Murat Özyer

• Konbuyu başlatan ahadana
  • Başlangıç tarihi
secılebılecek en ıı antrnorlerden bırını sectık ebn ergın atamanın gelecegını dusundum bı ara ama murat ozyerd egalatasaraylı sımdı yardımcı antrenoru ekrem memnun olursa cok hos olur

Aslan'ın yeni patronu Özyer

Galatasaray, yeni sezonda basketbol takımını Murat Özyer'e emanet etti.Ülker'i şampiyon yapan Coach, böylece yuvasına dönmüş oldu.

Sarı Kırmızılılar, Erman Kunter'den vazgeçip Murat Özyer'i tercih etti. Galatasaray Lisesi mevzunu ve kulübün de üyesi olan Özyer, basketbol antrenörlüğüne de Galatasaray altyapısında başlamıştı. Ülker kurulduktan sonra turuncu Yeşilliler'e geçen ve uzun süre de Yardımcı Coachluk yapan Özyer, Ergin Ataman'ın takımın başından gönderilmesinden sonra Head-Coach olmuş ve play-off öncesinde aldığı takımı şampiyonluğa götürmüştü.

Ülkerspor, A Takımı'nı kapatma kararı aldıktan sonra Özyer, bazı yabancı takımlarla da görüşmüştü. Galatasaray'a CafeCrown markasıyla sponsor olan Ülker'in girişimiyle de Sarı Kırmızılılar'ın başına geçen Özyer, güçlü bir kadro kurmak için hazırlıklara başladı.
kaynak: Star
bu da haberin baska 1 versiyonu

erman kunterin takimin basina getirilmesini cok istemistim ancak nasip diilmis..ancak murat ozyerin takimin basina getirilmesininde olumlu taraflari oldugunu dusunuyorum..cunku ulker murat ozyeri galatasaray a onerdi..mutlaka belli garantilerde vermislerdir..oyuncu transferi konusunda...murat ozyer ergin atamandan sonra ulkersporda kendini kanitlamis genc gelecegi parlak bi antrenor,bence galatasarayimiza cok faydali olacak..hayirli olsun diorum hepimize..simdi sira oyuncu transferlerine geldi...umuyorumki en azindan yari final oynayacak bi kadro kurulur bu sene...

bence kımse murat ozyer'ın koch'luk bılgısıne laf soylemek ıstemez.sadece
onun getırılıs nedenı uzerınde konusulabılır. tamam galatasaray lısesı mezunu ve galatasaray basketbol subesınde alt yapıda gorev almıstır. buna saygı duyuyoruz. ama bu erman kunter'ı saf dışı edilerek takımın basına getırılme sebebı olamaz.. umarım basarılı olur ama gonlumuzde erman hoca varken, nasıl olurda ulker grubunun dayatmasıyla bı hoca ıcın delı gıbı bagırabılırız... yıne soyluyorum murat ozyer bu sekılde gelmemelıydı...

bertan' Alıntı:
onun getırılıs nedenı uzerınde konusulabılır. tamam galatasaray lısesı mezunu ve galatasaray basketbol subesınde alt yapıda gorev almıstır. buna saygı duyuyoruz. ama bu erman kunter'ı saf dışı edilerek takımın basına getırılme sebebı olamaz.. umarım basarılı olur ama gonlumuzde erman hoca varken, nasıl olurda ulker grubunun dayatmasıyla bı hoca ıcın delı gıbı bagırabılırız... yıne soyluyorum murat ozyer bu sekılde gelmemelıydı...
maalesef keske hiç ermen kunter le anlastik demeselerdi

1905' Alıntı:
bertan' Alıntı:
buna katilirim iste :eek:key bencede hic kunter demeselerdi simdi bu habere hepiniz bayram ediyodunuz(bn sevindigim icin kendimi katmadim ;) )

biglion' Alıntı:
1905' Alıntı:
bertan' Alıntı:
buna katilirim iste :eek:key bencede hic kunter demeselerdi simdi bu habere hepiniz bayram ediyodunuz(bn sevindigim icin kendimi katmadim ;) )
yok bende sewindim iyi adam beyfendi biri ama erman kunterin olmamasi beni biraz üzdü

beyler artık tartışmamıza gerek yok bizi ii yrlere getirecekse sorun yokk camiamıza ahyrlı uğurlu olsun bu sene artık bizde varız ohhhh

Murat Özyer'in gelmesinde en büyük destek Ülker ise Halil Üneri de hiç istemeyen Ülker ise Halil Üner devri kapanmıştır.

Artık bırakalım Halil Üner'i yeni koçumuz ve yeni dönemi konuşalım. Hoşgelmişsin Murat Hocam.

