Murat Özyer & Zafer Kalaycıoğlu 22:10 da Skytürkte

Basketbol Panorama programının bu akşam ki konukları Murat ve Zafer hocalar. Sanırım herkesin izleyeceği bir program olacak.

Diğer topic' e yazdığım mesajı aynen kopyalayayım.
''O halde akşam Sky-Türk' teyiz :) Bugün Cavs-Lakers maçını izlemeyi planlıyordum ama mecburiyetten planlarda değişikliğe gidiyorum :) Çok ilginç bir program olacak. Neler sorulacak, neler açıklanacak çok merak ediyorum.''

Ek olarak da Basketbol Panaroma' da sadece erkek basketbol konuşulmuyor muydu yahu :p Şaka bir yana tam da haftasında çağırmışlar. Derbi öncesi yorumlarını merak ediyorum açıkçası :)

Güzel Program olur Murat Özyer iyi de Kalaycıoğlu baya antipatik bir adam

Programın daimi soru sorucuları sorularını şimdiden hazırlasınlar bence:))
Güzel sorular bekliyorum onlardan:)

Bence beklentileri yüksek tutmamak lazım.

Tahminimce,Kalaycıoğlu, Fenerbahçe kulübüyle yaşadığı ödeme sorunlarını falan anlatacaktır, Özyer'in söyledikleri de Ümit Avcı'yla yaptığı röportajın dışına çıkmayacaktır.

Kısacası, ne Özyer'i ne de Kalaycıoğlu'nu fazla sıkıştıracaklarını düşünmüyorum.

Umarım, yanılırım, sadece konukların suyuna gidilerek bir program yapılmaz ve zorlayıcı sorular sorulur.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Bence beklentileri yüksek tutmamak lazım.

Tahminimce,Kalaycıoğlu, Fenerbahçe kulübüyle yaşadığı ödeme sorunlarını falan anlatacaktır, Özyer'in söyledikleri de Ümit Avcı'yla yaptığı röportajın dışına çıkmayacaktır.

Kısacası, ne Özyer'i ne de Kalaycıoğlu'nu fazla sıkıştıracaklarını düşünmüyorum.

Umarım, yanılırım, sadece konukların suyuna gidilerek bir program yapılmaz ve zorlayıcı sorular sorulur.
Kalaycıoğlu nu bilmem de Özyer çok fazla konuşmaz zaten

Murat İNAL' Alıntı:
Soru sorsam program kaldırırda sorarlar mı acaba.
Murat Israrla sorunca soruyolar sanırım
Ama bu birazda senin soracağın sorunun içeriğine bağlı:)
Geçen Hafta kutay soruda baya bir ısrar edip sordurmuştu sanırsam

Açıkcası ben Murat Hoca'dan daha çok Zafer Kalaycıoğlu'nun diyeceklerini merak ediyorum...

Soru soracak arkadaşlarda lütfen sınırları zorlasınlar :) ;)

Zafer Hocanın transferinde Federasyon kulübümüze Murat ÖZYER in sözleşmesini göstererek ders verdi.. Murat Hoca ile fesh edilmemiş bir sözleşme var.. Zafer Hocanın serbest olduğunu söylüyorsunuz, siz niye Murat Hocanın sözlşemesini fesh etmiyorsunuz.. Bu ne perhiz ne lahana turşusu .. Yanii bugün aslında enetersan bir tesadüf..

Acaba danışıklı bir programmı yine ?? Seyredelim bakalım neler konuşulcak neler çarpıtılcak, yine neler yalanlanacak....