Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim amenna kazan ekmek paranı lafım bile olmaz olamaz, ama gelip gidip heryerdeyim oradayım buradayım edebiyatıda yapma bana. Floryaya gitmişsin desteğe saygı duyuyorum ama benim dediklerimle bunların ne alakası var. Seninle tartışmaya girmek istemiyorum hoca konusunda ben kendi taraftarlık anlayışıma sığdıramıyorum sadece sen nasıl susmadan bunları dile getiriyosan bende dile getiriyorum.

Asıl siz geçiniz efenim bana söyleyin Kadromuz efesdenmi iyi fenerdenmi telekomdanmı tabiki gönül istiyor şampiyonluğu inanıyorda ama şu durumda 4. lük başarısızlık hoca defol demek ne kadar mantıklı ban söylermisiniz sen geçen seneki uleb başarısını bile sadece oyuncuların istemiş olması gibi gösteren hocanın hiç emeği yokmuş gibi gösteren bi zihniyettesin bu yanlış ve benim iyi taraftarlık anlayışıma ters.

Yani hocanın bizi kırmamak yanımızda bulunmak, bizimle beraber olmak için geldiği bi ortamda lütfettin de hocayı sılıştırmadın sağol vallahi kardeşim ya. Hoca oraya sorularımızımı yanıtlamaya geldide sanki bizde lütfettik hocayı sıkıştırmadık

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Kardeşim amenna kazan ekmek paranı lafım bile olmaz olamaz, ama gelip gidip heryerdeyim oradayım buradayım edebiyatıda yapma bana. Floryaya gitmişsin desteğe saygı duyuyorum ama benim dediklerimle bunların ne alakası var. Seninle tartışmaya girmek istemiyorum hoca konusunda ben kendi taraftarlık anlayışıma sığdıramıyorum sadece sen nasıl susmadan bunları dile getiriyosan bende dile getiriyorum.

Asıl siz geçiniz efenim bana söyleyin Kadromuz efesdenmi iyi fenerdenmi telekomdanmı tabiki gönül istiyor şampiyonluğu inanıyorda ama şu durumda 4. lük başarısızlık hoca defol demek ne kadar mantıklı ban söylermisiniz sen geçen seneki uleb başarısını bile sadece oyuncuların istemiş olması gibi gösteren hocanın hiç emeği yokmuş gibi gösteren bi zihniyettesin bu yanlış ve benim iyi taraftarlık anlayışıma ters.

Yani hocanın bizi kırmamak yanımızda bulunmak, bizimle beraber olmak için geldiği bi ortamda lütfettin de hocayı sılıştırmadın sağol vallahi kardeşim ya. Hoca oraya sorularımızımı yanıtlamaya geldide sanki bizde lütfettik hocayı sıkıştırmadık

Samil ben elimden geldigince maclara geliyorum !!!Gelelim efes,fülker,tt konusuna peki sayın muhterem zat(murat özyer ) !!!

Bu takımların gücünü bilmıyormuydukı geldiginde ikinci sene final sözü verdi röpörtajlara bakın !!!

Kaldıkı samilcım evet kadromuz kötü olabilir amma sen maliki gönderip aynı tip daha sorunlusunu getırıyosan , gecen sene ıkı yabancı alıp daha adam gibi oynatmadan yolluyosan!!!

Sonra uzun süre transfer yapmayım britthon gibi 6 ay sakat oyuncuyu takıma katıyosan

Bu sene sakat hüseyinı daha basketinde gelişme yapamaya saglayan cemal yanında tutup zizic gibi yaslı yavas oyuncuyu alıyosan

Murat gibi herkes patladı tbl de bir o kaldı ona vede yine uzun süreli sakatlıkdan cıkan tufana göre hareket ediyosan

Bir numaraya kücük takımların guardı olucak bir adamı tanıyorum bılıyorum guvenıyorum dıyıp getırıyosan sende ordaydın dedi !!! Sonuc sen söle

Simdi gelelim harcadıgı para belli erman hocanın listesındekı oyuncuları begenmeyen sponsor ülker MS ile mi sampiyon olucakmıs kı ?Murat özyerle devam kararı almıs neyse

Samil eger biz murat hocanın yerını istedigimiz anda dolduramıyacak bir klübsek kardesim bosuna kalp kırmayalım 8) Büyüklügümüz yalan demektir!!!

