Malik Dixon

ülkeri bu konuda bu kadar suçlamayalım.önce bizim yönetimimiz ne kadar çalışıyor.neler yapabiliyor bunları düşünmeliyiz ülkerde babamızın oğlu değil sonuçta. ağlamayan bebeğe mama vermezler biz biraz sesimizi çıkarırsak yönetimde ülkerde kendine çeki düzen verir ve gerekeni yapar diye düşünüyorum

transferde sezsizlik hala devam ediyor.. tbl takımları turnuvalarda yer alıyor ama galatasarayda ses seda yok .. en yakın turnuva ne zaman ve de transfer için beklenmesinin sebebi. maddi sorunlar mı yoksa başka bi sebep mi :roll: :roll: :roll:

CanuAltay' Alıntı:
ya dixon gitsin de şu tartışma bitsin artık dixon ve saz arkadaşları olmayacağız bu sene...
Şemsettin e en küçük bir söz söyletmeyen birinin şu dediğine bak, "saz arkadaşları" Bravo.Asıl senin yaptığın ayıp arkadaşım.Haa istemediğin bir başlık varsa o başlığa girmezsin olur biter.

Onur' Alıntı:
CanuAltay' Alıntı:
ya dixon gitsin de şu tartışma bitsin artık dixon ve saz arkadaşları olmayacağız bu sene...
Şemsettin e en küçük bir söz söyletmeyen birinin şu dediğine bak, "saz arkadaşları" Bravo.Asıl senin yaptığın ayıp arkadaşım.Haa istemediğin bir başlık varsa o başlığa girmezsin olur biter.

O "saz arkadaşları" lafı anlayana renkdaş...

CanuAltay' Alıntı:
Onur' Alıntı:
CanuAltay' Alıntı:

O "saz arkadaşları" lafı anlayana renkdaş...
Kime olursa olsun,lütfen yanlışı yanlışla düzeltmeyelim,lütfen.

şemsettin topicinde yapılan seviyesiz esprilere karşıydı tepkim. kaldı ki ben şemsettin'in iyi bir oyuncu oldugunu düşünmüyorum. Ama yine de formamızı terletmiş bir adama "beş parasız askere gidiyor" veya "o göbekle onu askere alırlar mı" demek ayıp kaçar..

ayrıca bu tartışma da çok uzadı. sanki dixon kalmasa sıradan takım olacaz havası var. sanki GALATASARAY değiliz de dixonspor uz. Bir oyuncuya bu kadar takılı kalmamalıyız. Kalırsa eyvallah ama kalmazsa da arkasından ağıt yakacak değiliz.

ya dixon kaldı veya gitti bitsin artık bu konu boreaux maçına yazalım biraz
hem holman ve fatih aynı takımda yani 2 guard oynasak bile peetreleri kesebilecek oyuncularımız var

SAYI KRALI YUNANİSTANDA
geçtiğimiz sezonun sayı kralı malik dixon galatasaray cafe crown ile anlaşamamasının ardından avrupadan gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. abdli skorerin bu sezon için düşündüğü ülke ise yunanistan. point guard arayışında olan selanik ekibi paok, dixon ile anlaşmaya çalışıyor. eski efesli damir mulaomerovic'e odaklanan ancak deneyimli oyuncunun panellinios ile sözleşmesinin devam etmesi paok'u sıkıntıya soktu. paok eğer boşnak oyuncuyla anlaşamazsa, malik dixon ile sözleşme imzalayacak.

ben bugüne kadar malik dixon kalsın dedim, ama gitmesi bence daha hayırlı oldu.çünkü sokak basketçileriyle başarı gelmez. sadece taraftar kısa süre için tatmin edilir. bakın şuan iverson için sixers'lı olanlar şimdi iverson gitsin diyolar. malik dixon topla çok oynayan bencil bir oyuncuydu. şimdi asist krallığında da 2. idi ama o kadar topla oynuyodu ki bi asist yapılacaksa onu da o yapıyodu. bence maliki ararız demek yersiz olur, bence bu seneki takımı daha çok seveceğiz çünkü daha bi takım gibi oynayacaklar.

ya bırakın allah aşkına adam takıma renk katıyordu adam gitmiş yok takım oyunu oynamıyordu yok bencildi.sanki acaip bir takımımız varda her maç takım oyunu oynuyoruz da dixon gitmiş iyi oldu diyoruz.adam asist sıralamasında 2.olmuş bencil oynuyordu oluyor.takımda herkes basket atınca ona koşuyordu adam atıyorsa sokabiliyorsa atmasın mı? ben bir tek daçka maçını hatırlıyor acaip batırdığı ama sonraki hafta efes maçında kendini nasıl affettirdi gördük.ben bu sene takımdan hiç umutlu değilim alınan oyuncular ve oynanan hazırlık maçları sonuçları beni bu umutsuzluğa itti...

beni maçta bir oyuncunun iyi oynamasindan daha çok, takim oyununu güzel oynamamiz beni sevindirio ve heyecanlandiriyor.eger bu sene takim olmayi basabilirsik geçen sene malikten aldigimiz heyecanin daha fazlasini alicagimiza inaniyorum.ayrica artik bana bu topic basligida yanl1s gelmeye basladi.biz ona teklifimizi yaptik, o bizi istemedi.yani o bizi gözden çikardi gibi oluyor

Kendisine PAOK'da başarılar.Kalsa seyirci mutlu olurdu.Gitmesi Malik için de bizim için de iyi oldu bana kalırsa.Gittiğine göre Malik tartışması artık bitmeli.