Kerem Tunçeri

Re: Kerem Tunçeri ve Yuvaya Dönüş

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Dee'nin yeteneğine birşey söyeleyen yok zaten. Dee muazzam hızlı bir guard. Onu fast-break lerde durdurmak güç. Bu stilde NBA'e uygun bir stildir. NCAA kariyeride zaten bunun göstergesidir. ama sorun burda değil. Dee Avrupa basketboluna uyum sağlamayamadı. Sete set hücumlarda yetersiz kaldı ve takımı yönetemedi. Son toplarda heralde Murat Hoca git ne yaparsan yap içeri dal demedi!!! Tekrar söylüyorum Dee yeteneklidir fakat tarzı Avrupa Basketboluna uymuyor.
Ayrıca Kerem Tunçeri NBA'e neden gitmedi diyorsun. O zaman Avrupa'nın sayılı guardlarından Sarunas NBA gitti fakat birşey yapamadı. Şimdi Sarunas kötü guard mı? Dee Nasıl Avrupa'da zorlanıyorsa Kerem'de NBA'de zorlanır...
görüşüne katılmamakla beraber, saygı duyuyorum. ama dee bu sene kalırsa, patlama yapacak inanıyorum ona..

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
"türkiyede basketbola galatasaray da başladın.ama en son bjk da oynadın hangisini tutuyorsun"
diye sorduğunda kerem
"galatasaray a karşı bişey hissetmiyorum ama bjk taraftarının bende farklı bir yeri var.ispanyada oynasamda kalbim beşiktaşla " demişti.
Eğer bunlar söylemiş ise gözlerinden ateş çıkarsın umrumda mı ....

Serdar Aslan' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":3aov1lm0]kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
"türkiyede basketbola galatasaray da başladın.ama en son bjk da oynadın hangisini tutuyorsun"
diye sorduğunda kerem
"galatasaray a karşı bişey hissetmiyorum ama bjk taraftarının bende farklı bir yeri var.ispanyada oynasamda kalbim beşiktaşla " demişti.
Eğer bunlar söylemiş ise gözlerinden ateş çıkarsın umrumda mı ....[/quote:3aov1lm0]
imza+mühür+kaşe...

Serdar Aslan' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":271gwltt]kerem tunçeri bjk den ayrılıp real e gittikten sonra gazeteciler kerem e.
diye sorduğunda kerem
Eğer bunlar söylemiş ise gözlerinden ateş çıkarsın umrumda mı ....[/quote:271gwltt]
Kerem gerçek bir galatasaraylıdır.
Kerem'in real madrid'e yeni transfer oldugu dönemlerdi sanırım ... Real madrid tv'de yapılan transferiyle ilgili söyleşide(ingilizce alt yazılı) my favorite team Galatasaray dedigini biliyorum :)

Hotbird mhz 11785 H:SR 27.500 uydu imkanı olanların eklemesini tavsiye ederim . Real madrid'in full basket maçlarını gösteriyor . Ama cogu banttan :)

evet o söyleşiyi bende izlemiştim hem tuttuğum takım diyordu aynı zamanda sık sık galatasaray'ın futbol maçlarınıda izliyorum demişti bu arada avatarındaki gains yerine dixon fotosu gayet şık durmuş 8)

o zaman ya siz yalan söylüyosunuz yada kerem ikiyüzlü.ben ntv deki spor servisi programında kendi ağzından duydum.real e gittiği yıl.

Arkadaş Kerem Galatasaray altyapsında yetişmiş gerçek bi Galatasaraylıdır.Hernekadar ondan beklemediğim işler yapsa da bu böyle umarım yuvaya geri döner...

kerem'e küfüreden o basketbol düşmanları yüzünden belki de gelmeyecek kerem bize...tamam gs sevgisi başka ama bu tribünlerdeki kendini bilmezler etti bu küfürleri

Bu laflara filan da fazla takılmıyorum artık.Abisi de büyük Galatasaraylıydı sözde.Neler çektik kendisinden...
Metin Oktay'ın,Bülent Korkmaz'ın,Işıl'ın,Esra'nın yeri her zaman başka bizde.Ama herkesten böyle olmasını beklemek hata.Güzel hayal ama imkansız.
Gelsin,takımı mükemmel yönetsin,bize basamak atlatsın biz de alkışlayalım sonuna kadar.

