Malik Dixon

recep şen 2 yabancı oyuncu alacağız dediğine göre malikten umudu kesmişiz demektir

gördüğüm kadarıyla malik konusu,taraftarımızda bi saplantı haline gelmiş durumda.bu kadar sevilen bi oyuncuyu birkaç yüzbin dolar için tutamazsak çok yazık olacak gerçekten

ozan' Alıntı:
gördüğüm kadarıyla malik konusu,taraftarımızda bi saplantı haline gelmiş durumda.bu kadar sevilen bi oyuncuyu birkaç yüzbin dolar için tutamazsak çok yazık olacak gerçekten
o birkaç yüzbin dolara başka bi yabancı oyuncu alabiliriz. herşey bu kadar basit değil. futbol olsa tamam derim birkaç yüzbin dolar sorun olmaz ama basketbolda o birkaç yüzbin dolar çok önemli. bende Malik'in kalmasını çok istiyorum ama kulübün maddi imkanlarını da göz önünde bulundurmalıyız. zaten Murat hoca da bunu söyledi. Malik'e istediği ücreti verirsek pota altında kambala'yı da savunmalı çünkü o paraya başka bi yabancı alabiliriz dedi. yani senin o önemsemediğin birkaç yüzbin dolar aslında çok çok önemli bi miktar.

iyi o zaman zaten kulübümüzün çok parası varya her birkaç yüzbin dolar için çerez parası diyelim. ondan sonrada görürüz bakalım büyük hedeflerimize mi ulaşacağız yoksa maddi sıkıntılar yaşayıp gerileyecek miyiz?

bu sene şampiyonlar liginden gelen para malikin istediği parayla karşılaştırılınca harbiden çerez parası o da hiç galibiyet elde edemezsek ve forma reklamı ile tv gelirleri hariç bence birazcık basketbol şubesine para kaydırılarak malik rahat rahat tutulur. futbol takımına heinz gibi göstermelik transferler yapılacağına basketbol takımının rotasyonuna malik gibi bi yıldız eklensin

emregs' Alıntı:
ozan' Alıntı:
o birkaç yüzbin dolara başka bi yabancı oyuncu alabiliriz. herşey bu kadar basit değil. futbol olsa tamam derim birkaç yüzbin dolar sorun olmaz ama basketbolda o birkaç yüzbin dolar çok önemli. bende Malik'in kalmasını çok istiyorum ama kulübün maddi imkanlarını da göz önünde bulundurmalıyız. zaten Murat hoca da bunu söyledi. Malik'e istediği ücreti verirsek pota altında kambala'yı da savunmalı çünkü o paraya başka bi yabancı alabiliriz dedi. yani senin o önemsemediğin birkaç yüzbin dolar aslında çok çok önemli bi miktar.
ozan biraz abartmış belki çerez parası olarak düşünmüş ancak işin açıkçası ben ülkerle gerçekleştirdiğimiz sponsoruluktan inanın birşey anlayamadım ülker anterenörlerini bize verdi başka ne verdi bu sene yanlış anlamayın bu konuda bilgisi olan varsa söylesin bana elimizde malik dixon var bazı arkadaşlar olayı saplantı haline getirmemeliyiz diyor haklıdır hatta ve hatta biz dixonspor da değiliz diyenlerde var sonuna kadar doğru ancak eğer ülker gerçekten bizim sponsorumuz ise ve bizim başarılı olmamız onlarada birşeyler katacaksa malik ile ilgili o bi miktar cerez parası konusunda yardımcı olmalı sponsor eğer burada devreye girmiyorsa yerim o sponsoru ben malik in takıma katkısı ortada ve bu takıma verebilecekleride eğer sponsor olan firma bu takımdan bazı başarılar bekliyorsa elini cebine atmalı galatasaray markasının arkasına isim yazdrırmak o kadar ucuz değildir ama tekrar söylüyorum ülker bize ne kadar ne katkı sağladı bunu meraq ediyor ve öğrenmek istiyorum ? :atki

