NBA Geyiği

  • Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Lakers kaldığı yerden devam. Lebron hücumda çok etkili değilmiş ama savunmada özellikle son pozisyonda iyiymiş. Ara verilmeden önce de yenmişleri Clippers’ı. Final için önemli mesajlar bunlar.
 
Lakers’in bile üç mağlubiyet aldığı şu dönemde çok ilginç bir şekilde Phoneix beşte beş yaparak kayıpsız gidiyor. Memphis ile sekizinci takım olmak için maç yapabilirler. Hiç şans verilmiyordu buraya gelirken. Onun dışında gayet olağan geçiyor.
 
Bubbleın bitmesine az bir zaman kalmışken clippers berbat lakers daha da berbat durumda. Clippers çok uyumsuz 5-6 maçla o sorunu aşacak gibi durmuyorlar, lakers ise kadro olarak geriye gitmiş. Nbanin en iyi ikilisine sahipler eyvallah da hem Bradleyin olmaması hem Kuzmanın top oynama niyetinin olmaması oyunun her iki tarafında aşağı çekiyor.Portland gelirse 2007 faciası yaşarsa lakers şaşırmam. O yüzden rockets net bir şekilde batıyı götürecek gibime ilk defa D'antonin dar rotasyonu bir halta yarayacak gibi. Doğuda bucks - celtics finali olacak gibi duruyor umarım ordanda celtics çıkar.
 
Doncic için ''süperstar adayı ama henüz değil'' gibi bir şey yazmıştım. Düzeltiyorum bu çocuk süperstar. Bildiğin kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor rakipleriyle.
 

Üst