Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: Kalise Canaria-Galatasarayımız(1.maç 74-99)

maçı internetten izleyebileceğim bir link verin arkadaşlar. televizyon bozuldu. acil olursa sevinirim.

johnsen ı çeyrek sonu yamulttular:)
herşeye rağmen fark 5 sayı ama içerden oynamalıyız hep 3 lük olmaz

chris owens gitsin, robert hite da gitsin.....
bunları bulan hoca da gitsin.......
zaten ilk periyot gerideyiz!

Cuneytin bilegi super sicak..Kanarya adalarinin atesi sanki ustunde hakim..Verin topu cuneyte atsin bugun suraya yaziyorum 13 de 8 ucluk atar..

Johnsene 24 saat 24 gun 24 gece forma sansi versen,GS'in kimyasina uyacak birisi asla ve asla degil.

johnsen bugün fena değil bence zorluyo reboundları ve en önemlisi sanki rotasyonun bi parçası bu takıma alışmış gibi ben fena bulmadım

KALISE GRAN CANARIA : 48 - 41 : GALATASARAY CC

İLK YARI SONUCU...

Bu turu geçtik artık. Ama sonraki turda Beşiktaş CT ile eşleşmemiz Türk Basketbolu adına üzücü.
2 ekip de ULEB CUP'ta iyi gidiyor. Malesef biri son 4'te olmayacak.

Macın basları haricinde hep basa bas devam eden ilk yarının 7 sayı farkla bitmesinin en onemli sebebi Carl ENGLISH . Adam gayet saglam bir SG ve ilk mactaki tutuklugu bu aksam yok.

Ikinci yarıda Cenk AKYOL-Tufan ERSOZ-Robert HITE-Murat KAYA dortlusuyle bu oyuncuyu savunmamız gerekiyor. Carl ENGLISH' in karsısına cıkarabilecegimiz o ozelliklerde 4 oyuncumuz olması bir avantaj.

Karsılasmayı kaybedebiliriz ama cok cok buyuk surpriz olmazsa turu gecip Torino' ya gitmeyi bekleriz gibime geliyor.

Sertaç Köse' Alıntı:
KALISE GRAN CANARIA : 48 - 41 : GALATASARAY CC

İLK YARI SONUCU...

Bu turu geçtik artık. Ama sonraki turda Beşiktaş CT ile eşleşmemiz Türk Basketbolu adına üzücü.
2 ekip de ULEB CUP'ta iyi gidiyor. Malesef biri son 4'te olmayacak.
bana ne arkadaşım beşiktaş tan benim gözümde keşke redstar çıksaydı daha kolay rakipti..biz kendi işimize bakalım bence..:)

Maça hızlı başlamalarına rağmen dengeyi kurabilmek bizim açımızdan sevindirici bir durum yaratırken devrenin sonunda 11-0 ´lık bir seri yememiz üzücü oldu.

Ama bu maçtan istediğimizi alacağımızdan en ufak dahi bir şüphem yok, yeter ki panik yapmayalım.

Devre arasına girerken 11-0 lık seri verdik.Bu tür seriler böyle maçlarda çok tehlikeli.Tempo çok yüksek,frene basmalıyız azcık.Mümkün olduğı kadar tempoyu aşağılara çekmeye çalışmalıyız.Hücum ribaundlarında da epey etkili oldular.Bunlara dikkat etmek lazım.2.yarı hiç kolay bi maç beklemiyor bizi.Çok dikkatli olmalıyız.Bu son seri ve son saniye 3 lüğü ile havay girebilirler 2. yarı.

gereksiz bir konu ama maçı izlemem için bir link verebilecek olan var mı. 24 ün internet sitesi hariç...