Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aydın ÖRS şöyle demiş böyle demiş

Aydın Örs koç iken Murat Özyer i 2.asistanlığına bile kabul etmedi...

Sponsor Murat Kalırsa 7 Kalmazsa 3.5 verecekmiş Muratı direttikleri ortada yanii.Sanki Murat ÖZYER geçen sene 7 milyon euro harcamadı, istediği yabancıları alsa şampiyon bile olacakmış... Ben böyle sponsorluğa ilk günden beri isyan ediyorum. Fenebahçede de takımı şampiyon yapan Aydın ÖRS ile Tanjevic değişikliğinde de acaba Ülker grubu sponsorluk rakamlarında oynama yapmışmı.... Yalçın Dümer araştırmadan sadece sana anlatılanları yazmışsın yazık çok yazık.....

Murat hocayla bence 15 sene kontrat yapalım... Yazarlar pardon kalemşörlerde bir komite oluştursun Yiğit ŞARDAN da başkan olsun.. Kulübüde Ülkere satalım hepimiz rahatlarız herhalde...

aslında ben murat özyerin gitmesi taraftarıydım ama ülkerin murat özyer kalırsa 7 giderse 3,5 milyon euro bütçe ayıracağını duyunca fikrim değişti.

MURAT HOCA İLE DEVAM!!

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
aslında ben murat özyerin gitmesi taraftarıydım ama ülkerin murat özyer kalırsa 7 giderse 3,5 milyon euro bütçe ayıracağını duyunca fikrim değişti.

MURAT HOCA İLE DEVAM!!

GALATASARAYIN gelecegini 3.5m$ dolaramı degisıyosun :kop :kop :kop

para para para varlğı bir dert yokluğu yaraaaa... n'olur git özyer. bu kadar olmaz. yönetim istemiyor işte seni bu neyin ısrarı anlamadım ki !!! yalçın dümen tam bir çıkar adamıdır. o yeniden yeşilçam a dönsün işi yok galatasaray la...

http://yenisafak.com.tr/Yazarlar/?i=10536&y=IsmetBadem

Alın İsmet Badem'in yazısı. Burada herkesi tek tek eleştirmiş, Yöneticimiz Ahmet beye bile çirkin laflar söylemiş. Aa durun Murat Özyer'e tek bir eleştir bile yok. Sadece düşün yakasından şu adamın görevini yapsın diyor. Ah ah biri gelip bana cevap versin, yazıyorum, yazıyorum kimse tek kelime gökçe haksızsın demiyor.

Ben kimsenin şakşakçısı değilim tek isteğim Galatasaray'ın daha iyi olması. Bu yüzden de görünen şeyleri yazmaktan asla çekinmedim. Murat hocayı ne kadar sevsem de başarısızlığa da onun dışındaki etkenleri öne çıkaramam. Bu takımın başı o. Özyer herşeyi yaptı, suç Dedehayır da, oyuncular da... Öyle mi. Hadi be oradan.

He iki çift lafımda İsmet Badem'e. Sen Cenk'in dövmesine, Fatih'in başka bişeyine laf edeceğine çek şu elini basketboldan da herkes rahatlasın. Kim nereye çekerse oraya giden adamsın. Fener kapı önüne koydu, Fener'i kötüledin, Fener tv ye çıktın daha önce Fener'i alkışladın, diğerlerini sövdün. Bırak git.

DİKKAT

Bu forumda konuşabilecek her konuyu konuştuk, tartıştık ama kimseye yalan yanlış bel altı vurmadık vurdurmadık.Şimdi son zamanlar gazetelerde yazılan belli kişilerin kaleme aldığı bir takım karalama yazıları yazılmaya başlandı.
Bu yazılar kimin isteği ile kaleme alındığı alenen belli ama isim vermiyerek o insana bu tarz ayak oyunları ile bir sonuç elde edilemiyeceğini belirtmek istiyorum.Daha önce defalarca yazdığım yazılarda neden muhalif olduğumu belirttim .Yazılarıma cevap veren arkadaşlar hep aynı savunmayla karşıma geldiler.

