Kerem Tunçeri

Re: Kerem Tunçeri ve Yuvaya Dönüş

büyük ihtimalle bu sene alamıcaz ama elbet bi gün bize dönecek bu 1 sene olur 2 sene olur ama mutlaka dönecek...

keşke Kerem gelse çok faydalı olur

Ülkemizin takımlarında Türk Guard sıkıntısının çok olduğu bir dönemde Kerem Tunçeri gibi bir isim çok ciddi bir merhem olurdu fakat arkadaşlara katılıyorum İspanya'da kalacaktır .

Teşekkürler...Başka yerlerde başarılar..
Tunçeri ler yeterince giydi bu formayı sanki.

Kerem Tunçeri ye Rus takımlarından astronomik teklifler varmış, bize gelme ihtimali yok şimdilik!

Benim 3 yıldır neden bizde oynamıyor dediğim oyuncudur kerem tunçeri kendi çocuğumuzdur kendi alt yapımızdan çıkmıştır ibrahim kutluay fenerbahçe'de oynuyorsa kerem'de ait olduğu yerde oynamalıdır. ..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kerem Tunçeri ye Rus takımlarından astronomik teklifler varmış, bize gelme ihtimali yok şimdilik!
Kötü haberler can sıkıyor dimi GALATASARAY taraftarı stressiz bir şekilde gönül rahatlığıyla gülmeyi hak ediyor..

Kerem Tunçeri değilde.Yıllardır altyapıdan bir Tunçeri daha çıkaramayanlara selam olsun derim ben ! Oturan guard İsmet'e selam olsun diyorum.Galatasaray'ın guardsız geçen sezonunda mükemmel fırsatlar elde edebilirdi.

Çok sağlam bi bilgi aldım Kerem Tunçeri'nin döneceğine dair. Transfer konusuna da yazdım.

Kerem Tunçeri inşallah geliyor arkadaşlar.

kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
"türkiyede basketbola galatasaray da başladın.ama en son bjk da oynadın hangisini tutuyorsun"
diye sorduğunda kerem
"galatasaray a karşı bişey hissetmiyorum ama bjk taraftarının bende farklı bir yeri var.ispanyada oynasamda kalbim beşiktaşla " demişti.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
"türkiyede basketbola galatasaray da başladın.ama en son bjk da oynadın hangisini tutuyorsun"
diye sorduğunda kerem
"galatasaray a karşı bişey hissetmiyorum ama bjk taraftarının bende farklı bir yeri var.ispanyada oynasamda kalbim beşiktaşla " demişti.
böyle bişey dediğine inanmam zaten daha önce Murat murathanoğluda söylemişti Keremin Galatasaraylı olduğunu

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":1fr6tua5]kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
diye sorduğunda kerem
böyle bişey dediğine inanmam zaten daha önce Murat murathanoğluda söylemişti Keremin Galatasaraylı olduğunu[/quote:1fr6tua5]
dee den ne fazlası olacak ? bence koca bir hiç ...

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":2th25y1c]kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
diye sorduğunda kerem
böyle bişey dediğine inanmam zaten daha önce Murat murathanoğluda söylemişti Keremin Galatasaraylı olduğunu[/quote:2th25y1c]
ntv de hafta içi her gün ekrana gelen "spor servisi" adlı programda görmüştüm.kerem kendi ağzıyla söyledi.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":3puqfuqw][quote="Hüseyin Karaçil":3puqfuqw]kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
diye sorduğunda kerem
böyle bişey dediğine inanmam zaten daha önce Murat murathanoğluda söylemişti Keremin Galatasaraylı olduğunu[/quote:3puqfuqw]
ntv de hafta içi her gün ekrana gelen "spor servisi" adlı programda görmüştüm.kerem kendi ağzıyla söyledi.[/quote:3puqfuqw]
o zaman yürüsün beşiktaş a anca gider...

Dee'den ne gibi bir fazlası olacak;
1- Takımı daha iyi yönetecek
2- Tecrübe farkı
3- Son topları saçma sapan kullanmayıp gerekli adamlara ulaştıracak
4- Yabancı kontenjanını farklı pozisyonlara kaydırabileceğiz
5- Real Madrid'de ULEB Cup şampiyonluğu yaşamış bir guardımız olacak
6- Hüseyin'in dilinden anlayıp ona top indirebilecek bir guardımız olacak
...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Dee'den ne gibi bir fazlası olacak;
1- Takımı daha iyi yönetecek
2- Tecrübe farkı
3- Son topları saçma sapan kullanmayıp gerekli adamlara ulaştıracak
4- Yabancı kontenjanını farklı pozisyonlara kaydırabileceğiz
5- Real Madrid'de ULEB Cup şampiyonluğu yaşamış bir guardımız olacak
6- Hüseyin'in dilinden anlayıp ona top indirebilecek bir guardımız olacak
...
ya yüz kere yazdık ama anlaşılmıyor sanırım. senin elinde üniversite de efsane olmuş bir guard var bu yaşında ve adamın kendine has bir stili, lakabı var. sen bu adama her defasında 7.99 saniyede yarı sahayı geçirtiyosun ya bıraksana adamı, burada suç hocanındır tamamiyle, dee yi oynatamadı. son topları kafasına göre kullanmadı heralde dee. zaten utah ta bu transfer işlerine bakanlar oyuncudan hiç anlamıyorlar yoksa neden draft etsinler dee yi... bir siz biliyorsunuz... kerem madem bu kadar iyiydi neden nba e gidemedi.

Dee'nin yeteneğine birşey söyeleyen yok zaten. Dee muazzam hızlı bir guard. Onu fast-break lerde durdurmak güç. Bu stilde NBA'e uygun bir stildir. NCAA kariyeride zaten bunun göstergesidir. ama sorun burda değil. Dee Avrupa basketboluna uyum sağlamayamadı. Sete set hücumlarda yetersiz kaldı ve takımı yönetemedi. Son toplarda heralde Murat Hoca git ne yaparsan yap içeri dal demedi!!! Tekrar söylüyorum Dee yeteneklidir fakat tarzı Avrupa Basketboluna uymuyor.
Ayrıca Kerem Tunçeri NBA'e neden gitmedi diyorsun. O zaman Avrupa'nın sayılı guardlarından Sarunas NBA gitti fakat birşey yapamadı. Şimdi Sarunas kötü guard mı? Dee Nasıl Avrupa'da zorlanıyorsa Kerem'de NBA'de zorlanır...