Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Olmaz olsun böyle sevgi...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Feneri yendiğimizde öleceğimi bilsem, feneri yenip ölmek isterim, bende sana hak veriyorum, fenere yenilmeyi isteyen sevgi olmaz olsun.

Açık ve seçik ne yazdığım, hiç bir koşulda GS nin yenilmesini istemem, hele fenere yenilmesini hiç istemem.

Eğer bu cümlenin anlamı Feneri yenelim gerisi önemsiz demek ise, bunada biryerlerimle gülelim.

Hep beraber gülelim o zaman.

Tunç Altanlar' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1b4w4abv]

MURAT HOCA'YA SİZLERE İNAT DAHA ÇOK DESTEK OLACAĞIZ!

ADAM GİBİ ADAM MURAT ÖZYER!

Alın hocanızıda o zaman beraber kenetlenin , ama bırakın şu Galatasaray'ın yakasını.

Adam gibi adam diyeceksek Ertuğrul Sağlan onun adı hem de dünya görüşü tam zır olmasına rağmen[/quote:1b4w4abv]Galatasaray ne benim nede senin, Koç'un gitmesine karar verecek olanda sen d3eğilsin, gelirsin maça yaparsın demokratik protestonu, veya klübe faks çekersin, açlık grevi yaparsın vs... göndermek için mücadele edersin, bu senin hakkın.

Benim şube de elim olamaz, ben çapulcuyum yani taraftarım, destek veririm takıma, icabında bana yakışan şekilde protestoda yaparım, cümlelerini düzgün seç, LÜTFEN.

Ortalama bir araba düşünün.105-115 beygir gücünde en fazla 215-225 km yapabiliyor.Bir de oldukça değerli ve motoru oldukça güçlü bir araba düşünün.190-210 beygir gücünde ve isterse 250-260 yapabiliyor.Ortalama araç son sürat motorunu zorlarken kendisi hiç zorlanmıyor.Şimdi bu ortalama arabayı kullanan sürücü diğer arabaları geçemiyor diye eleştirilebilir mi?Varsa hatası[ki bariz var] eleştirilir.Ama asıl sorun arabanın kapasitesinde ve hız sınırındadır.

Bizimkide böyle bir durum.Bu sezon hız sınırı düşük arabayı ortalama bir hızla kullanıyoruz geçeceğimiz külüstürleri geçip, kalanları geçemiyoruz.Bu sorun bizde hep var.2006-2007 sezonunda araba yine geçeceği külüstürleri geçmiş ama sürat arabalarıyla yarışırken ortalama hızını geçemediği için onların tozunu yutmuştu.Sonraki sezon bütün yarışlarda araba son sürat kullanıldığı için en önemli yarışa motor oldukça yorgun çıktı.Ve daha önce geçebildiğini gördüğü kendisinden daha hızlı arabaya[Türk telekom] geçilmişti.Yani sorun bize gösterilen hedefle verilen arabada.Araba hedef için oldukça fazla yetersiz.Ortalama hızla gitse kendisinden daha iyi arabalara hiç bir şekilde yetişemiyor.Yüksek bir hızla gitse bu sefer sezonun sonundaki en önemli yarışlara oldukça yorgun çıkıyor ve dinlenmiş bir şekilde çıkan kendisinden daha iyi arabaların tozunu yutuyor.

Onun için ya "Biz şampiyonluğa oynamıyoruz Play-yarı finali hedefimiz.Herşey pat diye olmaz" diyeceksin.Ya da hedefine göre takımın olacak.Ama Ahmet Dedehayır hala "Bu takım GS tarihinin en büyük takımı" masallarındadır.Ondan yine hayal kırıklığı bizi bekliyor.
NOT:Yukarıdaki araba değerleri sallamadır.

fenerbahçe maçından sonra ultraslan bildirisini yayınladı ve bikaç maçta ıslıklayarak tepkisini belli etti ve lige fenerden önce ve fenerden sonra diye ayırabiliriz bizim için o tepkiden sonra takım oynamaya başladı....oyuncular kendilerine geldi...gene aynı şekilde lincoln tribünlere çağrılmadı taraftar tavrını koydu adam döktürüyo şimdi...

