Kombine alacaklar listesi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Kimler alır?

Saadet Unal' Alıntı:
Kombine alanları çok taktir etsem de küçülme politikasına karşı sert bir tavır koymamız gerektiğine inanıyorum ;) Anlasın bu zihniyet taraftarın gücünü ve şubenin sahipsiz olmadığını

Sert tavırı koyalım hafiften :).

Değil kombine almak, aldırmak asıl aldırmamak için elimden geleni yapacağım ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":2gfrnbdd]Kombine alanları çok taktir etsem de küçülme politikasına karşı sert bir tavır koymamız gerektiğine inanıyorum ;) Anlasın bu zihniyet taraftarın gücünü ve şubenin sahipsiz olmadığını

Değil kombine almak, aldırmak asıl aldırmamak için elimden geleni yapacağım ;)[/quote:2gfrnbdd]
Aynen Öyle tavır koymak lazım
Keremi bu konuda %100 destekliyorum

Kerem Seçer!

Önce diyorumki yazıklar olsun sana!

Mademki bizden bir ok olmaz bu modluğu bırak lütfen, bugün istifa et, bu forumda kapansın!!!!

Biz bir avuç kardelen başımızın çaresine bakarız!

Re: Gölge etmeyin biz kombine alıyoruz!!!

Kerem'ler Ahmet'ler, Can'lar hatta Eser'ler!

Gölge etmeyin bize, biz kombine alıyoruz, siz isterseniz almayın, siz isterseniz salonlara gelmeyin, siz isterseniz bırakın bu işleri!!!

Kendinize başka topic bulun, bizi bize yeteriz, biz bir avuç kardelen Yiğit Şardan'a inat, Ahmet Dedehayır'a inat hatta size inat bu kombineleri alacağız!!!

Sİzden ricamız bu topicten uzak olun, başka bir konuda bir örgütlülük kurun, bir şeyler yapın!!!

AMMMAAAA BİZİ DEMORALİZE ETMEYİN BİZ ALACAĞIZ O KOMBİNELERİ!!!

Unutma tabiki!

Bu armaya her koşulda sahip çıkanları asla seni unutmaz!!!

SEN TOPİC AÇ KOMBİNE ALMA MAÇA GİTME DİYE!!!

BU KONUDAN UZAK OLUN!!!

Kerem SEÇER' Alıntı:

Değil kombine almak, aldırmak asıl aldırmamak için elimden geleni yapacağım ;)

tavır koymayı, kombine almamanı anladım da ALDIRMAMA ne oluyor?

bu ne bıkkınlık ya bu yaştan? burada kaç yaşında insanlar o kadar başarısızlıklar görmüşler yıllardan beri, halen uğraşıyorlar, takımın peşinden koşturuyorlar, ÖRNEK ALMAK GEREKMEZ Mİ?

Dostlarım, renkdaşlarım, lütfen beni iyi dinleyin!

Bizim basketbol şubemiz üvey evlat, eğer bizler bu şubeye sahip çıkmazsak, eğer bizler salonlara gitmezsek, geleceğimiz çok karanlık!!

İyi günde herkes maçlara gelir, kombine alır, ama bizler tarafız taraftarız, vede amatör branşlarımıza sahip çıkmalıyız!!!

Küçülmek isteyenleri küçültmek için bu kombineleri almalıyız, salonlara gitmeliyiz, o zaman göreceksinizki bu şube biryerlere varacak!

Lütfen mevcut duruma isyan edin, kabul etmeyin, gelin salonları dolduralım, basketbol şubemizi yanlız bırakmayalım!!!

OMUZ OMUZA VERELİM BU KOMBİNELERİ BİTİRELİM!!!
EN GÜZEL GÜNLERİMİZ İÇİN!!!!

Re: Sadece kombine almak isteyenlere özel topic!

Artık 2 tane konumuz var, kombine almak istemeyenler ve aldırmak istemeyenler diğer konuda örgütlenir, kombine almak aldırmak isteyenler ise bu konuda örgütlenir!!!

Lütfen almak istemeyen ve bu işten umudunu kesenler bu topiğe yazmayın, yalvarıyorum yazmayın!!!

Bırakın bizler alalım, sizler neden almadığınızı ve çözüm yolunuzu diğer başlıkta paylaşın, ama bu konuyu bu başlığı bize bırakıınnn!!!

GÖLGE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEZ KISACA!!!

Bakıyorum herkes birbirine posta koymanın derdine düşmüş.

isteyen, istediği konuya, istediğini yazar.

Kombine almakla mı gerçek taraftar olunuyor ?

O zaman Bingöl'de, Ağırı'da, bilmem anasının dininde bu takıma gönül verenler gerçek taraftar değiller.

Mesele maça gitmekse, emin olun burada laf saydıgınız adamların deplasman otobüslerinde yaptıkları yol, sizin galatasaray için kattetiğiniz mesafenin bin mislidir.