Hepsinin ortak cevabı ii insan sanki biz murat hocaya kötü insan dedik,,!!biz kimsenin insanlığıyla ilgilenmiyoruz bizim için bu takıma ne verdiği yönünde aldığı başarılar benim için kıstas bu ve bu ölçülerde murat hoca başarısız olmuştur şimdi hemen uleb diyeceksiniz .Siz söylemeden ben cevaplıyayım bu sadece ligde ve kupada alınan kötü sonuçların bir bahanesidir.Ve asla başarı ölçüsü değildir en büyük rakibin ligde şampiyon olsun euro ligde çeyrek final oynasın sen ikinci kupada oynadığın yarı finalle taraftarını avut ben bunu kabul etmiyorum. Sevgili eyüp habire hocanın doğrularını ve yaptıklarını ballandıra ballandıra yazıyor peki hocanın hiçmi hatası yok hatalarını niye yazmıyorsunuz niye dile getirmiyorsunuz ben söyleyeyim hoca üzülür size kırılır diye yapmayın siz ne zaman kral çıplak derseniz o zaman objektif olursunuz bu sitede sorumlu yöneticilik yapan kardeşlerimin belli konularda tarafsız olması gerekmektedir.Hoca bu siteyi okuyor niye kendisi hakkında yapılan suçlamalara bir güne bir gün cevap vermedi ya bizi kaale almadı yada yazdıklarımızın doğru olduğunu oda biliyor sözleşme bitmiş 10 gün olmuş kulüp uzatmamış sizce bu ne anlama geliyor daha niye bunu için kulis yapıp sponsora aracılık yaptırılıyor. Bunada cevap vereyim çünkü bu gün takımdan ayrılsa seneye bu seviyede bir takım çalıştıramıyacak tabi o zaman yunanistan ligine transfer olabilir.Kimse kimseyi kandırmasın iki sene 12 milyon dolar birileri kendi ayıbını kapatacak diye başkalarına çamur atmasın hele bunu geçmişi bu kadar kirli bir kalemşörle yapmasın çıksın adam gibi söylesin ama o da yürek ister.

saygılarımla

M.DURAN

Zihni Öztürk' Alıntı:
Kalemşörler iş başında hep aynı kişiler!!!! Murat ÖZYER in kalma çalışmaları !!!! Tuğrul DEMİR de Tuğrul DEMİR!!!

Şube özerkleştiğinde kulübün 1 kuruş para vermediği şube sefilleri oynarken... Ağabeyler diye hedef gösterdiğiniz Yalçnı GRANİT, Tuğrul DEMİR, Şinasi ÖNENGÜT, Çaça Metin, Sebahattin KART, ismini hatırlayamadığım bir sürü ağabey şubenin kapanmaması için çırpındılar... Her gazeteye ve Galatasaraylı her yazara ulaşıp yardım istediklerinde hiç birinden cevap alamadılar..

Ama her ne hikmetse Murat ÖZYER in jenerasyonu yazarlar 2 sezondur şubeyi sahiplendi, yazdıkça yazıyorlar.. Yalçın DÜMER, Gökmen ÖZDEMİR, Ümit AVCI, Volkan, bide İsmet BADEM ağabeyleri..... Nebiliyorlar kaç sezondur Floryadaki salona uğramıyorlar veya şube sorumlusuyla konuşmuyorlar.. Şube özerkleşme çabalarındayken nerdeydiler, saklanıyorlarmıydı... Yoksa Fenerbahçenin Ülkerle yaşadığı şampiyonluklar bu yazarları çokmu mutlu ediyor...