Bosuna burda cabamızın adı aynı olsada yollarımız farklı ama sizin savundugunuz sey suanda murat özyerden daha iyisi gelemicek oyuzden saygı ile bekliyoruz olucakları dıyosunuz eyvallah ben demiyorum cünkü Galatasaray bir hoca bulamıyosa bence teknık taktık oyuncu bilgisi vasat olan bir hocanın yerine bosuna cabalamayalım burda

Burası forum herkes farklı görüslerde olucakkı burasının bir anlamı olsun he biz murat hocayı gönderemiyosak murat hoca ben nezaman gidersem ozaman dıyosa tartısmayalı halimize aglayalım !!!

Vallahi Volkan neymiş bu Murat hoca transferleri yapıyor o gelsin bu gitsin diyor bütün suç onda yani öylemi. Off the record sana şunu söyleyeyim Galatasaray Sinan Güler, Kaya peker ve Murat Can Güler'i senin beğenmediğin insanların anlaşmasına rağmen bazı yöneticilerimizin bekletmesinden dolayı elinden kaçırmışdır, Murat hoca Marshall'a mecbur bırakılmıştır yoksa oda istiyordu iyi bir oyun kurucu Murat hoca ile yeniden anlaşıldığında piyasada kimse kalmamıştı bunlarıda söyleyin bari. İnsan bindiği dalı kesmez hocam biraz mantıklı birazda insaflı olun eleştirirken. Ben Hocamıza güveniyorum eksikleri muhakkak var her hocanın eksiği vardır ama kuyusu kazılmadan adam gibi desteklersek hem taraftar daha çok yöneticilerimiz inanıyorum Murat hoca Galatsaray basketbolunu ilerlere taşıyacaktır. Neden dolduralımki Murat hocanın yerini de dolduramadık diye büyük camia olmayalım.
Ekstradan Murat Özyer duruşu ile asaleti ile de bize yakışan bir insandır.
Ben böyle düşünüyorum.

Ama şunuda belirteyim Murat hoca gider yerine gelende başımızın üstündedir aynı desteği onada gösteririz yani mesele birazda Özyer yada X bi şahıs meselesi değil mesele Galatasaraydaki 103 yıllık taraftar geleneğidir. Benim demek istediğim bu genel olarak.

Vallahi Volkan neymiş bu Murat hoca transferleri yapıyor o gelsin bu gitsin diyor bütün suç onda yani öylemi. Off the record sana şunu söyleyeyim Galatasaray Sinan Güler, Kaya peker ve Murat Can Güler'i senin beğenmediğin insanların anlaşmasına rağmen bazı yöneticilerimizin bekletmesinden dolayı elinden kaçırmışdır, Murat hoca Marshall'a mecbur bırakılmıştır yoksa oda istiyordu iyi bir oyun kurucu Murat hoca ile yeniden anlaşıldığında piyasada kimse kalmamıştı bunlarıda söyleyin bari. İnsan bindiği dalı kesmez hocam biraz mantıklı birazda insaflı olun eleştirirken. Ben Hocamıza güveniyorum eksikleri muhakkak var her hocanın eksiği vardır ama kuyusu kazılmadan adam gibi desteklersek hem taraftar daha çok yöneticilerimiz inanıyorum Murat hoca Galatsaray basketbolunu ilerlere taşıyacaktır. Neden dolduralımki Murat hocanın yerini dolduramadık diye büyük camia olmayalım. Ben böyle düşünüyorum.

Neyse icinden cımbızla secıyosun gecen sene neden gec kaldı veya 4 oyun kurucudan kacını tutturdu ??

