Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sene başında bi Özyer bi Kunter arasında kalıp transferleri yaz sonu anca bitirebilen, yerli rotasyonuna doğru düzgün tek bir oyuncu bile alamayan yönetim yanlışlarının ardından zaten bu senenin kayıp bir sene oldugunu söylemiştim.

Forumda pusuya yatmış herkes akşam ortaya çıkmış, kılıçlar çekilmiş, post sayısı kadar konu açılmış.

Murat hoca zaten kalmamalıydı. transferler çok önce bitirilmeliydi. Açıkçası dün oraya çıkan kadro her ne kadar kagıt üzerinde iyi olsa bile rotasyona imkan vermeyen bi kadroydu.

Benim kızdıgım tek bi nokta var forumda. Kimse maç hakkında teknik olarak ciddi bir yorum yapmamış. Sanırım Hocanın en büyük hatası Zizici 10 dk yanında unutması. Bide Gurovicin maç boyu sadece 3 top kullanması var çok gözüme batan. Bide 31 sayı fark tabi ki..

Bu işin sorumluları bu maçtan sonra ortaya çıkıp gerekli sorumlulugu üzerine almalı. İstifaysa istifa, transferse transfer.

Bu bir Ülker politikasıdır.... Fenerbahçe ile bütünleşen sponsorluk ve başarılar... Galatasarayımıza yapılan 2.sınıf muamele... Beşiktaşın durumu ise içler acısı. Birde Trabzon çıktı şimdi...

Sonuç Ülker in kapanması ile boşta kalacak bütün çalışanları işlerine devam ediyor.

Bizdeki durum şu Galatasarayımızın son 10 yıllık tarihinde, L.daniels ve A.Bonner lı kadrodan sonraki, en yıldızlı en pahalı kadro. Koçumuzun 3.sezonu istikrar deniliyor. Ama son anda Yiğit ŞARDAN ve Hakan AYDINOL un baskısı ile göreve devam eden istikrar.

Şubeye 10 milyon euro yatıran, Erman KUNTER in 45.000 euro'luk tazminatını bahane eden zihniyet.

3.sezonumuz daha erken diyoruz. Takım oturmadı diyoruz. Bende soruyorum 3.sezon aynı teknik heyet ile, aynı sponsor ile paraların düzgün ödenmesi ile geçiriliyor.. Daçka'ya kaybediyoruz, küçülmüş Beşiktaş a kaybediyoruz. Selçuk karşısında ecel terleri döküyoruz, aklımız Buducnost maçında idi diyoruz. Geçen sene kupayı önemseyenler, doğru düzgün bi takımla oynamadan 4. olurken bunu başarı sayanlar. Şimdi hafta da 3 maç takım kaldırmıyor diyor. Bu nasıl Matematik ?

Ama hep aynı ; Fener den 30 yerken, Telekom a 3-0 ile geçilirken, abuk sabuk takım kalitesi bizim yanımızdan geçmeyecek takımlara kaybederken, 4.lüğü istikrar sayıp başarı diyenler.. Yine 30 sayılık Buducnost mağlubiyetini de normal karşılıyor.. Hedefimizin en büyüdüğü sezonda..

Sonuç olarak bu bir Ülker politikasıdır. Federasyon, Fenerbahçe, takımlar, sponsorluklar..
Senarist, yönetmen ve aktörler onlardan.. Filmin acı sonunu gören, seyirci rolündeki gözyaşı döken kişiler bizlerden...

Saygılarımla,

bazıları anlık tepkiler veriliyor demiş..alakası yok.bu takım sezon başından beri hiç umut vermiyordu..hazırlık maçlarında umut yoktu..türkiye kupasında rezil olduk..ligde zayıf takımlarla evimizde zor baş ettik..ben yıllrca basketbolu takip eden biri olarak hiçbir beklentiye kapılmadım..özyerin hataları o kadar netki biraz basketten anlayan herkes bu doğruları görüe.özet olarak sezon başından beri özyer hem takımın kuruluşu hem takımın oyun yapısı itibariyle sınıfta kalıyordu..hep sineye çekiyorduk..buducnost maçı sabrın sonu oldu.

Kimse pusuda beklemiyo artık su ezbere lafları bırakın gercekleri görün!!!!

Sezon basından beri vede bir önceki sezondan beri istifa diyenler durum kritigi yapıyo, gercekleri görmeye baslayanlar istifa diyo ama gercek durumu burda yazınca gecmisten beri istifa diyenler size fırsatcılık gibi geliyo.

Biz avrupadan elenmisiz siz takımdaki sorun ne diye yazıcagınıza hala yok pusuda bekleyenler yok yenilmemizi isteyenler.Ayıptır burdaki insaların galataraylılıgını sorgulamayın !!!!Murat hocaya olan güveni sorgulayın

Burada murat hoca yokkende yazıyoduk varkende .Murat hoca ıcın burda degilim galatasaray için burdayım pusudada degilim sıgınakdada.