Yazık, insanları zan altında bırakıyorlar ne kadar tanıyorlar acaba Tuğrul DEMİR'i bu şakşakçılar..
Her zaman kulüpte kararları yönetim verir, Tuğrul DEMİR etkili biri olsa Murat ÖZYER 2 sene önce takımn başına geçemezdi...

Saygılarımla,

Bu yazımda yazar altındaki isimleri yazmıştım.. Murat ÖZYER i eleştirmemeleri acaba bu insanların neden ortak yanları? Kime çalışıyorlar bu yazılarla acaba?

Zihni Öztürk' Alıntı:
[quote="Zihni Öztürk":13abo2mt]Kalemşörler iş başında hep aynı kişiler!!!! Murat ÖZYER in kalma çalışmaları !!!! Tuğrul DEMİR de Tuğrul DEMİR!!!

Şube özerkleştiğinde kulübün 1 kuruş para vermediği şube sefilleri oynarken... Ağabeyler diye hedef gösterdiğiniz Yalçnı GRANİT, Tuğrul DEMİR, Şinasi ÖNENGÜT, Çaça Metin, Sebahattin KART, ismini hatırlayamadığım bir sürü ağabey şubenin kapanmaması için çırpındılar... Her gazeteye ve Galatasaraylı her yazara ulaşıp yardım istediklerinde hiç birinden cevap alamadılar..

Ama her ne hikmetse Murat ÖZYER in jenerasyonu yazarlar 2 sezondur şubeyi sahiplendi, yazdıkça yazıyorlar.. Yalçın DÜMER, Gökmen ÖZDEMİR, Ümit AVCI, Volkan, bide İsmet BADEM ağabeyleri..... Nebiliyorlar kaç sezondur Floryadaki salona uğramıyorlar veya şube sorumlusuyla konuşmuyorlar.. Şube özerkleşme çabalarındayken nerdeydiler, saklanıyorlarmıydı... Yoksa Fenerbahçenin Ülkerle yaşadığı şampiyonluklar bu yazarları çokmu mutlu ediyor...

Yazık, insanları zan altında bırakıyorlar ne kadar tanıyorlar acaba Tuğrul DEMİR'i bu şakşakçılar..
Her zaman kulüpte kararları yönetim verir, Tuğrul DEMİR etkili biri olsa Murat ÖZYER 2 sene önce takımn başına geçemezdi...

Saygılarımla,

Bu yazımda yazar altındaki isimleri yazmıştım.. Murat ÖZYER i eleştirmemeleri acaba bu insanların neden ortak yanları? Kime çalışıyorlar bu yazılarla acaba?[/quote:13abo2mt]

Dur tahmin edeyim her konuşmada ülkeri övmeleri ve adamlarına toz kondurmamaları acaba onlarda ülkerin maaşlı uşakları olmasın yok daha neler tamam buldum bunlar olsa olsa ülkerin dansözleridir.Hatırlat bizim masada oynadıklarında para yapıştıralım.
Dur tahmin edeyim her yerde ülker ve adamlarını övmeleri

murat hoca hiç bildiğimiz gibi değilmişsin.. bunca spekülasyon var ortada, çoktan istifa etmen lazımdı. galatasaray a çok büyük zarar verdin.

Ülkerin yaptığı ilk iş bu değilki, yıllar evvel rahmetli Aydan SİYAVUŞ zamanında Ülker ile finae çıkma maçları oynuyoruz... seri 2-2 son maç devre bitiyor öndeyiz.... Sonrası ne oluyor biliyormusunuz ikinci yarı yanlış hatırlamıyorsan 32 - 6 gibi faul düdüğü ile final biletimiz elimizden alınıyor.. Anılarım debreşti yazayım dedim..

O zaman maddi güç ve yatırım Ülkeri güçlü kılarken, değişen bişey olmadığı bugün tekrar gözüküyor.. gibi... Yine parasal güç onlarda, yine düdüğü kendileri çalıyor.. Ama bu sefer düdük sahada ve galibiyet için değil Murat ÖZYER in kalması için çalıyor...