Son mesajım bu topiciğe..

Siz yemyeşil kırlarda koşmaya devam edin, ünlü çizgi film kahramanımız gibi...

Kaan Can Garip' Alıntı:
Mesele maça gitmekse, emin olun burada laf saydıgınız adamların deplasman otobüslerinde yaptıkları yol, sizin galatasaray için kattetiğiniz mesafenin bin mislidir ;) .
bu sözün en son söyleneceği kişi Eyüp Yıldız'dır ;)

Emre,

Sen bizi tanımıyorsun. o yüzden kimin Galatasaray için ne türden emek verdiğini bilmiyorsun. Bence hiç karıştırma.

Herkesin taraftarlığı kendine.

Konu takımı yerinde desteklemekse, zamanında kimsenin gelmediği yerlere biz tek başımıza gidip, pankart astığımızı biliriz.

Cevap hakkı dogdugu için buraya yazdım. cevabını istersen buraya yaz, istersen özelden at Emrecim. tercih senin.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Emre,

Sen bizi tanımıyorsun. o yüzden kimin Galatasaray için ne türden emek verdiğini bilmiyorsun. Bence hiç karıştırma.

Herkesin taraftarlığı kendine.

Konu takımı yerinde desteklemekse, zamanında kimsenin gelmediği yerlere biz tek başımıza gidip, pankart astığımızı biliriz.

Cevap hakkı dogdugu için buraya yazdım. cevabını istersen buraya yaz, istersen özelden at Emrecim. tercih senin.
Kimseden taktir beklemedimki ben zaten, ben kendim için yaptım her şeyi, sen benden daha büyük bir cimbomlusun elbet, ama konumuz bu değil!

Konumuz başka Kaan!
Sen kombine alma aldırma, ama biz alıp aldıracağız!

Eyüp abi,

Öyle bir iddiam yok benim. Herkesin Galatasaraylılığı kendine.

Ama artık vazgeç bu tutumundan. bir tepki verilecekse, ortak karar alınıp verilmeli.

Başımızdaki yöneticiler, siz bu şekilde destek verdikçe, daha aymaz bir tutum takınıyorlar. Bu adamlar güzellikten anlamazlar .

Kaan Can Garip' Alıntı:
Eyüp abi,

Öyle bir iddiam yok benim. Herkesin Galatasaraylılığı kendine.

Ama artık vazgeç bu tutumundan. bir tepki verilecekse, ortak karar alınıp verilmeli.

Başımızdaki yöneticiler, siz bu şekilde destek verdikçe, daha aymaz bir tutum takınıyorlar. Bu adamlar güzellikten anlamazlar .
Aynen Öyle Kaan a yüzde yüz katılıyorum.Biz tavır koymadıkça daha küçük düşünüyorlar biz tepki vermedikçe kendilerini Galatasarayın sahibi sanıyorlar

Vallahi ortada kaldım. Ortada kalanlar için de bir başlık açılsa iyi olur.

Maçlara gitmeyerek kombine almayarak mı tepkinizi koyacaksınız?Gelecek sezon kimse maçlara gitmesin görün bakalım şubeyi ne hale getiriyorlar.Beterin beteri vardır bunu unutmayalım.Tepkimizi göstermenin en güzel yolu da tribünde organize bir şekilde olur ancak.Takım kötü yönetiliyor diye maçlara gitmemek inanılır gibi değil cidden.

Kimse burada maça gitmeyeceğim demiyor sapla samanı karıştırmayın. Olayı alakasız yerlere çekmeyin.

Bir de isteyen istediği başlığa yazar. Kimse müdahale edemez buna. Forumun her başlığı herkese açıktır!

Bir daha da yazmak istemiyorum bu başlığa inşallah aynı yanlış ifadeler kullanılmaz.

"Kombine Alıp-Almama" konusunda site yönetiminin ortak bir kararı olması gerektiği detayına katılıyorum ancak bir şekilde fikir ayrılığı oldu diye de, kimseyi rencide etmeyecek şekilde negatif yazanları da dışlamak anlamsız.

Bence de son 2 sezondan sonra basketbol kombinesi almak pek mantıklı durmuyor; ama bizler bu sitede senelerdir bulunuyorsak ve belli bir amaç uğruna yazıp çiziyorsak, bu kombineyi öyle ya da böyle alacağız.

Ben de ilk mesajda kendi adımı listeye ekledim ama sonraki sayfalarda liste fazlalaşmış; en son haline beni de eklerseniz sevinirim.

geçen senede almıştım tüm zorluklara rağmen fenerbahçe maçına girememiş olmama rağmen bu yıl bi kıvılcım göremesemde alıp takımımın yanında olacağım iyi gününde değil kötü gününde takımımla sadece gülmek için değil gerekirse ağlamak için orada olacağım benide yazabilirsin eyüp abi 16-saim karakuzu...