ama nedense burda murat özyeri eleştirenlerin sarı kırmızı sevgisi sorgulanıyo...evet murat özyeri değil biz galatasarayı destekliyoruz tabiki...ama murat özyer takımın başındayken desteklemem demek te en doğal hakdır...aynı şey özhan canaydın içinde dendi tam 4.5 yılımıza maloldu...destek destek destek bizim için arma önemli denildi durdu...sonuç 4.5 yılda 20 yıl geriye gittik ve son1.5 yıl deli gibi istifa diye tüm stad inledi...başkanlığı bıraktığı gün tüm fenerbahçe camiası üzüldü...

şimdi arma sevgisine kutsal sarı kırmızı renklerin hatırına takımın iyiliğini düşünüp murat özyere destek verip hüsran uğruna hüsran yaşamak mı ? takıma isterse futbol antrnörü yönetsin galatasaray hatırına susmak mı yada takımı için gene en iyisini isteyip başarı için tepki koymaya inanmak yani gerektiğinde sevdiğinden desteğini bile çekmek mi galatasaraylılık ben çözemedim

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Galatasaray ne benim nede senin, Koç'un gitmesine karar verecek olanda sen d3eğilsin, gelirsin maça yaparsın demokratik protestonu, veya klübe faks çekersin, açlık grevi yaparsın vs... göndermek için mücadele edersin, bu senin hakkın.

Benim şube de elim olamaz, ben çapulcuyum yani taraftarım, destek veririm takıma, icabında bana yakışan şekilde protestoda yaparım, cümlelerini düzgün seç, LÜTFEN.

Okumayı ve anlamayı bilene gayet hakaretsiz bir cümle hatta Galatasaray'ın önüne mağlum ismi tercih eden ve koyanlara çok daha yumuşak yazılmış. Bundan sonra cevap yok sana zaten rengin belli özyer ne renkse , biz ise sarı kırmızı Cim Bom Bom. Hayal dünyanda mutluluklar sana ;)

Bundan sonra Özyer'le Galatasaray'ın yürümeyeceğini benim gibi 2 senedir düşünen ve söyleyen insanlar yazmasınlar artık , bu pembe dünya bırakın onların olsun bir köşeden mutluluk çıkarırlar nasıl olsa.

Özyer gidene kadar son mesajımdır

Murat ve Semih iyi döndünüz foruma, gerçi ufak ufak doneler vermiştiniz ama bu performansınız hayret verici, yani yaraya parmak girmişki unutamamışsınız.

Hiç bir postunuza cevap vermek istemediğimi söylemiştim, ama alıntılarınız yazılarımın altına yazdıklarınızla eski günlere özlem duyduğunuz besbelli.

Ben yine şunu söylüyorum, yapmayın etmeyin ben size kalın gelirim, benimle uğraşmayın, hayatın tadını çıkarın......

Ayrıca, lütfen herkes yorum yapsın

Feneri yendiğimizde öleceğimi bilsem, feneri yenip ölmek isterim, bende sana hak veriyorum, fenere yenilmeyi isteyen sevgi olmaz olsun.

Yukardaki cümle ne anlatıyor!

A-Hiç bir koşulda fenere yenilmeyi istememmi demek.

Ğ-Benim için tek önemli şey fener galibiyeti.

Lütfen biri bizi aydınlatsın, mümkünse, Timur gibi Ahmed gibi, Metin abi gibi vs... tarafsız biri olsun.

Size daha cevabım yok gençler kalın sağlıcakla :)

Yapabileceğiniz yegane yorumlar bunlardır zaten sizden beklenen de budur merak etmeyin.

Size kendi diliniz de cevap vermekte kolay ama bunu sizin muhattabınız olanlar yapabilir ancak. Onların da kim oldukları belli.

Konuyla ilgili yazabilecekleriniz bitti anlaşılan. Konu dışında görüşmek üzere.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Murat ve Semih iyi döndünüz foruma, gerçi ufak ufak doneler vermiştiniz ama bu performansınız hayret verici, yani yaraya parmak girmişki unutamamışsınız.

