Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Tunç Altanlar":1cu1c08w]Özyer'i rahat bırakalım kendini tatmin etmeye devam etsin sene sonuna kadar , çatır çatır yesin çok hak ettiği paraları nasıl olsa böyle yağlı kapı zor bulur
Seninlemi paylaşacaktı parasını :)[/quote:1cu1c08w]

evet beklentim bu yöndeydi ;)

Sayın onur yavuz bu iletileri silmek kolay önemlı olan insanları bu yöne itenleri cezalandırmak .Onlar hala yazarken bizim cevap vermemiz sucmudur birilerine inat murat hoca kalsın diyen bir adam kimsenin galatasaraylılıgını sorgulayamaz elin trabzonunda kimin hangi tribünde mac izledigini yazarak insanları provake edemez herhan gibi bir topice yazısı olmayanların adına yazı yazamaz bunları yapıpda hala onun iletileri durup bizimkiler siliniyosa adeletli yönetim anlasıyınız karsısında sadece gülüyorum

Biz bu 3 sene icinde agır elestiriler yaptık zamanı geldi cezamızıda yedik ama kimsenın galatasaraylılıgını sorgulamadık HEP GALATASARAY dedik murat özyer demedik diye kelle avcısı, ipe götüren , sabotajcı , saklaban olduk ama bunları diyenler nedense ceza yemedi

Burda bu zahtı muhterem hangi hakla yenilince seviniyolar diye insanları zan altında bırakıyo !!! Burda birilerine karsı murat özyer diyen bir kişi bunu sölicek en son kişidir artık sizde yönetimdesin vede bazı gercekleri görün.

Bugüne kadar murat özyeri elestiren Galatasaray`ın basarısını isteyen ınsanlar kendilerine göre murat özyerin GALATASARAY calıstırıcak kapasitede olmadıgına ,Glatasaray geliş kalıs seklinın yannıs oldugunu,oyuncu secimlerinin yannıs oldugunu,teknik taktık bilgisının 0 oldugunu idda etmislerdir .

Kalkıpda kimsenin galatasaraylıgını sorgulamamıstır .Bugun sunu sölüyosunuz koray hoca uzun süre takım calıstırmamıs ozaman size kendi içimizden bir örnek Kalli de uzun süre takım calıstırmadı vede gecen seneki kadroyu sampiyon yaptı simdi o futbol bu basketbol dimi yine siz haklı olun .......

Güzel turkce kulanılım diye verdiginız cabayı insaları tahrik edenler içinde kullanın lütfen... !
:)

Volkan Ozger' Alıntı:
Sayın onur yavuz bu iletileri silmek kolay önemlı olan insanları bu yöne itenleri cezalandırmak .Onlar hala yazarken bizim cevap vermemiz sucmudur birilerine inat murat hoca kalsın diyen bir adam kimsenin galatasaraylılıgını sorgulayamaz elin trabzonunda kimin hangi tribünde mac izledigini yazarak insanları provake edemez herhan gibi bir topice yazısı olmayanların adına yazı yazamaz bunları yapıpda hala onun iletileri durup bizimkiler siliniyosa adeletli yönetim anlasıyınız karsısında sadece gülüyorum

Biz bu 3 sene icinde agır elestiriler yaptık zamanı geldi cezamızıda yedik ama kimsenın galatasaraylılıgını sorgulamadık HEP GALATASARAY dedik murat özyer demedik diye kelle avcısı, ipe götüren , sabotajcı , saklaban olduk ama bunları diyenler nedense ceza yemedi

Burda bu zahtı muhterem hangi hakla yenilince seviniyolar diye insanları zan altında bırakıyo !!! Burda birilerine karsı murat özyer diyen bir kişi bunu sölicek en son kişidir artık sizde yönetimdesin vede bazı gercekleri görün.

Bugüne kadar murat özyeri elestiren Galatasaray`ın basarısını isteyen ınsanlar kendilerine göre murat özyerin GALATASARAY calıstırıcak kapasitede olmadıgına ,Glatasaray geliş kalıs seklinın yannıs oldugunu,oyuncu secimlerinin yannıs oldugunu,teknik taktık bilgisının 0 oldugunu idda etmislerdir .

