Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi ozaman İnanç Kıraç bey çıksın hesab versin.

Öyle ve ya böyle şimdiki ekip kaynağı buldu ve kullanıyor.
Siz benim haksızlık ettiğimi düşünüyorsunuz ama siz benden çok daha fazla haksızlık ediyorsunuz.Yine aynı tip tartışmalardan biri daha uzayıp gitmesin abi msndeyim.Seninde yazacak cevabın varsa yaz buraya msnden devam edelim.

Arda Öztürk' Alıntı:
Abi ozaman İnanç Kıraç bey çıksın hesab versin.

Siz benim haksızlık ettiğimi düşünüyorsunuz ama siz benden çok daha fazla haksızlık ediyorsunuz.Yine aynı tip tartışmalardan biri daha uzayıp gitmesin abi msndeyim.Seninde yazacak cevabın varsa yaz buraya msnden devam edelim.

Haksızlık mı? ben mi? yapma sevgili kardeşim!! Ne zamandan beri Galatasarayın daha iyi olmasını istemek haksızlık oluyor.Bak sana çok basit bir örnek bu forumda yazılan istifa yazılarından sonra Mersine maça giden taraftara yaklaşımı nasıl? bu mu profesyonellik, bu mu Galatasaraylılık merak etme herkes zamanı geldiğinde çıkar hesabını verir.Buna sevgili hocanızda dahil.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":19zr4d9p]Abi ozaman İnanç Kıraç bey çıksın hesab versin.

Haksızlık mı? ben mi? yapma sevgili kardeşim!! Ne zamandan beri Galatasarayın daha iyi olmasını istemek haksızlık oluyor.Bak sana çok basit bir örnek bu forumda yazılan istifa yazılarından sonra Mersine maça giden taraftara yaklaşımı nasıl? bu mu profesyonellik, bu mu Galatasaraylılık merak etme herkes zamanı geldiğinde çıkar hesabını verir.Buna sevgili hocanızda dahil.[/quote:19zr4d9p]

Abi bakın kimse burda yazılan istifa yazılarına birşey demiyor.İstifa yazıları 2'ye ayrılıyor.Bir grup resmen hakaret ediyor bir süredir.Eğer siz galatasaray hocasına yapılan bu yaklaşımları o gruba yakıştırıyorsanız koskoca galatasaray takımının başında bulunan hocaya böyle bir yaklaşımı yakıştırıyorsanız denilecek pek te birşey yok.Özelden de seninle uzun uzun konuşuyoruz.Sen benim niyetimin ne olduğunuda biliyorsun.Eğer gerçekten bu yaklaşımlara karşı bu kadar sessiz kaldıysam saygımdan ötürüydü.Hala saygı duyuyorum ama artık hocaya,yönetime karşı o hakaretleri yapan insanları görmemezlikten gelemiyecem.

Eğer tüm eleştiri yazıları yukarıda ki Barış Çamurun yazıları gibi araştırma+yorum şeklinde olursa saygımız sonsuzdur.Ama hiç bir şey yapmadan sadece istifa diye bağrıp birde üstüne üstelik ortaya çıkıp ne olduğuna bakmadan bizden hesap isteyen üyeler var.Bunlar devam ettiği sürece huzur olmayaktır.

Galatasarayın daha iyi olmasını istediğini biliyorum abi aksini de iddaa etmiyorum.Ama madem Galatasaray Spor Kulübünün daha iyi olmasını istiyorsun.Biraz da Tekerlekli sandalye ve bayan basketbol bölümlerinde de bizi bilgilendir.Bilmediğimiz şeyleri orda da bize göster.Hem böylece insanlar senin yazılarının erkek takımındaki rantı kazanmak için buraya yazmadığını anlar.

serdarmengi' Alıntı:
Sevgili Mithat bey Galatasaray'ı destekliyorsanız ve şu anki antrenör Murat Özyer ise hocanız değil hocamız.

Serdar bey ben Galatasaray'ı destekliyorum.cafe crownu değil benim için şu anki hoca bu kulübe sponsor baskısıyla zorla kabul ettirilmiştir. O yüzdende kendisini sponsorun hocası olarak görüyorum.Naçizane bu benim şahsi fikrim ve beni bağlar.Sezon başında yapılanların detaylarını ben bu platforumda yazamıyorum ama gerçekleri bilmek isterseniz size seve seve yardımcı olabilirim bana msn'den ulaşabilirsiniz.

[/quote]

[/quote]

Abi bakın kimse burda yazılan istifa yazılarına birşey demiyor.İstifa yazıları 2'ye ayrılıyor.Bir grup resmen hakaret ediyor bir süredir.Eğer siz galatasaray hocasına yapılan bu yaklaşımları o gruba yakıştırıyorsanız koskoca galatasaray takımının başında bulunan hocaya böyle bir yaklaşımı yakıştırıyorsanız denilecek pek te birşey yok.Özelden de seninle uzun uzun konuşuyoruz.Sen benim niyetimin ne olduğunuda biliyorsun.Eğer gerçekten bu yaklaşımlara karşı bu kadar sessiz kaldıysam saygımdan ötürüydü.Hala saygı duyuyorum ama artık hocaya,yönetime karşı o hakaretleri yapan insanları görmemezlikten gelemiyecem.