Hiç bir postunuza cevap vermek istemediğimi söylemiştim, ama alıntılarınız yazılarımın altına yazdıklarınızla eski günlere özlem duyduğunuz besbelli.

Ben yine şunu söylüyorum, yapmayın etmeyin ben size kalın gelirim, benimle uğraşmayın, hayatın tadını çıkarın......

Ayrıca, lütfen herkes yorum yapsın

Yukardaki cümle ne anlatıyor!

A-Hiç bir koşulda fenere yenilmeyi istememmi demek.

Ğ-Benim için tek önemli şey fener galibiyeti.

Lütfen biri bizi aydınlatsın, mümkünse, Timur gibi Ahmed gibi, Metin abi gibi vs... tarafsız biri olsun.

Size daha cevabım yok gençler kalın sağlıcakla :)

Sen insanları neyle suçluyorsun?
Bu insanlar sınav demeden, evdeki çoçuk demeden takım peşinde koşan insanlar...
Doğru yaptıkları işler vardır, yanlış yaptıkları işler de vardır.
Bu tartışılır ancak sen bu adamlara yiyorsunuz,Murat ÖZyer'den menfaatiniz var diyemezsin sanırım bunu gören bir yönetici gereğini yapar.
Bende savunuyorum Özyer'i ne menfaatim var anlat bilelim.

Sen hiç Galatasaray peşinde koşarken üniversiteden atıldın mı? Ben milyonlarca gencin hayal ettiği, hatta kazanamayınca intihar ettiği bir ülkede Galatasaray'a çok vakit ayırdığım ve derslerime çalışamadığım için okuldan atıldım.

Sen kaç kişiyi ilk kez basketbol maçına götürdün. Ben bir basketbol maçına 150 kişi götürdüğümü hatırlıyorum.

Ben bazen tüm günümü Galatasaray peşinde geçiriyorum. 10'dan fazla kampüsü olan bir üniversitede Galatasaraylıları bir arada tutmaya çalışıyorum.

Herkes çok iyi Galatasaraylı ama biz değiliz.

"Ben basketbolu bilmiyorum.

Ben iyi bir Galatasaraylı değilim.

Ben tamamen menfaat için birşeyler yapıyorum.

Ben objektif değilim.

Ben kahvaltıya Galatasaray'ı sattım."

Burak Barut' Alıntı:
Sen insanları neyle suçluyorsun?
Bu insanlar sınav demeden, evdeki çoçuk demeden takım peşinde koşan insanlar...
Doğru yaptıkları işler vardır, yanlış yaptıkları işler de vardır.
Bu tartışılır ancak sen bu adamlara yiyorsunuz,Murat ÖZyer'den menfaatiniz var diyemezsin sanırım bunu gören bir yönetici gereğini yapar.
Bende savunuyorum Özyer'i ne menfaatim var anlat bilelim.

Yap duygu sömürünü yap. Gözlerim yaşardı ya
Kod:

Tunç Altanlar' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":aoaouiyg]Galatasaray ne benim nede senin, Koç'un gitmesine karar verecek olanda sen d3eğilsin, gelirsin maça yaparsın demokratik protestonu, veya klübe faks çekersin, açlık grevi yaparsın vs... göndermek için mücadele edersin, bu senin hakkın.

Okumayı ve anlamayı bilene gayet hakaretsiz bir cümle hatta Galatasaray'ın önüne mağlum ismi tercih eden ve koyanlara çok daha yumuşak yazılmış. Bundan sonra cevap yok sana zaten rengin belli özyer ne renkse , biz ise sarı kırmızı Cim Bom Bom. Hayal dünyanda mutluluklar sana ;)

Bundan sonra Özyer'le Galatasaray'ın yürümeyeceğini benim gibi 2 senedir düşünen ve söyleyen insanlar yazmasınlar artık , bu pembe dünya bırakın onların olsun bir köşeden mutluluk çıkarırlar nasıl olsa.

Özyer gidene kadar son mesajımdır[/quote:aoaouiyg]

Neden yazmıyorsunuz Tunç Bey?