Neyse yine siz haklı olun holsey almıyım brithonu getirendi aynı hoca idi maliki de begenmeyende :)

Hayır ozaman bana sunun cevabını ver samil biz murat hocanın yerini dolduramıcak kadar capsız bir klüpmüyüz eger öleysek ben 22 sene yannıs tanımısım bu klübü burdakı herkesden özür diliyorum ozaman.Kendi calısanını göndermekten aciz büyüklügü yalan bir klüpmüs aslında demmekki galatasaray

Kandırılmısım özür dilerim MURAT ÖZYER galatasaraydan büyükmüs cok büyük hoca imis bizim gibi sıradan takımı calıstırıyo cok önemli bir muhterem bizim için büyük sans bir bes senelik daha sözlesme önerelim aaa pardon zaten bizim önermemize gerek yoktu o nezaman isterse ozaman gidicekti dimi yada ülker nezaman isterse

HERKESDEN ÖZÜR DİLİYORUM .Ben demekki galatasarayı gözümde cok büyütmüsüm :(

Doğan guard mevkiine oyuncu aranıyordu. Yenilgi üzerine yapılmış bir açıklama değil yani.

Volkan çarpıtma olayı soruyosun bende sana diyorumki neden Galatasaray Murat hocanın yerini dolduracakki de doldurmadı diye küçük ba camia olacak demekki buna gerek yok gerekirse tabiki Galatasaray Büyük bi camiadır doldurur.
Olay iyice ikili muhabbete döndü ve sen çarpıtmaya başladın Ben Murat hoca Galatasaraydan büyükmü diyorum ben diyorumki Murat hoca Galatasaray'a yakışan bir hocadır benim fikrim istersen katılmazsın, sen benim dediklerimden nasıl bunu çıkardın anlamadım.
Her istifasını istemediğim hoca Galatasaraydan büyükmü oluyor Ümit Hızal'da galatasaraydan büyük ozaman.
Uzatmayalım artık insanlar bizim ikili geyiğimizi okumak zorunda değiller.

Volkan çarpıtma olayı soruyosun bende sana diyorumki neden Galatasaray Murat hocanın yerini dolduracakki de doldurmadı diye küçük ba camia olacak demekki buna gerek yok gerekirse tabiki Galatasaray Büyük bi camiadır doldurur.
Olay iyice ikili muhabbete döndü ve sen çarpıtmaya başladın Ben Murat hoca Galatasaraydan büyükmü diyorum ben diyorumki Murat hoca Galatasaray'a yakışan bir hocadır benim fikrim istersen katılmazsın, sen benim dediklerimden nasıl bunu çıkardın anlamadım.
Her istifasını istemediğim hoca Galatasaraydan büyükmü oluyor Ümit Hızal'da galatasaraydan büyük ozaman.
Uzatmayalım artık insanlar bizim ikili geyiğimizi okumak zorunda değiller.

Yok samilim senın dediklerin degil sende bende görüs sunuyoruz yapamayanlar kukla olanlar utansın diyorum lafım ne sana nede bu forumda yazan kardeslerıme, abılerıme ; lafım kuklalara susanlara

Kisa rotasyonuna oyuncu bakiyolarmis :p Gene bi yerlerden vasat bi kisa bulup getirir Murat Ozyer, hatta antremanlara cikartip dener, begenir 2 ay sonrada uyum saglayamadi deyip yol veririz. ( orneklerini izledik gorduk son 2 sezonda!! ) Allah hepimize sabir versin sezon sonuna kadar, umuyorum bu sene fb, efes, telekom 3 lusunden gecen senelerde yedigimiz farklari yemeyiz :(

Şu istifa konusuna yazıpta basketbolu Murat Özyerden daha iyi bilen kaç kişi var çok merak ediyorum. Murat hocanın hataları, yalnış seçimleri var. Zaten kalması hataydı yazın ama Murat hoca istifa demek çok kolay bir seçim.

