Malik Dixon

admin abilerden bişey rica ediyorum sinansysl ve fuchs a verdikleri haberlerin kaynağını sorsunlar forumda açıklamak istemiyolarsa özel mesajdan admin abilerimize açıklasınlar açıklamazlarsa bunu söylemek bana düşmez ama bu siteye yorum yazmaları engellensin

sinansysl' Alıntı:
michael wright ın imza attığı henüz basına yansımadı bu haber dün isim vermiyeyim bir kanalda duyuruldu imzalar atıldı ..bize hayırlı olsun demek düşer artık yönetim büyük iş başardı :claps :claps :atki
isim nie vermion??? ayrıca wright ın bu topicle ne alakası var?
bilgilendirirsen sevinirim

michael wright a baktım beşiktaşla anlaşamamış ve şu an boşta hiçbir takımda ona ciddi bir teklifte bulunmamış

bu fuchs ile sinan aynı kişiler çıkarsa hiç şaşmam. malik dixon eurolig'den teklif almamışken daha yeni 1 numaraya derek fisher'ı alan utah'a mı gidicek ama ne olur ne olmaz diye utahın resmi sitesini kontrol ettim böyle bişey yazmıyo wright konusuna gelince bjk forumlarında ilk 5 için oynasın diyolar bi taraftan girona ile anlaşmak üzere bi de bize mi gelcek? ama gelirse acaip g.t olur ve de coşagelirim orası da ayrı mevzu

HOLMAN GALATASARAY'DA

:atki :atki :atki :atki :atki Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Cafe Crown, ABD'li oyuncu Jerome Holman ile sözleşme imzaladı. Galatasaray Cafe Crown Genel Menajeri Recep Şen, 27 yaşındaki Jerome Holman ile bugün sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Holman, geçmiş sezonlarda Pınar Karşıyaka'da forma giyerken geçen sezon başında Ülkerspor'a transfer olmuştu. ABD'li oyuncu, sakatlığı nedeniyle Ülkerspor'da forma şansı bulamamıştı.

Bu arada Galatasaray Cafe Crown, yeni sezon hazırlıklarını İstanbul'da sürdürüyor. Sarı-kırmızılı takımın menajeri Şen, 14 Eylül'de Bursa'da başlayacak Cevat Soydaş Turnuvası'na katılacaklarını belirterek, "Bu turnuvada OYAK Renault, TOFAŞ ve Casa TED Kolejliler takımlarıyla karşılaşacağız. Hazırlıklarımızı, katılacağımız turnuvalarla sürdüreceğiz. Milli oyuncularımız Mithat Demirel ve Fatih Solak da 11 Eylül Pazartesi günü takıma katılacak" dedi.

Transfer çalışmalarının da sürdüğünü kaydeden Şen, 2 yabancı oyuncu daha alacaklarını, bunlardan birinin skorer, diğerinin ise uzun oyuncu olacağını sözlerine ekledi.
:atki :atki :atki

bir skorer bir de uzun oyuncu demiş recep şen uzun oyuncu derken michael wrightı kastetmiş olabilir mi?

ya herkesin gönlünden wright geçiyo inşallah olur takımın power pivota ihtiyacı var bu iş fatih solakla olmaz ...diğer skorer oyuncu hangi bölgeye alıncakmış bilgi var mı :roll: :roll:

Black_' Alıntı:
ya herkesin gönlünden wright geçiyo inşallah olur takımın power pivota ihtiyacı var bu iş fatih solakla olmaz ...diğer skorer oyuncu hangi bölgeye alıncakmış bilgi var mı :roll: :roll:
mitchell geldiğine göre murat özyerde çift guardla oynayacam dediğine göre shooting guard 2 numara alınacak

Eğer bir 2 numara alıncaksa Tufan ve Muratı nerde oynatmayı planlıyor.Bence bu oyuncu 3 numaraya alınmalı.Biraz atletik ve şutör bi 3 numara iyi olur...

Her ne kadar yaşlansa da 3 numara ekollerimden biri olan Alman Ademola OKULAJA diyorum.

Bu yaştan sonra gelir de yani ...

