Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
Serkan Bey, neyin tahrikinden bahsediyorsunuz.Mithat Bey bu yaşına rağmen gelir seni Trabzon'da bulurum ve hayattaki en büyük korkunu yaşatırım diyorsa beni tehdit ediyorsa siz neden bahsediyorsunuz ?
Mithat Bey biliyorum ki okuyordur ben korkuyorsunuz demedim, bir nevi korku dedim o yanlış anlaşılmayı halledelim.

Savcılığa suç duyurusu vermeyi düşünüyorum.

Saygılar...

Bizde basketbol konuşmak istiyoruz, özgürce yorumlar yaparak...
Mithat Bey'i onaylamadım.Ancak olayları basketbol dışına taşırınca ne gibi istenmeyen olayların yaşandığını anlatmak istedim.Kendi aramızda bile anlaşamıyoruz.Keşke bu tartışma hiç yaşanmasaydı...

Burak Barut' Alıntı:
Serkan Bey, neyin tahrikinden bahsediyorsunuz.Mithat Bey bu yaşına rağmen gelir seni Trabzon'da bulurum ve hayattaki en büyük korkunu yaşatırım diyorsa beni tehdit ediyorsa siz neden bahsediyorsunuz ?
Mithat Bey biliyorum ki okuyordur ben korkuyorsunuz demedim, bir nevi korku dedim o yanlış anlaşılmayı halledelim.

Saygılar...

Sen var ya sen çok sinsi bir insansın

Metehan Güçlü' Alıntı:
[quote="Burak Barut":gg8ow8ku]Serkan Bey, neyin tahrikinden bahsediyorsunuz.Mithat Bey bu yaşına rağmen gelir seni Trabzon'da bulurum ve hayattaki en büyük korkunu yaşatırım diyorsa beni tehdit ediyorsa siz neden bahsediyorsunuz ?

Saygılar...

Sen var ya sen çok sinsi bir insansın[/quote:gg8ow8ku]
Nedenmiş?

Volkan Ozger' Alıntı:
Komik insanlara camur at izi kalsın politikasını uygulayın sonra o insanlar kendını savununca mahkemelık savclık olsun gecelim :)
İnsanlar kendilerini karşılarında ki insanı '' Tehdit '' ederek mi savunuyorlar Volkan Bey

Galatasaray Basketbol Takımları başarıya elbet ulaşacak herkes birbirini yediğinde kalacak.Sizin olayınız artık Galatasaray'ın çok dışında birşey.Galatasaray'ı alet etmeyin.

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":2k0ij6hx]Komik insanlara camur at izi kalsın politikasını uygulayın sonra o insanlar kendını savununca mahkemelık savclık olsun gecelim :)
İnsanlar kendilerini karşılarında ki insanı '' Tehdit '' ederek mi savunuyorlar Volkan Bey[/quote:2k0ij6hx]

Nerden biliyosun ettigini gözünle gördünmü kulagınla duydunmu ???Mithat abiyi ben gördüm vede tanıyorum onunda galatasaraylılıgına kimse laf edemez. O bu muhteremi fazla önemsiyecegini sanmıyorum :) etmisse de kiminle nasıl konucagını herkes bilsin kimsenin GALATASARALILIGINA laf etmesin ince konusupda sonra ben onu demek istememistim demesin.

Hepimiz görüyoruz insanları ince lafları tahrik edip sonra kendini haklı cıkarmak için ben ötekı anlamıyla demistim onu demek istemedim dedigini bende bir cok kere sahit oldum he diyosanda ADAM gibi lafının arkasında dursun duramıcaksa yazmasın !!!

Yazıyı görmedin sanırım Volkan Abi.Ceza verip sildiler.Sen harçi herkes gördü.Direk seni trabzonda bulurum ceza veririm filan diye gidiyordu.

Eren Aydın' Alıntı:
Yazıyı görmedin sanırım Volkan Abi.Ceza verip sildiler.Sen harçi herkes gördü.Direk seni trabzonda bulurum ceza veririm filan diye gidiyordu.