Kalkıpda kimsenin galatasaraylıgını sorgulamamıstır .Bugun sunu sölüyosunuz koray hoca uzun süre takım calıstırmamıs ozaman size kendi içimizden bir örnek Kalli de uzun süre takım calıstırmadı vede gecen seneki kadroyu sampiyon yaptı simdi o futbol bu basketbol dimi yine siz haklı olun .......

Güzel turkce kulanılım diye verdiginız cabayı insaları tahrik edenler içinde kullanın lütfen... !
:)
Bos konusuyorsun boooşş .

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":1zgpmmfi]SAyın Özyer gidecekse yenilmeye razıyım...Acı ama gerçek hakikaten böyle düşünüyorum...

Volkan boş konuşup duruyosun..Al Mersin maçı topicinden bir yazı..Hatta ilk yazı..Haa kesin hala uyduruyoruz dimi..[/quote:1zgpmmfi]

Hep aynı nakarat anlat anlat işinize gelince istifası istenılen sahıs sizinkı olsun forumlar acılır istifa imzaları toplanır GALATASARAYIN 10 gününü yıyosa bu adam 1 gun kaybetmesini isterim bende sahsen bu adam kaldıkca hep üzülücez sahsen ben 2 senedir üzülüyorum vede artık bu adam bu takıma yakısmıyo yakısmadıgı ıcınde gıtmesı yenılmekden gecıyosa kabulumdur bu celiski degildir

Galatasaray bu adamdan kurtuldukdan sonra daha iyi olucaktır nasılkı özhan canaydın örneginde oldugu gibi ben 2 sene üzülmüsüm 2 mac daha üzüleyim ama bu adam gitsin yeterki ali arkdasımda bunu dile getiriyo sonuna kadar haklı en azından sizin gibi kazanınca imparator diye bagırmıyo 2 mac yenılıncede gitsin demiyo !!!

Siz 2 senedir dolu konusuyosunuz görduk :) hadi eyvallah siz herseyin en iyisini bilenler bizim anlayasımız bukadar basketboldan

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":29ez7kbg]SAyın Özyer gidecekse yenilmeye razıyım...Acı ama gerçek hakikaten böyle düşünüyorum...

Volkan boş konuşup duruyosun..Al Mersin maçı topicinden bir yazı..Hatta ilk yazı..Haa kesin hala uyduruyoruz dimi..[/quote:29ez7kbg]
Bosver Emre kardeş uğrasmaya değmez . Ben sabahtan beri aynı seyleri tekrarlıyorum ama anlayan anlıyor .

Hayır bide Buraka laf atıp duruyosun insanları tahrik ediyosun diye..Merak ediyorum kendi yazılarına kaç kere bakıp bu yorumu yapabildin..Al işte Burak benim az önce alıntıladığım yazı hakkında yorum yapınca hemen tahrikçi oldu..Ama ona karşılık gelen laf kafasından bazı şeyler uydurup insanları tahrik etmek..Volkan git işine yaaa...İnsanın asabını bozmaktan başka bişey yaptığın yok..

Gecelim acı gercekler ortada kimsenin kişiligine laf etmıyoruz GALATASARAY basarısız olucak dedik cıktı sindirin simdi dövümeyin büyük imparatorunuzla

Tartıştığınız şey çok gereksiz. Eskiden Özyer'i destekleyenler ve desteklemeyenlerin haklı haksız gerekçeleri ile, en azından basketbol yorumu çerçevesinde tartışmalar, görüş alış-verişi oluyordu. Ancak şimdi, hemen hemen herkes bu konuda hemfikir olmuş ve Özyer'den sonra yapılabilecek yahut Özyer'le yapılabilecek şeylerin konuşulması, tartışılması, şube yöneticilerine sağlam ve özgün fikirler ile ışık tutmak gerekiyorken halen iki üç kelimeye takılıp birbirinizi yemeye, kalp kırmaya devam ediyorsunuz. Sinir ile yazılmış iki üç kelimeyi dikkate alarak ya da herhangi bir şekilde burada kimse kimsenin Galatasaraylılığını sorgulayamaz. Zaten bizim amacımız da bu değil, bu tarz kelimeler üzerine takılan tartışmalar değil. Bizim amacımız, basketbolu bilen bir taraftar topluluğu olarak bu yazıların tümünü harıl harıl takip eden yönetime yardımcı olmak, gerekçeleri ile uygulanabilecek yöntemler, fikirler sunmak. Tabii bunu yaparken de aramızda oluşacak fikir ayrılıklarını tartışarak, fikir alış-verişi yaparak sonuçlar çıkarmak. Ama dediğim gibi amacımız baştan basketbol ve burada yapılan tartışmanın basketbolla alakası olmadığı gibi, çok zamansız ve gereksiz. Lütfen şuna bir son verelim.