Bence hocanın istifasını istemek en doğal hakkınız olduğu gibi Galatasaray menfaatlerini herşeyden önce tuttuğunuzu gösterir.

Biz istifasını istemeye devam edeceğiz. Siz de ben yazmıyorum demeyin sakın.

Sonuna kadar, Galatasaray'ın yakasından düşene kadar da tepkimiz sürecek. Sürdürmeliyiz...

Bu takım Galatasaray Basketbol Takımı, Murat Özyer Basketbol Takımı değil !!

İyice seviyesizleştiniz!

Bu takıma 3 sene önce Murat Özyer geldi, bu şube 4 sene önce cafe crown oldu.

Ama ben maçlara 7-8 yaşından beri gidiyorum, Spor sergi'de fenerlilerden dayak yemişliğimde çoktur, küme düşerkende salondaydım, Erman hoca ile play off finalinde fenerliler bizden 3 kat fazlaykende ben oradaydım, halil hoca varkende salondaydım, Mithat Duran Erman hoca geldi diye topic açtığında bende sonuna kadar destek olmalıyız dedim, yarın bu takımın başına Repesa gelse yine geleceğim.

Canımı veririm bu arma için, ve tek bir şey söylüyorum ben hep burda olacağım bir aksilik olmazsa salonda ölmek istiyorum.

Sizi kin ve nefret kör etmiş, tek anladığım bu, mesnetsiz iddaalarınıza daha fazla cevap vermeyeceğim, sizin seviyelerinizede inmeyi iyi biliyorum, ama GEREK YOK!

Neden Kerem ağabeyin üstüne bu kadar gidiliyor? Herkesin kendine ait bir görüşü olur ve bunu adam gibi savunur. Kerem ağabey diyince mi Muray Özyer kovulacak? Neden bu kadar büyüdü ki bu mesele... Kimse ynlış anlamasın Kerem ağabeyin ne savunulmaya ihtiyacı var ne de ben kendisini tanıyorum... Ama artık gerçekten sıktı bu konunun bu kadar uzaması. Lütfen biraz anlayışlı olalım...

Eyüp abi kerem için burdaysan yazma zaten galatasaray ıcın degılsın demek senın ıcın agızımdan tek laf cıkmadı emeklerın ıcınde ama kımseye benım bılgımı durusumu sorgulayamaz !!!

Kerem ilk önce burda bir yönetici oldugunu unutmıcak ona göre insanlara her ne olursa olsun o cevap vericek bende site yönetiligi yapıyorum ama hiç bir üyemize atarlı gıderlı alaycı konusmuyorum.

Biz galatasaray adına bir seyler dıyoruz murat hoca adına degıl kerem ıcın yazmıyosanda saygımız vardır ama burası keremın formu degıl galatasarayın formu keremi degıl galatasarayı tartısıcaz burda.

Herkes hür özgür kararı bu topic baslıgı istifa rahatsız oluyorsa arkdaslarımız girmesinler bizde bırakın düsüncelerımızı özgürce yazalım saygsızca bir cümle kurmadım önyargı ile konusuyorsunuz size basarılarını söleyin diyoruz tık yok yenılınce tık yok ama ahkam kesmede herkesden önce gıdıyosunuz samil 20 maca gıtmıste ne olmus veya siz savundugunuz insan rezılce basket oynatıyo !!!

Destek verıyosunuz eyvallah ama bana vermıyosun 20 maca benım ıcın gıtmıyorsunuz ondan ben 3 maca gelırım gelmem bunu yargılama sorgulama hakkını kımse size vermez.

Herkes sapkasını önüne koysun bakalım kımın kantarı agar basıcak kımın savundugu dogrular fazla gelıcek derdım GALATASARAY gerisi önemsiz

Saygılar

İşinize gelmedi galiba, yazdıklarımda tehtid falan yok, aksine netim benimle uğraşmayın kafa yapımız farklı, anlaşamıyoruz!

Ama siz ne yapıyorsunuz? Hep laf sokuyorsunuz, hep iğneleme, bazen alay etmek, vs.....