ülker bize sponsor olarak nerdeyse hiç katkı sağlamadı. ülker'in sponsorluğundan en çok faydalanan takım fenerdir. ülker bütün önemli şeylerde fenere katkı yaptı. bize ise sadece azcık bi sus payı verdiler o kadar. tabi yönetimimizde ülker'in yaptığı bu ayrımcılığa göz yumuyorlar. ülker hem Galatasaray ismine kendi ürününün ismini ekliyor hemde hiç bi sponsorluk yapmıyor. sadece ağzımıza bir parmak bal çalıyolar başkada bişey yok. tabi yönetim, yönetim olmayınca ülker'in bu sözde sponsorluğuna ses çıkaramıyorlar aksine ülker bize sponsorluk yapıyor diye seviniyorlar. ne sponsorluğu ya hepsi yalan. ülker'in işi gücü fenere yaranmak. ben eminimki ülker bizim başarılı olmamızıda istemiyordur çünkü biz en büyük katkıyı yaptıkları takımın en büyük rakibiyiz. bizim başarılı olmamızı isterler mi? tabiki hayır. zaten bi bakımdan da bu yüzden bize doğru düzgün sponsorluk yapmıyorlar.

ya beyler şunu bi türlü anlayamadık ki. ülker gs ve bjk ye futbolda yardımcı oldu fb ye basketbolda. cafe crown'dan gelen 2 milyon doları da zaten kullanıyoruz. ülkeri bence sadece oğuz savaş konusunda eleştirebiliriz

d12' Alıntı:
ya beyler şunu bi türlü anlayamadık ki. ülker gs ve bjk ye futbolda yardımcı oldu fb ye basketbolda. cafe crown'dan gelen 2 milyon doları da zaten kullanıyoruz. ülkeri bence sadece oğuz savaş konusunda eleştirebiliriz
tamam beşiktaşa futbolda yardımcı oldular delgado'yu aldılar ama bize futbolda ne yardımları oldu ya? bize kimi aldı ülker futbolda? diarra'yı mı? gravesen'i mi? vogel'i mi? basketbolda zaten ülker'in ayrımcılığı ortada. ülker bize ne futbolda ne de basketbolda en ufak bi katkı sağlamamıştır. ülker'in sponsorluğu palavradan öte bişey değildir.

emregs' Alıntı:
d12' Alıntı:
tamam beşiktaşa futbolda yardımcı oldular delgado'yu aldılar ama bize futbolda ne yardımları oldu ya? bize kimi aldı ülker futbolda? diarra'yı mı? gravesen'i mi? vogel'i mi? basketbolda zaten ülker'in ayrımcılığı ortada. ülker bize ne futbolda ne de basketbolda en ufak bi katkı sağlamamıştır. ülker'in sponsorluğu palavradan öte bişey değildir.
carrusca yı :ehue

bencede ulker gs'yı ve basket te bjk'yı kullanarak aslında fenere yapacakları destegın buyuklugunu kapattılar. belkı galatasaray gelen paarayı borclarında kullandı bunu kımse bılemez. ama yapılan sponsorluk anlasması ve gıtmek ıstemeyen oyuncusunu bıle zorla fb ye veren bı kurulustan bahsedıyoruz.
eger ulker cok masum olsaydı ınanırdık. en azından fb ye salon yapıyorlar. bızde ıse ahmet comertın halı bellı.
yalnız benım karıstırdıgım ekımde lıg baslayınca bız ulkere karsı nasıl bı durus ıcerısınde olacaz. yanı gercekten eger ulkere tepkılıysek,( burda yazılanları gorunce kımse mutlu deıl) bunu gosterıs seklımız olacaktır. ama takımı kotu etkılemeden yapılmalıdır. yanı salona ETİ pankartlarıylamı gelmek gerek acaba..
bunu gorecez bakalım. eger burdakı hassasıyetı maclara gelerek takıma verılecek destegın nasıl oldugunu ve bunu sezon boyunca gorecekmıyız; olcup gorecegız hep berebar..yoksa burda yazılanlarlamı kalacak yıne

