Murat Özyer ile yollar ayrıldı.

Re: Murat ÖZYER ile yollar ayrıldı

Koray Hoca ile çok ilginç bir heyecan olacak :)

Evet hatırı sayılır bir ara vermişti parkelere ama bu Basketboldan koptuğu anlanıma gelmez. Otoriter ve kenardan takıma pozitif enerji verebilen bir koçtur. Takım savumasında ve hücumlarında ilerleyen zamanda belirgin izlerini görmemiz yüksek ihtimal.

Bizde ileriki zamanda EFES'in düşündüğü gibi [Ergin ATAMAN head koç, Aydın ÖRS Genel Koordinatör] bir oluşum içinde olabiliriz.

Orhun ENE mutlaka bu oluşumun içinde olacaktır. Geçici bir süreliğine Koray Hoca görevi götürebilir.

Teşekkürler Murat ÖZYER, bundan sonraki basketbol yaşantınızda başarılar...

Murat hocaya emekleri için teşekkürler...
Orhun Ene'nin ismi geçiyor ama olmaması bence daha iyi. Çünkü sorun sadece Murat hocada değildi, sadece koç sorunu çözüldü, şubedeki problemler, aksaklıklar devam ediyor. O yüzden Orhun Ene'yi bu dönemde getirip yazık etmeyelim.

Re: Murat ÖZYER istifa etti.

Berk Tuna' Alıntı:
Güzel ve doğru bir hamle.

Sonuçta Koray Hoca'nın basketbol bilgisi Murat Özyer'den tabi ki daha üstün.

Artık Cafe Crown'un değil,Galatasaray'ın koçu Galatasaray'ın başında!

Verdiklerin için teşekkürler Murat Özyer...
Bu çok yanlış
Murat hoca başarısızdır bunu kabul ederim ama cafe crownın adamı değildir
Murat Özyer gerçek Galatasaraylıdır ve bu camianın görüp görebileceği en mert en iyi niyetli en pırlanta insanlardan biridir

Eğer Koray Mincinözlü bu şekilde başa getirilecekse skandal bir iş olur bu . Çünkü Koray Mincinözlü gibi diğer şubelerin arasına serpiştirilmiş,hem de sezon içinde hoca patentli insanlar var.Nasıl kemirecek kurtlar o şubelerin hocaların beyinlerini düşünmek bile istemiyorum .
Bu işin ülker ayağında neler oluyor acaba merak ediyorum . Galatasaray erkek basketbolunun yönetimi tekrar Galatasaray'ın oldu diyebilir miyiz acaba ?
Basketbolun Metin Oktay'ına teklif götürülürse boş mukaveleye bile imza atar bence.Orhun Ene!!!

berkkay99' Alıntı:
sonunda oldu işte ORHUN ENE görev başına :p
orhun ene olmaz daha bu kıvamda değil belki de murat hoca da bu yüzden başarısız oldu
bir süre koray mincinozlu idare etsin
Jasmin Repesa takımın başına getirilsin

Murat Özyer gibi bir adamdan adam gibi adamdan sonra bu takıma gelecek hiç bir türk coachu kolay kolay kabul edemem çünkü gelecek adamın çok bariz bir üstünlüğü olmalı
Yani Oktay Mahmuti Aydın Örs tamamda bunlar olmazsa türk coacha sıcak bakmam
Bu yüzden Repesa diyorum

Mithat abi, Özyer takımdan ayrılırsa bir foto koyacam siteye diyordun.

O fotoğrafı bekliyoruz. ?

artık forumun 2 kutuba ayrılmasına neden kalmadı

Valla kaçırdım ben bu haberi ya neyse...

Bana kalırsa çok doğru ama geçikmiş bir karar.Murat Hoca görev yaptığı süre içinde kendisinden beklenenleri yerine getiremedi en azından benim fikrim bu yönde.
Fb maçından önce olması belki zamansızdır ama şu dakikandan sonra bir önemi yok bunun.