Herkes Galatasraylıyım der fakat herkesinki aynı derecede olmaz.Mesela bi Işıl'ın ile Kerem Tunçeri'nin ki bir olmaz bence.Ama Kerem Tunçeri'nin bizde oynamasını gerçekten isterim,hatta bizde basketbolu bırakmasını.

adam bir demiş ; ben bjk liyim ardından galatasaray lıyım. böyle yanar döner adamları ne çok seviyorsunuz anlamadım ya .

alen markaryan'ın kerem'in madrid'e gitmesinden sonra yazdığı bir yazı.

buruk ve sancılıydı. adalet isteyen bir adamın gururu vardı sesinde. belliydi ki, isminin başka bir camia ile anılması geldigi beşiktaş'ta hem de ilk günden rahatsızlık yaratmıştı. anlaşılan başbelası dedikodu tacirleri yine işbaşındaydı. ilk maçta "yuh"lanacağı söylenmişti kendisine.. rahatsızlığı bundandı.. telefonun öte ucundaki bu haykırış, ciğerime oturdu. şaşkınlığımdan ne diyeceğimi düşünürken, o devam etti: "g.saraylıyım ama vereceğim mücadele ile beşiktaş taraftarına layık olacağıma söz veriyorum." yüreğiyle, bileğiyle, korkmadan ve delikanlıca girdiği bu büyük yükün sorumluluğuna bakar mısınız? vereceği mücadele! yani onuruyla, yani kıvırmadan, dimdik ve asil. etraf soytarılardan geçilmezken, ben doğuştan şu ya da bu takımlıyım meramlarına takılmayan güzel insan kerem tunçeri'den bahsediyorum. hele beraber katıldığımız bir panelde sorulan bir soru üzerine beşiktaşlılığı anlatışı, onu daha çok sevmeme neden olmuştu. hatta yıldız üniversitesi onu ayakta alkışlamıştı. ve gitti.. nihat'ın gittiği yere.. türlü entrikaların (!) kurbanı olarak ispanya'ya giden nihat, bağrımızdan koparılmıştı ama sociedad'ta hem ülkemizin hem de beşiktaş'ın gururu olmuştu. lakin kerem'in gidişine bir beşiktaşlı olarak üzüldüm ama hak, hukuk, insanlık kumaşı ve türk halkı adına sevindim. mücadelemiz sonsuza kadar iyilerin hep iyi yere ve yanyana gelmesinden yana olacaktır. elimizden geldiğince ve kavlimizce. kerem, madrid'e imzayı atmış ve istanbul'a gelmiş. dostlarıyla veda hazırlıkları yapıyormuş. tam bu yoğunlukta beşiktaş taraftarları adına teşekkür ve başarı dileklerimi sunmak için telefon ettim. telefonu açtığında akatlar'da bir senedir ter döktüğü bench'in üzerinde oturuyormuş. hangi duyguları yaşıyordu bilmiyorum. ama ağlıyordu.. bu yazının hayata geçmesinde sebep de o gözyaşlarıdır. imza törenlerinde "doğuştan beşiktaşlıyım" diyenlere saygılarımla.

belki birşeyleri açıklar.

kerem tuncerinin yanına istikrarlı skorer 2-3 numara + kaya peker gelirse bence bu takım avrupada ve ligte cok önemli bi takım haline gelir ve istediğimiz basarıyı yakalayabiliriz . bahssettiğim 2 -3 de carl english , tariq kirksay

Kirksay Unics Kazan'da oynuyor yanılmıyorsam. Onu almamız oldukça zor. Çünkü o kulüplerden fazla para veremeyiz gibime geliyor...

Zizic meselesi sanırım yarın halloluyormuş. Ama ne tarafta doğru onu bilemiyorum. Zizic giderse Kerem için gsbasket.org olarak bir mesaj yayınlasak, yönetime alması yönünde uyarıda bulunsak çok mu absürt olur. Zizic giderse ona vereceğimiz parayla hem Türk oyuncu rotasyonuna hem de en eksik yerimiz olan guard sorununa büyük katkı yapmış oluruz.

Bu konuda birşey yapabilir miyiz site olarak? Tabi Kerem'in durumunun da bilinmesi gerekir ki öğrenebiliriz büyük ihtimalle.