Aslanlar gibi maclarımada gidiyorum GALATASARAYIMI desteklıyorum biz SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK;ama nedense bizim burda yazdıgımız actıgımız topic olay fırsatcılık pusuculuk oluyo

Bugun kadar murat hocanın vede sponsora karsı sürdügümüz iddalar teknik,taktik,oyuncu secimleri vs vs konularda bize cevap vermeyip
üc tane sıradan takımı yenip İmparatorluk gibi bizim icin degerlı bir sözü bu insana verenler.

İlk önce murat hocanın bize 3 senede ne getirip ne götürdüklerini suraya bir yazsınlar hep beraber görelim hadi biz ipe götüreniz kelle avcısıyız şaklabanız,sabotajcıyız

Siz objektif olupda yazın bakalım sapkadan ne cıkıcak.........

Volkan!

Yine hortlamışsın, tebrik ederim seni!

Kimse kimsenin GS sevgisini sınamasın sorgulamasın, benim için Özyer'i sevende sevmeyende birdir!

Kendimide Özyer'e falan adamadım, böyle yazınca sen sağlam bir GS li bende Özyer'ci menfaatçimi oluyorum?

Yazdıklarını göndermeden okumanda fayda var, ben şu konuda çok rahatım, ARMA NEREDE BEN ORADAYIM!

Size kolay gelsin çıkarın baltaları.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Volkan!

Yine hortlamışsın, tebrik ederim seni!

Kimse kimsenin GS sevgisini sınamasın sorgulamasın, benim için Özyer'i sevende sevmeyende birdir!

Size kolay gelsin çıkarın baltaları.

İşte eyüp abi ezbere konusuyosun suan bizim galatasaraylılıgımızı sorguluyosunuz yenilmesini istiyenler varmıs????bu isimleri ya söliceksın abi yada yazmıcaksın burda murat özyeri istemeyen bütün herkesi galatasarayın basarısızlıgını isteyen durumuna sokuyosun ,bence biraz düsün bana hak vericeksindir.Murat hocayı istmemek baska bir elenmemiz bambaska birsey kim elenmek ister kadiköy acısı hala içimizdeyken yapma abi bunu; ya isim ver yada burda bizi ihtam altında bırakma sonra. Burda olayları sadece forumdan takip edenler bizi kötü biliyolar istifa diyince .

Hortlamadım tek kelime istifa yazmadım ben kazanınca yazdım macı beraber izledik dimi !!!

Benimle ilgili ithamlarına bak!

Sana yakışıyormu acaba bir düşün

Uzatmakta istemiyorum, sen bildiğini yap bende bildiğimi!

CUMARTESİ SALONDA OLACAĞIM SONUNA KADAR TAKIMIMIZA DESTEK OLACAĞIM!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Benimle ilgili ithamlarına bak!

Sana yakışıyormu acaba bir düşün

Uzatmakta istemiyorum, sen bildiğini yap bende bildiğimi!

CUMARTESİ SALONDA OLACAĞIM SONUNA KADAR TAKIMIMIZA DESTEK OLACAĞIM!

Abi itham yapmadım sadece ; Hangimiz galatasarın yenilmesini isteriz,bana hortlamısın demisin benim ne düsündügümü benim kadar biliyosun vede yazılarımı tekrar oku istifa diye bir cümle bulabilicekmisin(yenilince degil yenince istifa diye yazıyorum ben sende biliyosun !!! )

Gayemizin adı galatasaray cumartesı nasipse bende olucam yine yanyana izleriz cabamız belli degilmi abi 8)

Volkan Ozger' Alıntı:
Eyüp kimse galatasarayın yenilmesini istemez ,bence kendinizi murat hocaya adamıs durumdasınız ama insanların icindeki galatasaray sevigisini unutmayın insaları üzmeyin herkesın gayesi bellı sampiyonluk görmek .Bunun murat hoca ile gelmedigini 2 senedir gördük 3 senedeyiz vede hala aynı düsüncedeyiz .Görünen köy kılavuz istemiyo sen play-off larda banvitle,dacka,kepezle, oynamıcan efes,fülkeri,tt ile oynıcan kücük takımlara karsı kazansan nolur .Sıradan hocayı İMPARATOR yapmayın İMPARATOR ismini KRAL isimlerini kimlere neden verildigini gecmiste bir düsünün sonra bu anlamlı güzel kelimeyi o insana yakıstırın....

Yukarda yazdıklarını kendine yakıştırıyorsan!
İthamlarını bana yakıştırıyorsan!

Sana lafım yok.......

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":2ab1kn0x]

Eyüp kimse galatasarayın yenilmesini istemez ,bence kendinizi murat hocaya adamıs durumdasınız ama insanların icindeki galatasaray sevigisini unutmayın insaları üzmeyin herkesın gayesi bellı sampiyonluk görmek .Bunun murat hoca ile gelmedigini 2 senedir gördük 3 senedeyiz vede hala aynı düsüncedeyiz .Görünen köy kılavuz istemiyo sen play-off larda banvitle,dacka,kepezle, oynamıcan efes,fülkeri,tt ile oynıcan kücük takımlara karsı kazansan nolur .Sıradan hocayı İMPARATOR yapmayın İMPARATOR ismini KRAL isimlerini kimlere neden verildigini gecmiste bir düsünün sonra bu anlamlı güzel kelimeyi o insana yakıstırın....

