Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
4-3-1-1 gibi oynayacağız sanırım. Orta sahada pas yapmayı başabilirsek çok zorlanmayız, umarım..

4-3-1-2 diyecektin sanırım. Ve evet bende öyle düşünüyorum. Takımda gerçek golcü olmadığı için o bölgede forveti ikiledimiştir büyük ihtimalle Cana'nın soluna Ayhan sağına Barış yerleşir orta sahada. Ayhanı sık sık göbekten girerken göreceğiz Kewell'in sol kanata kaçtığı anlarda. Aynı şekilde Barış da pino sağa kaçtığında göbekten zorlıyacaktır. Misimoviç bu sistemde çok başarılı olur

İlk 11 değilde yedeklere bakıyorum. Maç kötü bir şekle girerse eğer kenardan kim gelipte takımı galibiyete ulaştırır veya buna yardımcı olur. Çok ama çok düşündürücü...

Bu arada ben Pinoyu göremiyorum. Nerede acaba ?

Tugay Aktepe' Alıntı:
İlk 11 değilde yedeklere bakıyorum. Maç kötü bir şekle girerse eğer kenardan kim gelipte takımı galibiyete ulaştırır veya buna yardımcı olur. Çok ama çok düşündürücü...

Önceden barış vardı , yedekten gelirdi kurtarıcı olarak !
Şimdi o bile ilk 11 de :p

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ufuk Ceylan, Serkan, Neill, Gökhan Zan, Insua, Ayhan, Lorik Cana, Misimovic, Barış, Kewell, Pino

Revize etti GsMobile :) .

Abi Allah aşkına cidden 10 kişilik kadro mu yollamışlar ? :)

Ben de diyorum Pino nereye kayboldu. :)

Merve Durgut' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":bga113js]İlk 11 değilde yedeklere bakıyorum. Maç kötü bir şekle girerse eğer kenardan kim gelipte takımı galibiyete ulaştırır veya buna yardımcı olur. Çok ama çok düşündürücü...

Önceden barış vardı , yedekten gelirdi kurtarıcı olarak !
Şimdi o bile ilk 11 de :p[/quote:bga113js]

Şu resim gayet açıklayıcı. Gel buraya, seni de kendime benzeteceğim cinsinden. Apaçi Style. :)

phpz3jfleam.jpg

Barış'ın idmanda bi resmi daha vardı (psikopat tarzında :p ) , bence o resimde hırslı görülmüş ve kadroya girmişte olabilir :p

Bu arada inşallah dediğim gibi 4-3-1-2 çıakrız sahaya yoksa büyük ihtimalle 4-4-2 çıkacağız ayhan-cana göbekte sağda barış solda Pinp kewell misimoviç forvette oynarsak sağ kanadımız ölür.

Sühan Cem' Alıntı:
Bu arada inşallah dediğim gibi 4-3-1-2 çıakrız sahaya yoksa büyük ihtimalle 4-4-2 çıkacağız ayhan-cana göbekte sağda barış solda Pinp kewell misimoviç forvette oynarsak sağ kanadımız ölür.

Barışın oynadığı her yer ölüdür abi zaten. Barış çok cesurmuş gibi görünen korkak bir futbolcudur. Boş koşuları, hiçbir işe yaramayan pres görüntüsü altında rakibe zayıf baskıları. Ayrıca bu adamda futbol zekası yok, korner direğinde topu rakibe çarptırarak korner alabilmeyi başaramayan bir futbolcudur kendisi. Dünyada hiçbir şeyden, okuldan, işinden, geleceğinden asla ümidini kesmemeyi dünya halini öğretti bizlere Barış. Çünkü bu yetenekle Galatasarayda oynayabiliyorsa ben de birgün NASA da çalışabilirim. Bu ümidi aşıladı bana...

Aydın ya da Serdar Özkan. Bunlar sakat mı? Tam Servet ve Mustafa yok derken Barış çıktı. Olmadı. Serdar Özkan bile daha iyi olurdu.
edit: yedeklerde gözüküyorlar.

Bu arada Barış bu hafta yedek takımda çıkmasına rağmen ilk 11de maça başlayacak. Servet'e kapak olsun...

Tugay bekliyorum Nasa'dan haberlerini:)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":yrlolwcm]Bu arada inşallah dediğim gibi 4-3-1-2 çıakrız sahaya yoksa büyük ihtimalle 4-4-2 çıkacağız ayhan-cana göbekte sağda barış solda Pinp kewell misimoviç forvette oynarsak sağ kanadımız ölür.

Barışın oynadığı her yer ölüdür abi zaten. Barış çok cesurmuş gibi görünen korkak bir futbolcudur. Boş koşuları, hiçbir işe yaramayan pres görüntüsü altında rakibe zayıf baskıları. Ayrıca bu adamda futbol zekası yok, korner direğinde topu rakibe çarptırarak korner alabilmeyi başaramayan bir futbolcudur kendisi. Dünyada hiçbir şeyden, okuldan, işinden, geleceğinden asla ümidini kesmemeyi dünya halini öğretti bizlere Barış. Çünkü bu yetenekle Galatasarayda oynayabiliyorsa ben de birgün NASA da çalışabilirim. Bu ümidi aşıladı bana...[/quote:yrlolwcm]

Hahahaha aklın yolu birdir. :)

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
Aydın ya da Serdar Özkan. Bunlar sakat mı? Tam Servet ve Mustafa yok derken Barış çıktı. Olmadı. Serdar Özkan bile daha iyi olurdu.
edit: yedeklerde gözüküyorlar.
Bence Barışı Cernata bassın diye oynatıyor.Aydın geri dönmüyor.
Mantıklı geldi bana Barışın oynaması.
Rijkaard yavaş yavaş Türkiye ligini çözüyor