Adım çok geçmiş bende bir cevap vermezsem olmaz Ömercim kusura bakma söylenecekleri söyleyeyim ondan sonra konuşmam bir daha.
Öncelikle Emin ve Emre kardeşlerime teşekkür ederim arkadaşın yazısını çok hoş bir şekilde değerlendirmiş.
Ayrıca başta Volkan ve Mithat Abi olmak üzere gerçekten size çok teşekkür ediyorum.Çünkü yorumlarımdan gerçekten aşırı derecede çekindiğiniz belli oluyor.Sürekli tahrik ediyor, ceza alması diye laflar söylüyorsunuz demek ki benden bir nevi korkuyorsunuz.Beni yücelttiğiniz için teşekkür ederim.
İnsanları tahrik etmedim, etmeme gerek yok.Özyer istifa ve bunun türevi onlarca konu açılmışsa ve Özyer'e rezilden başlayarak gene bir çok hakaret edilmişse ve ceza verilmemişse, bende tahrik ettiğimi düşünmüyorum.
Ben her zaman yapıcı oldum, asla yıkıcı konuşmalarda bulunmadım.
Trabzon falan diyorsun da bir gün seni de burada maça bekleriz.Kimsenin Galatasaraylılığını sorgulamam, sorgulayamam.Herkes kendine göre çok iyi Galatasaraylıdır.
Ömer'in de dediği gibi, yapıcı olunması gereken bir dönemdeyiz.Özyer istifa et diyenlerin 'B' planımız olup olmadığından haberdar mıdır ? Peki Özyer'in uzun oyuncu aradığından haberdar mıdır ? Demek ki Özyer'in kafasında şu anda istifa etmek söz konusu değil.O zaman yapıcı olunmalıdır.Son günlerde yazılarımda Özyer'in bırakması gerektiğini nedenleriyle açıkladım.Sadece İstifa et bırak git defol gibi tahrik edici ifadeler kullanmadım.

Sonuç olarak Ömer'in dediklerine katılıp çıkar kavgalarını bırakıp Galatasaray'ı nasıl üste taşırız bunu konuşmalıyız ?
Yoksa ben ceza alsam ne olacak almasam ne olacak ? Eğer çok rahat edeceksen bir hafta girmeyeyim mutlu ol ;)

Saygılar.

Evet arkadaşlar zaman kavga zamanı değil , bundan sonra neler yapılmalı onu konuşmalıyız. Sadece istifa et demekle olmuyor bu işler. önümüzde çok önemli maçlarımız var ve bu maçlardan en iyi skorlarla çıkmamız lazım. isimden ziyade Galatasarayın menfaatleri önde olmalıdır.

Ben ekim ayın'da üniversiteye giderken bu muhabbetler dönüyordu forumda 2 ay uzak kaldım forumdan döndüm bakıyorum hala aynı muhabbetler ne söyleyeceğim bilemiyorum.Takım ligde efes ile birlikte en iyi 2 takım iken böyle.acaba fenerbahçe gibi 3 yenilgi almış olsaydık ne olurdu bilemiyorum.

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":3s0qycxf]SAyın Özyer gidecekse yenilmeye razıyım...Acı ama gerçek hakikaten böyle düşünüyorum...

Volkan boş konuşup duruyosun..Al Mersin maçı topicinden bir yazı..Hatta ilk yazı..Haa kesin hala uyduruyoruz dimi..[/quote:3s0qycxf]

Kendi kendine düşünce üretemiyormusun güzel insan,o yazıyı yazdıktan sonra bir sürü şey konuşuldu ve ben bu düşüncemin alt yapısını anlattım...Ucuz gazeteler gibi şimdi bunu seçip buraya taşımak bir bana saygısızlık iki hiçte etik bir hareket değil...Birşeyleri kendi düşüncelerinle destekle olurmu...Bu arada bu sözümün hala arkasındayım neden olduğunu birdaha açıklamaya gerek yok...Dediğim gibi yaptığın hareket pek şık olmamış,birdahaki sefere daha dikkatli olursan iyi olur...