Şamil ile Volkan ikili tartışmaya girmiş ama araya girenler var, saygısızlık yapıp ikili tartışmayı bölmeyin : )

Dönüp dolaşıp aynı şeyleri söyleniyor. Konu başlığı amacından saptı denilerek kilitlendiği zaman; "Murat Özyer İstifa başlıkları hep kilitleniyor, hani demokrasi" denilerek feryat ediliyor.

Umarım ikili tartışma aradığı sonu bulmuştur.

Sadece bu mağlubiyetten sonra Özyer istifa demek çok saçma olur. Dünyanın hiçbiyerinde bi maçla hoca gönderilmez.

Ama ama bu sezona Murat hocayla başlamak ne kadar doğruydu o tartışılır. Bence tamamen bir yönetim hatası madem Murat Hoca dan vazgeçtin hemen birini bulup getirseydin sezon sonu. Ona buna gidip kimseyi bulamadım bari sen kal olmaz olmadı.

Yanlış transfer ve yanlış hoca politikası.

bir kere Murat Özyer kovulmadan isifa etmez çünkü eğer ederse zirveye oynayan veya oynayabilecek kapasitede kadro kuracak hiçbir kulüp kendisini almaz ki maçtan sonrada yaptığı açıklamada transfer yapacaz diyor bunu önceden yapmayı aklına getirdiklerini ama acele etmediklerini söyleyerekte zaten Uleb Cupta birşey yapamazdık Kupada zaten geçen senede elendik bu senede elensek ne olur ve Ligdede daha maraton uzun yine 5 .bitiririz nede olsa Play Offta da Ç.final oynar eleniriz mantığını yeterli görmesi ve gereğince büyük düşünememesi yatıyor.

Onur abi kisi sayısı cokmu önemli sonucta konu baslıgına uygun hakretsiz küfürsüz konular sapmadan tartısıyoruz anlamadımkı?? Ozaman topici kapayalım herkes özelden tartıssın :)

Ünsal Y.' Alıntı:
Mithat bey sizden bir ricam var... MAdem ki koç kötü ; sponsor berbat; bilmemkim rezalet bir durum var 3 yıldır; neden sizin de dahil olduğunuz grup tercih edilmiyor? Bu sorunun cevabını ; yani yanlışın enrede olduğunu bulabildiğiniz gün; dediklerinizi yapabilecek güce sahip olursunuz diye tahmin ediyorum... Dost tavsiyesi sadece; belki dinlersiniz.

Ünsal bey siz benim maç yorumumu okuyupta mı ? böyle bir fikre kapıldınız yoksa okumadan sallama mantığıylamı,bu bir tercih meselesi değildir.Yeri zamanı geldiği gün bu kulübü yöentecek insanlar o koltuğa oturur siz merak etmeyin.Galatasara'da bir kural vardır görev alınmaz,size görev verilir yalnız her şeyin olduğu gibi bunun da bir yeri ve zamanı var

Mert Demirtepe' Alıntı:
Şu istifa konusuna yazıpta basketbolu Murat Özyerden daha iyi bilen kaç kişi var çok merak ediyorum. Murat hocanın hataları, yalnış seçimleri var. Zaten kalması hataydı yazın ama Murat hoca istifa demek çok kolay bir seçim.

Ben daha iyi biliyorum desem kim aksini ispat edebilir .Bu yaklaşım gereksiz polimik yaratmaktır. Sonuçta başarılı kalır , başarısız gider.Asıl konu başarılımı ? başarısız mı? bunu kararını vermek

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bence Mithat Duran da istifa etmeli her ne görevde ise. Hani 8 farkla bitecekti maç ;)

Kerem haklısın 8 sayı fark dedik 31 sayı yedik.Peki sana bir soru maçın hakemleri nasıldı maça nasıl bir etkileri oldu.

Ben maçı izleyemedim abi. Buraya da 9'da yazmıştım ama 8'deymiş maç. Çalışmamı bitiremediğim için izleyemedim. Maç hakkında da herhangi bir yorum yapmadım zaten sitede. Nasıl oldu, ne oldu bitti bilmiyorum hiç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...