Yukarda yazdıklarını kendine yakıştırıyorsan!
İthamlarını bana yakıştırıyorsan!

Sana lafım yok.......[/quote:2ab1kn0x]

Abi peki sen burda yazmısın yenilmemizi isteyenler var diye bunu kendine yakıstırıyomusun ???Hangimiz yenilmemizi ister burda istifasını isteyen,herkesi zan altında bırakmıyomusun senin bu forumda etklıgın bellı senın burdakı lafınla hareket eden cok haksızmıyım sen bunu diyosun sonra biz kötü oluyoruz kimse galatasarayın yenilmesini istemez

Bazı arkadaşların bu yenilgileri beklediğini düşünüyorum, bu insanların kim olduğunuda sana söyledim, onların yüzünede söyledim!

Seni kastetmediğimide biliyorsun!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bazı arkadaşların bu yenilgileri beklediğini düşünüyorum, bu insanların kim olduğunuda sana söyledim, onların yüzünede söyledim!

Seni kastetmediğimide biliyorsun!

Abi eyvallahda sen beni bende seni biliyoruz ama bu forumda okadar.Beni vede benim gibi istifasını isteyen insanlar sonra kötü oluyoruz şaklaban oluyoruz ,kelle avcısı oluyoruz bunu sende biliyosun bende ondan dolayı rahatsız oldum yalan yok sen bana esprili hortlamısın yazıyosun.Tanımıyanlar gercek algılıyo ondan sonra kötü cocuk oluyorum

ooo Eyüp Yıldız Volkan'la ikili polemiğe girmişssin en son yazanda volkan olmuş hiç şaşırmadım.

Bu maç olmazsa efes maçı o olmasa bi başkası yenildiğimiz takımın gücü önemsiz ilk yenilgide kılıçlar çıkarılacaktı malesef, insanlar bekliyordu kalvye başında, ben şahsen bu duruma hiç şaşırmadım.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
ooo Eyüp Yıldız Volkan'la ikili polemiğe girmişssin en son yazanda volkan olmuş hiç şaşırmadım.

Bu maç olmazsa efes maçı o olmasa bi başkası yenildiğimiz takımın gücü önemsiz ilk yenilgide kılıçlar çıkarılacaktı malesef, insanlar bekliyordu kalvye başında, ben şahsen bu duruma hiç şaşırmadım.

3lü olsun gel sende katil ama ben klavyede beklemıyodum samil biliyosun yenince istifa diyicek kadar yürekliyim!!!!

Dun aksam bu yana benim yazımlarımda istifa bulamazsın !!!

Aman Volkan ben uzak durayım. Sen kazanılan bir maçtan sonra yenilsende yensende diye bi başlık açıp sonrada bunu yürekli bi davranış olarak görüyosan ben zaten hiç girmeyeyim arranıza size kolay gelsin.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Aman Volkan ben uzak durayım. Sen kazanılan bir maçtan sonra yenilsende yensende diye bi başlık açıp bunu sonrada bunu yürekli bi davranış olarak görüyosan ben zaten hiç girmeyeyim arranıza size kolay gelsin.

En azından dogruları görüyorum sizin gibi 3 senede koca sıfır olan bir insana imparator diye bagırmıyorum

Galatasaray ise sevdan suraya yaz bakalım murat hocanın su takımda kalması ıcın 3 tane neden mantıklı !!!

murat özyer istifa etti tamam peki kim gelecek yerine en ufak maddi problemde kaçan murat didin mi yoksa telekomla sponsorluk anlaşması olmadı diye geri adım atan ermal kunter mi? yada her hafta garip garip maç yorumları yapan çetin yılmaz mı?

sene başında olanlar belli bence yönetim de murat özyere pek sıcak bakmıyor ama kabul etmek gerekirse şuanda da alternatifsiz...

kesinlikle iyi niyetli ve çok iyi bir galatasaraylı..ve büyük bir emek de harcıyo.. antrnörlük yeteneğini de asla tartışmam ama onun oyun kurucu bölgesindeki 3 yıldır yaptığı kaprisi ve hatalarıda kabul etmek gerekir

ben bidaha bu takımın başında halil üner gibi coaclarıda görmek istemiyorum açıkcası

Volkan beni polemiğe çekme kardeşim kimse istemez 4.lüğü ama ligin en iyi kaçıncı kadrosuyuz efesdenmi iyiyiz telekomdanmı yoksa fenerdenmi klavyenin başına geçip hocaya atıp tutmak kolay ayrıca özyer kalsınmı bizim çabamız, giderse gelenede sahip çıkarız. Halil Üner bu takımın hocasıydı sen çok geliyosun ya her maçta varsınya söyle bakalım bi salonlar bir kere Halil üner istifa diye bağırdımı, biz onada sahip çıktık mesele Murat hoca meselesi değil bunu kafanıza sokun artık mesele galatasaray taraftarının kendine yakıştığı gibi davranmaması meselesi sen floryadasın bari tesislere git marshallı yakala Are you player diye de sor baride tam olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...