bencede ulker gs'yı ve basket te bjk'yı kullanarak aslında fenere yapacakları destegın buyuklugunu kapattılar. belkı galatasaray gelen parayı borclarında kullandı bunu kımse bılemez. ama yapılan sponsorluk anlasması ve gıtmek ıstemeyen oyuncusunu bıle zorla fb ye veren bı kurulustan bahsedıyorsak, ısın acı yonunu goruyoruz demektır
eger ulker cok masum olsaydı ınanırdık. en azından fb ye salon yapıyorlar. bızde ıse ahmet comertın halı bellı.
yalnız benım karıstırdıgım ekımde lıg baslayınca bız ulkere karsı nasıl bı duruş ıcerısınde olacaz. yanı gercekten eger ulkere tepkılıysek,( burda yazılanları gorunce kımse mutlu deıl) bunu gosterıs seklımız olacaktır. ama takımı kotu etkılemeden yapılmalıdır. yanı salona ETİ pankartlarıylamı gelmek gerek acaba..
bunu gorecez bakalım. eger burdakı hassasıyetı maclara gelerek takıma verılecek destegın nasıl oldugunu ve bunu sezon boyunca gorecekmıyız; olcup gorecegız hep berebar..yoksa burda yazılanlarlamı kalacak yıne

galatasaray NCA bir oyuncuyu takibe almış bu oyncunun kim olduğu hakkında bilgi var mı.. :roll: :roll:

beyler uzun zamandır takip edemedim malik dixon ayrıldımı ,kalıcakmı neoldu :roll:

türkbasket de bu yılki kadroda görünüyor
bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar varsa yazarlarsa sewinirim :atki

3 BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK :atki

brian tolbert' Alıntı:
beyler uzun zamandır takip edemedim malik dixon ayrıldımı ,kalıcakmı neoldu :roll:

türkbasket de bu yılki kadroda görünüyor
bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar varsa yazarlarsa sewinirim :atki

3 BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK :atki
Malik'in durumu henüz netleşmedi ama büyük ihtimalle gidecek.

arkadaşlar artık istiyorsanız malikbasket diye bir forum açın orada etiylemi coca colayla mı sponsorluk anlaşması yapacaksanız yapın ama hep aynı şeyleri yazıp durmayınklubun ikiyüz milyon dolar borcundan bahsediliyor siz ülker para vermedi diyorsunuz ben burda ülkeri savunmuyorum ama basketbol şubesinin 200,000 300,000 dolarına göz diken bir yönetim var hala hala uzatıyorsunuz

babahoroz' Alıntı:
arkadaşlar artık istiyorsanız malikbasket diye bir forum açın orada etiylemi coca colayla mı sponsorluk anlaşması yapacaksanız yapın ama hep aynı şeyleri yazıp durmayınklubun ikiyüz milyon dolar borcundan bahsediliyor siz ülker para vermedi diyorsunuz ben burda ülkeri savunmuyorum ama basketbol şubesinin 200,000 300,000 dolarına göz diken bir yönetim var hala hala uzatıyorsunuz
malik konusundan inan senin kadar bende sıkıldım hatta forumdaki herkes sıkıldı fakat eğer okuduysan bi mail atmıştım 2 gün önce orada anlatmak istediğim ülker eğer sponsor ise ve bu takıma birşeyler katmak istiyorsa malik konusunda devreye girmeli veya aynışey fatih solak ın başınada gelebilirdi fatih konusundada aynısını yapardı sponsor firma bana kalırsa görevini yapmıyor galatasaray markasının önüne veya arkasına isim yazdırmak bu kadar basit olmamalı yönetimin basketbola aktırılan parada gözü olduğu doğru ama eğer ülker gerçekten bi sponsor olsa bunu denetler bence bu durum ülkerinde işine geliyor açıkçası ben yediremiyorum galatasaray cafe crown ismini duymaya !!!

bakalım ii transferler yaptık sayılır dixon'ın acıgını kapatmamız lazımmm :atki