öncelikle Burakcım ben ortada bir çıkar kavgası olduğunu düşünmüyorum, sanmıyorum. Murat hocanın gitmesini isteyenlerden biri benim ama şuanda öyle bir psikolojiye sahibim ki, 2 kutubuda en iyi anlayanlardan olduğumu düşünüyorum.
Halil hoca bizdeyken ne kadar başarısız olursa olsun kendisine bugün Murat hocamızı destekleyen arkadaşların yaklaştığı şekilde sahip çıktım, b planı yok, eldeki imkanlar bu, huzursuzluk çıkmasın kulüpte gibi düşüncelerim vardı, şuandaki arkadaşlarda olan düşüncelere gayet paraleldi yani.
Bu arada hangisi daha iyi daha kötü gibi bir ayrıma tabiki girmeyeceğim, iyi olmak ayrı birşey, kendi yapına uygun takımda çalışmak ayrı birşey, (Yücel Platin bana göre hepsinden iyi ama GS CC'de yapabilirmi bilmiyorum, hadi oğlum hadi yavrumla, oyuncularıyla cok yumuşak bir tarzla diyalog kurarak zizic'i goran'ı oynatamayabilirsiniz sonuçta).
Neyse konuyu dağıtmayalım,
Burada Murat hocanın gitmesini isteyenlerin bir çıkar içinde olduğunu ima eden bir taraf var
Burada Murat hocanın kalmasını isteyenlerin dalkavuk ve basketbol cahili olduğuna inananlar var
bu iki düşüncede yanlış bence, herkes düşündüğünü söylesin, ama söylerken amaç can acıtmak olmasın. Kulübün emektarlarına haksızlık yapıldı diye yeni çalışanlara vurulmasın, sonuçta suçlu Murat Özyer değil, yönetimdir. Ülker'in lunaparkı florya tesisleri ise bunun hesabını yönetimden sormayan taraftarda da suç vardır. sene başında sustum, ben almıyorum kombineyi ama milleti baltalamayım diye ama, susmakla da hata yaptım. Geçen sene kombine alıp olanları görenler, bu sene başında yönetimin hakaretten beter uygulamalarını içine sindirenler aldı kombinelerini.
Gerçi onlar arma sevdalıları, biz ise başarıya endeksli taraftarız : )

aramızda kuzey-güney savaşı yok unutmayın. GS yönetiminden bir çıkarımızda yok, yada onlar gitsin ben geleyim de demiyorum. takımımı seviyorum ve benim bakış açıma göre bariz hatalar yapılıyor ve SUÇLUNUN İNFAZINI istiyorum.

alakasız bir konuyla bitireyim
Geçen yıl Daçka'nın son 6maçında 5 galibiyet alarak ligde kalması, Final serisine kadar başkasının kurduğu takımla efesi yenip şampiyon olmaktan daha büyük başarıdır benim kriterlerimde. Bu HÜ'i MÖ'den daha iyi yapmaz belki ama, kesinlikle daha kötüde yapmaz. Özyer, Üner'den kat be kat iyi hocadır derken, sadece GS CC performanslarına bakmamak lazım onun için söylüyorum.

Utku Abi ben çıkar çatışması derken ortada maddi olarak bir kazançtan bahsetmiyorum.Sadece birbirimiz üzerinde ben haklıyım sen haklısın kavgalarını çıkar tartışması olarak nitelendirdim.
Kimsenin Armasına duyduğu aşktan maddi çıkar beklemeyeceğini siz büyüklerden öğrendik.
Sadece araya girip bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedim diğer söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.

arkadaslar,yazdiklarinizi hayretle okuyorum sanki ligin sonuna demir atmisiz gibi ne kadar kotumser ne kadar acimasiz elestiriyorsunuz,cidden sizin galatasarayli bile olmadiginizi dusunuyorum.. astiginiz,kestiginiz murat ozyer sadece ligde 1 yenilgi aldi.fb'dende,telekomdan'da,bjk'tende ust siradayiz,biraz insaf..suan oynadigimiz avrupa maclarida futbolun intertotosu gibi bir sey insallah bir an once elenir,varimizi yogumuzu lige veririz.takim o kadar sakatliklar yasadi,bu kadar kisitli kadroyla ligin en ustundeyiz.ama siz neyin pesindesiniz murat hocayi astiniz,kestiniz..sanki efes gibi bir kadromuz varda,kotuyuzde bu kadar elestiriyorsunuz.nedir bu ofke gercekten bazi arkadaslari anlamiyorum...