Tabiri caizse Fatih Solak Murat Özyer'in elinde yetişti.Ona basketbolu öğreten onun her zaman arkasında duran Murat Hoca elindeki oyuncuların değerini gerçekten çok iyi biliyor.Gelecek sezon altyapıdan A takıma çıkacak olan Fatih Altın'dan en tecrubeli Burak Sezgin'e kadar herkesten sonuna kadar yararlanacağımızdan eminim.İnşallah hayırlı olur :atki :atki

Bu kadar kolay olmamalı Erman HOCA'yı bırakmak ......
Yazık halimize Halil Hoca olmasında kim olursa olsun mantığına büründük resmen tamam olabilir ama bu kadar da değil yapayalım arkadaşlar...
Daha hiçbir şey net değilken yaşasın yeni padişahımız sloganları atar olmuşuz....Sakın Murat Hoca'yı sevmediğim sanılmasın çünkü beğeni ile izliyorum ve gerçektende özlü biri ancak Erman HOCA bu kadar basite ALINMAMALI !!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

savunma konusunda ben de katılıyorum
efes gibi uzun, derin ve oturmus kadrosu olan bi takıma karsı (kendi adıma efesin sampiyonlugunu garanti olarak görüyodum) tek mac vermeden muhtesem bi savunmayla eze eze aldılar sampiyonlugu. ülkerin özyerden önceki durumunu hatırlıyorum da final oynıycaklarına bile süpheyle bakıodum diyebilirim.. burda bence murat özyerin büyük bi basarısı acıkcası ben bize gelişine sevindim va basarılı olucagına inanıyorum.

erman kunterin gelmemesine de bi o kadar üzüldüm aslında. iki üç hafta önce erman hocayla gayrettepede karsılasmıstım ve transfer olayını sormustum kendisine. transferin büyük ölçüde bittiğini hatta klübe anlasmaya gittiğini söylemişti ama demek ki kısmet diilmiş bu sene onunla calısmak.. umarım önümüzdeki yıllarda tekrar takımın basında görmek nasip olur bize.

galatasarayımız için hayırlı olsun bu transfer umarım yeni bi devrin baslangıcı olur klübümüz adına..

Hem mutluyum hem üzüntülü.Mutluyum cunku galatasarayımızın teknik patronu belli oldu ve iyi biri oldu ama üzüntülüyüm cünkü bence erman hocaya cok ayıp etik bizim gibi kulube yakışmadı ve erman knter de eminim ki cok kırılmıştır ama yeni patronumuz hayırlı olsun işalah bu yıl başarılı oluruz bize bu yakışır ve transferlerde iyi olur umarım ilk etapta dixonı isalah tutarız yeniden murat hocaya başarılar.

Saygın R.Lion' Alıntı:
Bu kadar kolay olmamalı Erman HOCA'yı bırakmak ......
Yazık halimize Halil Hoca olmasında kim olursa olsun mantığına büründük resmen tamam olabilir ama bu kadar da değil yapayalım arkadaşlar...
Daha hiçbir şey net değilken yaşasın yeni padişahımız sloganları atar olmuşuz....Sakın Murat Hoca'yı sevmediğim sanılmasın çünkü beğeni ile izliyorum ve gerçektende özlü biri ancak Erman HOCA bu kadar basite ALINMAMALI !!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
bencede bu böyle keske erman kunter olsaydi
ama artik yapacak bisey yok murat özyerde iyi koç
tam anlamiyla hayal kirikligina ugradim koç olayinda

volverin' Alıntı:
Hem mutluyum hem üzüntülü.Mutluyum cunku galatasarayımızın teknik patronu belli oldu ve iyi biri oldu ama üzüntülüyüm cünkü bence erman hocaya cok ayıp etik bizim gibi kulube yakışmadı ve erman knter de eminim ki cok kırılmıştır ama yeni patronumuz hayırlı olsun işalah bu yıl başarılı oluruz bize bu yakışır ve transferlerde iyi olur umarım ilk etapta dixonı isalah tutarız yeniden murat hocaya başarılar.
ayni duygular içerisindeim erman hoca bu duruma çok kirilmistir
çünkü biz ülkere karsi agirligimizi koyup hoca erman kunter olacak diemedik
beni en çok ta bu üzüyor
demek ülker halil ünerle dewam et deseydi onla dewam edecektik
murat özyerin göreve gelmesine sewindim fakat bu göreve erman kunter saf disi birakilarak geldi ben buna üzüldüm

beyler ben bide bişi diicem yaa arda vekiloğlu gercekten cimbom da mı bi bilgilendirirseniz sewinirim