Ne bitmez bir kinmiş sizinki, ceyar dan farkınız yok, bende diyorumki ben size kalın gelirim, gidin keyfinize bakın, istedğinizi yazın en ufak bir sataşmam olmayacak vs... ama anlamıyorsunuz, illa diyorsunuzki biz seni gözümüze kestirdik!

Herkesin içinde yazıyorum, ben size en ufak bir sataşma yaparsam adam değilim, bu saatten sonra bana laf sokarsanız, bana alıntı yaparsanız, benimle aklınızca alay ederseniz siz double adam değilsiniz....

Çokmu zor işinize bakmak????

Semih telefonu açma erdemini gösterebilseydin, her şey farklı olurdu, ama sizinkide bir tarz, laf sokarım, arkadan konuşurum, pusu atarım, kumpas yaparım, lastiğin patlamasını beklemekle kalmaz dua ederim....

Çok uzadı sizde döşenin cevabınızı sonra dağılalım, bakalım bundan sonra kendinizi tutabilecekmisiniz?

Yada yüz yüze konuşalım, gelin CAFE KLAN'A (REKLAM YAPTIM BAK) misafirim olun yada ben geleyim istedğiniz yere bakalım neymiş derdimiz çözelim...

Bundan gayrısı meczupluk oluyor.

(the end)

İş yine çığrından çıkmakta.

Konu ile ilgili kişisel husumetler konunun önüne geçiyordu. Ona alışmıştık da artık konu ile ilgisi olmayan geçmiş husumetler de konu ile birlikte aradan çıkıyor anlaşılan .

Murat Özyer'in savunulacak bir tarafı kalmamıştır teknik olarak da savunan savunabilen yok . Zaten eskiden kalmasını isteyenlerin büyük kısmıda artık gitsin diyormuş.

Murat Özyer'i eleştirirken yada istifasını isterken eleştiriyi yapanlar Murat Özyer'i eleştirmenin ötesinde bir yaklaşımla geçmişte yada şimdi Özyer'i savunanlar aleyhine bir gönderme yapınca konu amacında sapıyor saptırılıyor. Yada Murat Özyer'in gitmesi yönündeki haklı istek gereğinden sert bir üslup ile dillendirilince içeriğin savunulacak tarafı kalmadığı için eleştiri sahiplerinin uslubu eleştiri konusu yapılıyor.

Sonuç itibari ile Bu konunun amacından sapmaması için eleştirilerin Murat Özyer'e yönelmesi daha sağlıklı olacaktır kanımca. Haklı olunan bir konuda haksız gibi görünmemek için eleştirilerin şekline de özen göstermek gerekir.

Kişisel değil genel bir ricadır.

Kutay Abi; (sorun yoksa abi diyeceğim)

Bizler Murat Hocanın gerek teknik gerek taktik gerekse psikolojik açıdan takıma yararı olmadığını hatta bir süreden sonra geleceği için zararı olduğunu defalarca yazdık,söyledik.

Bizler bunu dile getirken ''Murat Özyer Şerefli İstifa'' başlığı nedense(!) yumuşatılarak kovulmadan istifa halini aldı...

Bu başlık değişebilir ama burada Galatasaray menfaatlerini Murat Hocadan çok düşünen insanların düşünceleri değişmez. Şerefli istifa kelimesi de hiçbir artniyet,kötü bir anlam içermemektedir.

Anlamsızca adam gibi adam,Galatasaray terbiyesiyle yetişmiş,efendi deyip de boşa vakit harcamanın anlamı yok.
Adam gibi adam olmak,Galatasaray terbiyesiyle yetişmek kötü birşey değil evet ama bize ne kazandırır ?
Dünkü Beşiktaş maçını kazandırsaydı madem.

Bize hoca gibi hoca lazım...

Dipnot : Yazımda kimseye sataşma,tahrik etme yoktur.Yazayım da sonra kimse üstüne almasın boşuna...

Sakıncası yok Tugay .

YAzdıklarına be genel olarak fikirlerine katılıyorum biliyorsun.

YAzdıklarına da hak veriyorum.

Sadec yazdığım noktalara dikkat edilirse konunun kendisi daha çok gündem de kalacak onu dile getirdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...