Dixon'i kadroda tutmak demek bir kere kafadan playoff'a kalmak demek. Gecen sene hepimize tek basina playoff yapmak nasil olur gosterdi hepimize. Kotu oynadigi, yuzde 10la attigi da oldu ki malik stilindeki bir oyuncu icin gayet normal goruyorum. Halilden zaten bu oyuncuyu dogru duzgun kullanmasini beklemiyordum. Iyi bir koc ve iyi hava yakalayan bir kadroyla malikli Galatasaray zirveyi zorlar cok yan yakar.

Serhatin elden kacmasi kadro kimyasi acisindan kotu olmus. Ama Serhat arkasindan aglanacak bir oyuncu degil. Alinan Mitchell'i cok tanimiyorum. Ama Holman sakatlanmazsa iyi transfer. Cemalden beklentim cok buyuk ama genc bir uzun olarak ince bir cizgide simdi. Ya bjkli onur gibi olur bi ise yaramaz (ki bunun emsali cok) ya da ermal gibi kendini gelistirir bu takimin degismez oyuncusu olur. Cunku bu potansiyel oldukca var kendisinde. Tolga icin herkes bu adam alinir mi demis ama Tolga benchten gelerek iyi yama yapan bir adam. Cat diye ucu de gomer hic beklenmedik anda, verir takima ivmeyi. Huseyinden cok cok iyi oldugu kesin. Insan istiyo tabi tolganin yerine kayanin alinmasini ama butceyi de unutmamak gerek. Bence imkanlar dahilinde akilci bi transfer. Hicbir ise yaramasa da butun sezon simdiye kadar takima gelmis kazma amerikalilarin topundan daha iyi is yapacagi kesin. Fatih, burak, tolga, cemal ve holmanla bence 4-5 numaralar yeterli gibi duruyo. Gerisi oyunculara kalmis. Ribaund sorunu olmaz umarim. Tek supheli nokta ribaund gibi.

Son soru isareti yeni kocun performansi. Umarim pisman olmazlar Erman Kunteri bu takimin basina getirmeyenler.

wrigt n ayaı kırılmış ayrıca rusyadaymış

bunun yeri bura sı deil ama gelişmelre burada olduğu için buraya yazdm

Gecen Sene Hepımızı Sevındıren Ve Zevk Veren Tek Oyuncu Dıxon du ...
Umarım Gs Yanlıs Yapmaz..
Ama Dıxon Gıttı Dıe de Takımı Desteklemeyecek Degılız..
Ama Kalırsa Cok ıı olACAK ..

Ali Emre' Alıntı:
Okulaja gerçek bir 3 numara olamadığı için büyük kulüplerde barınamadı ama sonuçta isim yapmış bir oyuncu :)

Tabiki Ole Iste Bızım Isım Yapmıs Oyucuyu Buraya Nasıl Getırecegımız Soru Isaretı Malesef :?

Holman yuvada kaldıGalatasaray Erkek Basketbol Takımı, ABD’li Holman’ın sözleşmesini uzattı.9 Eylül 2006 10:47Erkekler Basketbol Ligi'nde yer alan Galatasaray Cafe Crown, ABD'li oyuncu Jerome Holman ile sözleşme imzaladı. Geçen sezon Ülker'de yer alan oyuncu, sakatlığı nedeniyle forma giyememişti.

Milliyet
Arkadaşlar Milliyet gazetesi böyle yazmış herhalde Allah söyletmiştir diyelim zira Holma la Dixon ı karıştırdılar gibimr geliyor.... :D :D :D :D

SAPO1@mynet.com' Alıntı:
Holman yuvada kaldıGalatasaray Erkek Basketbol Takımı, ABD’li Holman’ın sözleşmesini uzattı.9 Eylül 2006 10:47Erkekler Basketbol Ligi'nde yer alan Galatasaray Cafe Crown, ABD'li oyuncu Jerome Holman ile sözleşme imzaladı. Geçen sezon Ülker'de yer alan oyuncu, sakatlığı nedeniyle forma giyememişti.

Milliyet
Arkadaşlar Milliyet gazetesi böyle yazmış herhalde Allah söyletmiştir diyelim zira Holma la Dixon ı karıştırdılar gibimr geliyor.... :D :D :D :D

oda bişey mi http://www.internethaber.com da Holman'ın transferi hakkında ki haberle ilgili başlık "Galatasaray'a ABD'li guard"şeklinde idi.Basketbola uzak olunca ülkem medyası böyle trajikomik haberler oluyor maalesef!