Eğer tüm eleştiri yazıları yukarıda ki Barış Çamurun yazıları gibi araştırma+yorum şeklinde olursa saygımız sonsuzdur.Ama hiç bir şey yapmadan sadece istifa diye bağrıp birde üstüne üstelik ortaya çıkıp ne olduğuna bakmadan bizden hesap isteyen üyeler var.Bunlar devam ettiği sürece huzur olmayaktır.

Galatasarayın daha iyi olmasını istediğini biliyorum abi aksini de iddaa etmiyorum.Ama madem Galatasaray Spor Kulübünün daha iyi olmasını istiyorsun.Biraz da Tekerlekli sandalye ve bayan basketbol bölümlerinde de bizi bilgilendir.Bilmediğimiz şeyleri orda da bize göster.Hem böylece insanlar senin yazılarının erkek takımındaki rantı kazanmak için buraya yazmadığını anlar.[/quote]

Haklısın sevgili kardeşim bayan takımıyla,ve tekerleklisandalye takımınına yeterince yazmıyorum.Buda benim kabahatim.

Özyer´in istifa etmesine az kaldı. Bu koçu bjk de fener de aliağa da telekom da bir yensin de göreyim. Bu maçlardan çıkacak sonuç bu. Aha yazdım takım antreman yapmıyomuş.

bjk´de etti etti , etmedi fb maçında eder, fener maçından sonra etti etti etmesse aliğa maçından sonra garanti. Olmadı telekom maçından sonra kovulur.

Hasan Köse' Alıntı:
Özyer´in istifa etmesine az kaldı. Bu koçu bjk de fener de aliağa da telekom da bir yensin de göreyim. Bu maçlardan çıkacak sonuç bu. Aha yazdım takım antreman yapmıyomuş.

bjk´de etti etti , etmedi fb maçında eder, fener maçından sonra etti etti etmesse aliğa maçından sonra garanti. Olmadı telekom maçından sonra kovulur.
Sen bir müddet avrupa yakası izleme, kurtlar vadisi izle:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Hasan Köse":16ewa365] Özyer´in istifa etmesine az kaldı. Bu koçu bjk de fener de aliağa da telekom da bir yensin de göreyim. Bu maçlardan çıkacak sonuç bu. Aha yazdım takım antreman yapmıyomuş.

Sen bir müddet avrupa yakası izleme, kurtlar vadisi izle:)[/quote:16ewa365]

:)

Hasan Köse' Alıntı:

Peki bu maçların hepsini kazanırsak ne diyeceksin Hasan Bey ??

Diğer maçlarını bilmem ama haftaya Chatman oynamazsa Beşiktaş'ı yenmemenin pek mazereti olamaz. Kaldı ki Mims'inde oynamama olasılığı var. Hakan Demir'in de tribünde olma.

Zaten rotasyonda 8 oyuncu kullanıyorlar 2 tanesinin oynamama ihtimali doğdu ki biri takımın en önemli oyuncusu diğeri de elde kalan 3 uzunundan biri .

Kalan 3 maçtan da ikisinii kazansak başarıdır benim için

Onur BALCI' Alıntı:
Madem konu Özyer değil dil bilgisi, az bir şey anlarım bu konudan.

Site de Türkçe Öğretmeni varmış . Ben henüz fark ettim :oops: .Acele yazayım derken çok hata yapıyorum ben :oops: .Tabi mazeret değil aslında . Cümlelerim de devrik çoğu zaman gerçi belki bu kısmı biraz üslup ile ilgili .

Mithat Duran' Alıntı:
serdarmengi' Alıntı:
Sevgili Mithat bey Galatasaray'ı destekliyorsanız ve şu anki antrenör Murat Özyer ise hocanız değil hocamız.

Serdar bey ben Galatasaray'ı destekliyorum.cafe crownu değil benim için şu anki hoca bu kulübe sponsor baskısıyla zorla kabul ettirilmiştir. O yüzdende kendisini sponsorun hocası olarak görüyorum.Naçizane bu benim şahsi fikrim ve beni bağlar.Sezon başında yapılanların detaylarını ben bu platforumda yazamıyorum ama gerçekleri bilmek isterseniz size seve seve yardımcı olabilirim bana msn'den ulaşabilirsiniz.

Sayın Mithat bey sizin mantığınıza göre ben kulüpte görevli herhangi birinden hoşlanmıyorsam sizin ....... demem gerek öylemi? Üzgünüm ama bu bana uymaz ve beni tanıyanlarda benim bu yapıda olmadığımı bilirler. Burada lütfen sponsor tarafından zorla dikte ettirilmeyti değil de sponsora neden muhtaç olduğumuzu tartışalım. Bence daha çok işe yarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...