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Emre Doğan":1355qa1h]
Volkan boş konuşup duruyosun..Al Mersin maçı topicinden bir yazı..Hatta ilk yazı..Haa kesin hala uyduruyoruz dimi..
Bosver Emre kardeş uğrasmaya değmez . Ben sabahtan beri aynı seyleri tekrarlıyorum ama anlayan anlıyor . Anlamak beyinle ilgili bir olay ..[/quote:1355qa1h]
Yapılan tahrikler son sürat devam ediyor.Mersin maçından öncede böyle yazılar çıkıyordu.O yazı bahane değil.Kaldı ki o yazıyı yazan arkadaşlar da Murat Hoca gidecekse diye özellikle belirtmişler,yani kalacağına göre farazi olduklarını,duygularını dışa vurdukları,kötü niyetli olmadıkları anlaşılıyor.Yani takımın uzun vadede kazançlı(playy offlar)çıkacağını belirtmişler.Ama bu yazıları önümüze koyanların bu insanlara hain damgası vurmak niyetinde olduklarını düşünüyorum.Niçin böyle düşündüklerini yazmadan sanki onların Galatasaray maç kaybetsinde sevinelim düşüncesinde olduklarını empoze ettirmeye çalışıyorlar.Bu yapılan birinci tahrik.
Diğer tahrikte yukarıda apaçık görünüyor.Bu laflar kavgada söylenmez.Takımla ilgili yorumlar yapmak yerine birilerine saldırmak daha kolay geliyor galiba.

arda erhan' Alıntı:
arkadaslar,yazdiklarinizi hayretle okuyorum sanki ligin sonuna demir atmisiz gibi ne kadar kotumser ne kadar acimasiz elestiriyorsunuz,cidden sizin galatasarayli bile olmadiginizi dusunuyorum.. astiginiz,kestiginiz murat ozyer sadece ligde 1 yenilgi aldi.fb'dende,telekomdan'da,bjk'tende ust siradayiz,biraz insaf..suan oynadigimiz avrupa maclarida futbolun intertotosu gibi bir sey insallah bir an once elenir,varimizi yogumuzu lige veririz.takim o kadar sakatliklar yasadi,bu kadar kisitli kadroyla ligin en ustundeyiz.ama siz neyin pesindesiniz murat hocayi astiniz,kestiniz..sanki efes gibi bir kadromuz varda,kotuyuzde bu kadar elestiriyorsunuz.nedir bu ofke gercekten bazi arkadaslari anlamiyorum...
İşte provakatörlerin forumda hakim kılmaya çalıştıkları düşünce(büyük puntolu)
Bu gibi düşüncelere ceza verilmediği için sonrasında nasıl olaylar geliştiği sildiğiniz yazılarda görünüyor.Forum yönetimi bu tür kışkırtmalara izin verdiği müddetçe burada basketbol tartışılmaz.Konu görüldüğü gibi saptırılyor.Başka taraflara çekilmek isteniyor.
Biz basketbolu tartışmak istiyoruz,artık bırakın şu tahrikleri...

Serkan Bey, neyin tahrikinden bahsediyorsunuz.Mithat Bey bu yaşına rağmen gelir seni Trabzon'da bulurum ve hayattaki en büyük korkunu yaşatırım diyorsa beni tehdit ediyorsa siz neden bahsediyorsunuz ?
Mithat Bey biliyorum ki okuyordur ben korkuyorsunuz demedim, bir nevi korku dedim o yanlış anlaşılmayı halledelim.

Savcılığa suç duyurusu vermeyi düşünüyorum.

Saygılar...

Bizde basketbol konuşmak istiyoruz, özgürce yorumlar yaparak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...