Murat Hoca kalırsa bütçe 7 milyon Euro olacakmış baksen Yalçın DÜMER e halen gülüyorum.. :)))))))))

Zihni Öztürk' Alıntı:
Ülkerin yaptığı ilk iş bu değilki, yıllar evvel rahmetli Aydan SİYAVUŞ zamanında Ülker ile finae çıkma maçları oynuyoruz... seri 2-2 son maç devre bitiyor öndeyiz.... Sonrası ne oluyor biliyormusunuz ikinci yarı yanlış hatırlamıyorsan 32 - 6 gibi faul düdüğü ile final biletimiz elimizden alınıyor.. Anılarım debreşti yazayım dedim..

O zaman maddi güç ve yatırım Ülkeri güçlü kılarken, değişen bişey olmadığı bugün tekrar gözüküyor.. gibi... Yine parasal güç onlarda, yine düdüğü kendileri çalıyor.. Ama bu sefer düdük sahada ve galibiyet için değil Murat ÖZYER in kalması için çalıyor...

Murat Hoca kalırsa bütçe 7 milyon Euro olacakmış baksen Yalçın DÜMER e halen gülüyorum.. :)))))))))

Zihni yine geçmişi hatırlattın bana o maç tarihe geçer birde ülkerin torbert la muhabbetini hatırladım yalçına gelince millet ona şeyiyle gülüyor zaten ama yakında acınacak hale gelir zavallı beyni iyice sulanmış garibin

yalçın dümer fazla kaale alınack bir şahsiyet değil bence.. kendisi çok iyi bir galatasaraylı olduğunu iddia ediyor, öyleymiş.. fakat sürekli bel altından çalısıyor nasıl galatasaraylılıksa bu anlamadım. zaten kendisini esra balamirle yapıtığı ve sonradan bitirdiği evlilğiyle hatırlıyorum. aklımda kalmamış, tek bir yazısı, yorumu...

He ayrıca Ülker'in taşları dökülüyorsa benimde aklıma bişey geldi, bunları okurken şoktayım.

99 yılında Murat didin'i nasıl elimizden aldıklarını hatırlamayan yoktur ve iki uzunumuzu... Şampiyonluğa gidiyorduk o sene abilerim daha net hatırlarlar ama bende hatırlıyorum o günü bomba etkisi yaratmıştı...

bir kere en başta fülker bizim aldığımız 4 katını alıyor. bu nasıl iş yahu, sen kiminle dans ediyorsun ? bu takım dünya nın belki de en çok sevilen takımlarından, iki sene önce validemle dubai ye gitmiştik, kaldıgımız otelın odacısından, garsonuna hepsinin ağzında hakan şükür, hasan şaş, uefa kupası, galatasaray... adamlar hastamız olmuş. bu adamlar türkiye yi tanıdıklarından cok galatasaray ı tanıyorlar. ve senin bu ülkede girmediğim market kalmamış ülker olarak. resmen aptal yerine konuyoruz. arkadaşlar iliğimiz, kemiğimiz sömürülüyor. ülker tarafından fakat elimize geçen antipatik rakibimizin 4 te 1 i eğer murat hoca galatasaray ı cok sevseydi, madem ülkerle bu kadar yakındı gel kardeşim, sen galatasaray a 25 verirken fülker e 100 veriyosun al bakalım değiştir şunu diyebilmeliydi, ama işte herkes bizim gibi galatasaraylı değil demek ki...

Yok yok öle demeyin gelicegimiz aydınlık paralı usaklar yazar .Kendi adamları yönetir ama kendi adını verdigi takım sampiyon olur GELİCEGİMİZ aydınlık öle demeyin

Mithat abi ,Zihni abi,gökce , kaan gelecegimiz aydınlık digenler nasıl telekoma süpürüldügümüzde susmuslardı yine onlardan tek satır cümle yok entresan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...