Polat'ın ülker grubunun desteklediği Murat Özyer'i en başından beri istemediğini zaten biliyorduk.Hakan Şükür'le başlayan bir temizlik operasyonuydu buda en son takılan halkası oldu bakalı bunun ucuna daha kimler eklenecektir.

Yazıklar olsun Adam gibi adam gitti! politakınız işe yaradı...

Yanındayım Beyfendi adam....

Bugüne kadar duruşuyla beyefendiliğinle taraftara olan saygı ve sevgisiyle o gönüllerimize kazındı.koç olarakta bana göre iyiydi!

yıllar sonra basketbolda avrupayı bize hatırlattı..zaferlere beraber yürüdük..

HERŞEY İÇİN ÇOK TŞKLER HOCAM.

Bu arada kayıtsız şartsız yerine hangi hoca gelirse sezon sonuna kadar destekleyeceğim.

Ha ha ha......

Murat özyer.....
Artık veda etmesi gerekiyordu zamanı gelmişti alınan kötü avrupa mağlubiyetleri ve son verilen beşiktaş maçı son nokta olmuştu ancaak...

Kimse Koray hocaya hoşgeldin dememizi beklemesin.
Galatasaray spor kulübünün demokrasi değil kişiye dayalı yönetildiğini görmek beni bitiren nokta olmuştur.
Şubeye paranın geldiğini gören abiler 1 senedir iş başındaydı zaten.Onlarında gücü Murat hocayı anca bir yılda göndermeye yetti.Dizilerin efsane koçunu galatasarayımıza kazandırdılar.Ben lise defterindeki Koray hoca yerine Koçum benim deki Tarık Akan ı tercih ederdim.

Gitsin dediniz gitti.Çünkü gitmesi gerkiyordu.Ama yerine gelecek en son adamdı Koray Mincinözlü.

Biz takımımızın başarısını istiyoruz.Ama şuan en ufak bir başarısızlıkta da tepenize bineriz.Kazanın fener maçını alkışlayalım bakalım.Ya kaybedersek!

Arda Öztürk' Alıntı:
Ha ha ha......

Murat özyer.....
Artık veda etmesi gerekiyordu zamanı gelmişti alınan kötü avrupa mağlubiyetleri ve son verilen beşiktaş maçı son nokta olmuştu ancaak...

Kimse Koray hocaya hoşgeldin dememizi beklemesin.
Galatasaray spor kulübünün demokrasi değil kişiye dayalı yönetildiğini görmek beni bitiren nokta olmuştur.
Şubeye paranın geldiğini gören abiler 1 senedir iş başındaydı zaten.Onlarında gücü Murat hocayı anca bir yılda göndermeye yetti.Dizilerin efsane koçunu galatasarayımıza kazandırdılar.Ben lise defterindeki Koray hoca yerine Koçum benim deki Tarık Akan ı tercih ederdim.

Gitsin dediniz gitti.Çünkü gitmesi gerkiyordu.Ama yerine gelecek en son adamdı Koray Mincinözlü.

Biz takımımızın başarısını istiyoruz.Ama şuan en ufak bir başarısızlıkta da tepenize bineriz.Kazanın fener maçını alkışlayalım bakalım.Ya kaybedersek!

***İmza***

Hep dediğim gibi yönetim getir yönetim gönderir dedim.Öylede oldu.Herşey Galatasaray'ın daha iyi yerlerde olması için.Adnan Polat yönetimi her zaman doğru kararları verecektir.İnanç sonsuz !!

Arda Öztürk' Alıntı:
Ben lise defterindeki Koray hoca yerine Koçum benim deki Tarık Akan ı tercih ederdim.
Guard olarakta Ozan Güven'i alalım bari. haha

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3hn6stcv]Ben lise defterindeki Koray hoca yerine Koçum benim deki Tarık Akan ı tercih ederdim.
Guard olarakta Ozan Güven'i alalım bari. haha[/quote:3hn6stcv]

Malesef Gökçe o şu sıralar Atv'de.