Kupa Bizim | Galatasaray MP 85 - 78 Fenerbahçe

Eger babkinayı tercih ederse bizim için süper olur.cünkü hem formsuz basladı hem de pota altında tamane veya matovici kesmesi gerekir.Ama tahminim angel-penny-matovic-tamane 4 lüsünü tercih etcekler.Melisa can oynayacakmış galiba bu güzel haber.cünkü tinayı 5 dk,baharı da 10 dk yedeklese yeter bize.Zaten tahminim alba veya gülşahı bi 5-10 dk gibi kısa da olsa bir süre 4 numarada oynatacagımızı düsünüyorum.Bizde Taurasi onlarda angel zaten belli bir sayının üzerinde atacaklardır.Onun için asıl kritik eşleşme ve oyuncular bence Alba torrens ve penny taylor olacaktır.Penny taylor'in dış atışları cok daha iyi ancak alba torrens'in penetre gücü daha yüksek ve boy avantajı da dikkat cekiyor.Son olarak Tina hakkında şunu söylemek isterim ki: eger erken faul proplemine girerse kupayı kazanma şansımızı yüzde olarak vermiyecem cünkü yok denecek seviyeye düşer.Alba-penny eşleşmesinin yanı sıra Tinanın da erken faul almaması bizim için macın kritik noktalarından biridir.

büyük gün geldi üstümüzde forma boynumuzda atkılarla Ankara sokaklarındayız inşallah güzel bi trübün yaparız arena da zaten bizim biletler dün itibarıyla bitti onların satışı hala devam ediyo ama onlarınki biter çünkü salona gelen gs liler de onların taraftan bilet almaya başladı dünden beri yani tamamen dolu olacak salon......

GS = 2.(fb)

Ezikler buna ne bahane bulacaklar aceba:) Ezikler ezildiniz kabul edin daha ışıl ve fowles gelecek bu takıma sizin hepi topu kadronuz bu:) bizim bu seneki rakimiz zaten siz değilsiniz moscova :D

Bir sözümde angel a: senin gibi bir centilmenin onar gibi köpeklerin içinde ne işin var:)

Tribünde çöken paneli,düşen insanları görünce sevincim kursağımda kaldı.Bu salon da GSGM'nin malı.Bir Galatasaraylı en ufak şekilde yaralandıysa kulüp analarını ağlatmalı bu şerefsizlerin.
Ne güzel bir gündür,ne güzel bir haftadır.Hakettiklerimizi bir bir topluyoruz.Büyük oynadı kızlar,tebrikler.

Ben bu kadar hazımsız bir camia görmedim.
Allah bunların sonunu hayır etsin.
Centilmen taraftarlarını da birkez daha görmüş olduk.

Batur abiyi izliyorum şimdi fenerbahçe tvde : ))

Diana'dan Prince'e, Bahar'dan Şaziye'ye kadar tüm aslan kızlarımıza teşekkürler.Hakettiğimiz tüm kupaları toplamaya başladık. Aşkımız TERTEMİZ !

Kadın-erkek farketmez, basketbol buysa KRAL Biziz !

Yok yok iyi ıoldu maç boyunca birkez bile öne geçememiş ezikleri son 59 saniyede 4 sayı yaklaştırıp umutlandırıp sonrada Babayı ellerine vermek daha zevkli oldu bence :) hahahahahaaaa

Şu Batur Abi neyin kafasında çok merak ediyorum?
Utanmasa Galatasaray 3 kişiyle oynamalıydı biz 5 kişi oynamalıydık haksızlık oldu diyecek..

muhteşem bir hafta muhteşem, hep kupa, hep kupa hele ikisi fenerbahçeden olunca çok ama çok harika
harikasınız kızlar teşekkürler

Ünal Aysal,en çok ta bu kupa senin hakkın,sana armağan olsun büyük başkanım...

Hakan Üstünberk'te tabii onunda katkıları.....