Evet girmıyordum kardesim dogrudur ona 1 sey diyemem Mithat abinin vede buradakı kimsenin GALATASARALILIGINI sorgulayamaz bu zat herkes haddını bilsin böle tahrık edılırse insanlar iş cıgrından cıkar. ONUR YAVUZ güzel türkceye verdıgınız önemi lütfen tahrik edenlerede verin !!!Bizim basketbol bilgimiz Altan blok seviyisine ermedigi ıcın İmparatorluk kelimesine herkese yakıstırmadıgımız ıcın gırmıyordum ama söle gezenırken ince laflarla bize dokunduruldugunu görünce yazdım .Yoksa M.Ö oldugu sürece burda yazmam yazıcak bir seyde yok zaten basketbol bilgimiz yetersiz bizim :) 2 sene önceden gördügümüz için bazı seyleri 5 sene önceden görmemiz lazımdı aslında !!!

Volkan 24 saat forumu takip edemiyorum, özür dilerim. Bir de futbol takımı dün Ankara´da olunca süre uzadı.

Yukarıdaki iletilerde tahrik var kabul ediyorum. Bu nedenle iletiyi yazan arkadaşları özel mesaj ile uyardım, belki inanmazsın buradan da uyarayım. Kimsenin Galatasaraylı´lığını, zeka seviyesini sorgulama hakkımız yok.

Bu arada sırası gelmişken seni de uyarayım. Kimseye haddini bilmeli vs gibi sözler kullanma hakkın yok.

Son olarak, Özyer´in istifa etmesi ya da etmemesi gerektiğini düşünen üyeler karşı tezlere yanıt verirken olayı kişiselleştirir, karşı tarafa hakaret içerikli sözler sarf ederse, duyuru panosunda adını gördüklerinde şaşırmasın.

Şurada yazdıklarımda sonra hale tartışmaların devam etmesi çok şaşırtıcı. Serkan bey çok doğru yazmış, aynen imzamı atarım. Bırakın basketbolun konuşulmamasını, artık kişiler meseleler de aşılmış resmen bunlar hakarete dönmüş. İnsan gibi yazıp uyardıktan sonra illa böyle mi yazmak gerekiyor? Biz hiç kimseye gsbasket.org üzerinden birbirine hakaret ettirmeyiz, kimse de edemez. Ona göre, tekrar kibarca, lütfen. Yok, beynin çalışmıyordu, kafan basmıyordu, Galatasaraylılığından şüphe ediyorum, gelip seni döverim gibi yazıları bir kez daha görürsek forumdan uzaklaştırmanın yanında hafif kalacağı cezalar alabilirsiniz.

Yeter artık.

Ömer Horzum' Alıntı:
Şurada yazdıklarımda sonra hale tartışmaların devam etmesi çok şaşırtıcı. Serkan bey çok doğru yazmış, aynen imzamı atarım. Bırakın basketbolun konuşulmamasını, artık kişiler meseleler de aşılmış resmen bunlar hakarete dönmüş. İnsan gibi yazıp uyardıktan sonra illa böyle mi yazmak gerekiyor? Biz hiç kimseye gsbasket.org üzerinden birbirine hakaret ettirmeyiz, kimse de edemez. Ona göre, tekrar kibarca, lütfen. Yok, beynin çalışmıyordu, kafan basmıyordu, Galatasaraylılığından şüphe ediyorum, gelip seni döverim gibi yazıları bir kez daha görürsek forumdan uzaklaştırmanın yanında hafif kalacağı cezalar alabilirsiniz.

Yeter artık.

Söylediklerinizde haklısınız ama son cümlenizden hiçbirşey anlamadım...Başka ceza yaptırımlarıdamı var elinizde mesala uzaklaştırma dışında daha ağır ne yapılabilirki?

Murat hoca istifa edecek erdeme sahip olmadığını gösterdi. bu küresel mali krizde istifa falan etmez, buradan yağlı kapıyı zor bulur. lise takımını çalıştıracak kapasite yok kendisinde.

Murat Hoca gsbasket.org forumuna bugünlerde pek fazla uğruyor sanırım.
Mersin maçında takımı desteklemeye gelen renktaşlara olan soğuk tutumu sanırım bu topiği okumasından kaynaklanıyor.
Biz bıkmayacağız,hergün girip yazacağız...

İSTİFA !!

valla murat hocada çocuk gibi taraftara surat yapmalar tavırlar falan:) yani avrupada 3.sınıf takımdan 30 sayı fark yiyosun aferinmi dicektik...sonuçta bu ülkede hangi hocalar hangi coachlar hangi teknik direktörler eleştirildi...

hayır zaten camia sana karşı seni seven destekleyen taraftarlarda var desteklemeyende...olabilir ama sen taraftara karşı cephe alırsan işte ozaman kendi ipini çekiosun demektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...