat yenileyelim..artık her sezon sil baştan yapılmasından bıktım

Gerçekten müthiş takım oyunu oynuyoruz. Evet en önemlisi bu takım oyunu... Zaten ne geldi ise sakatlıklardan geldi bu sezon. Şimdi az çok sakatlıklardan yana iyiyiz çok şükür. Cüneyt'inden Johnsen'ine herkesin bu turda müthiş katkısı var. Onalara teşekkürler.
Bu arada Biritton Johnsen'ın akşamki adeta süpermen gibi uçarak aldığı ribaundlar, Ulep Cup istatistiklerinde hücum ribaundlarında birinci sıraya yerleşmesini sağladı. :p
http://www.ulebcup.com/ulebcup/competition/statistics/individual/average?ctl02_ctl00_ddlCategories=3
Ha bir de Uleb Cup istatistik merkezindeki GALA, GALATASARAY Café Crown olarak düzeltilmiş nihayet. Eeeeee biz adama farkettiririz. 8)

Mustafa Varol Aşıbol' Alıntı:
Gerçekten müthiş takım oyunu oynuyoruz. Evet en önemlisi bu takım oyunu... Zaten ne geldi ise sakatlıklardan geldi bu sezon. Şimdi az çok sakatlıklardan yana iyiyiz çok şükür. Cüneyt'inden Johnsen'ine herkesin bu turda müthiş katkısı var. Onalara teşekkürler.
Bu arada Biritton Johnsen'ın akşamki adeta süpermen gibi uçarak aldığı ribaundlar, Ulep Cup istatistiklerinde hücum ribaundlarında birinci sıraya yerleşmesini sağladı. :p
http://www.ulebcup.com/ulebcup/competition/statistics/individual/average?ctl02_ctl00_ddlCategories=3
Ha bir de Uleb Cup istatistik merkezindeki GALA, GALATASARAY Café Crown olarak düzeltilmiş nihayet. Eeeeee biz adama farkettiririz. 8)
tamda benim dikkatimi çekmişti..bir de şampiyon olalım...bir iki takviyeyle euroligin tozunu atarız.fülker gibi averaj takımı olmayız

Bu macin en dikkatimi ceken noktalari,

1.Tribundeki Ispanyol Kizlarin Guzelligi ve Basketbola Kattiklari Estantane
2.Carl English'in seneye GS'da cok rahat oynayabilecegi(Petar Naumoski'nin bir-kac alt versiyonu sanki.)
3.Robert Hite ve Owensin eski formlarina kavusmalari.
4.10 yil sonra katildigimiz Avrupa arenasinda Ceyrek Finale yukselmemiz..
5.15 Hucum Ribaundu bile alsa Brighton Johnsen'in bu takimin kimyasina asla ve asla uyusamayacagi..

mac hakkında söylenecek fazla bişey yok hepimiz cok mutluyuz benim belirtmek istedigim baska bisey... :) 27 yasındayım bu kadar basket maçı izledim ama hiçbir maçta allahım mola olsa keşke dedigimi hatırlamıyorum bu maçtaki ponpon kızlar kadar güzellerini hiç görmedim :) ,zaten bu basket sevdası yüzünden hanımla dizi maç kavgası yapardık bu mactaki kızlardan sonra şimdi gidip yeni tv almam lazım...

mac benim için 2.ceyregin ortalarında bitti.
bilmiyorum dikkatinizi cektimi ama cuney erden ust uste 3lükleri atmiş.
kanarya yıkılmıs
cunet erden kenara alındi.
bakti bench arkasından seyircinin teki kendisini alkışlıyor once gitti kendi takım arkadaslarının tebriklerini kabul etti.
sonra gitti seyirciyle tokalasşti.
seyircinin bittigi yerde zaten kanaryanın durma sansı yoktu.
basarıda emeği olan herkese tebrikler