NTV gelecek sezon salonlarda yok

Ama şöle bir şey yapılabilir bence Yayıncı kuruluş eğer maçı yayınlamıyorsa o maç GS TV yayınlayabilmeli...

kesinlikle ayni görüşteyim.Gs tv nin bu konuda duyarli olmasi lazım.Özellikle yayinci kuruluşun istanbulda vermediği her maçi Gs tv nin vermesi gerekir...

Ntv geçen sene 30 maçta 20'sini verdi.Bizim eleştirimiz Ntv'ye mi yoksa yorumculara mıydı ?

Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarında İhsan Bayülken taraflı yorumlarda bulunmuştur doğrudur.Tepkimiz çok haklıydı.Bir sene öncenin şampiyonunun maçını verdiler diye o adamları yargılayamayız...

Finalist Telekom takımından daha çok maçımız yayınlandı.Lig lideri Bjk'den daha çok yayınlandı en azından ben öyle hissettim.

Ntv'ye ağlamıyoruz.Kimse sahip çıkmamışken basketbola yeni bir renk getiren Murat Kosava, Kaan Kural gibi sesler yerine Ömer Üründül gibi adamlara kalacağımız için üzülüyoruz.

Ntv basketbol için Nba olsun, Milli maçlar olsun , Tbl olsun çok büyük renk katmıştır.

Galatasaraylının kanalında yayınlansın demek ne demek ben anlamadım.Fener'e ve Ntv'ye sövenler, Sky Türk'e ve Galatasaray'a laf söylenince ne diyecekler?

Hadi hepsini geçtim son sorum.Bilen varsa cevaplasın.Yayıncı kuruluş olan NTV ile yönetimimiz herhangi bir toplantı yaptı mı şikayetleri dile getirdi mi ?

herkes skytürk ü istiyo herhalde.ama onlarada transfer lazım.yiğiter uluğ,kaan kural gibi isimleri transfer etsinler.gidipte çetin yılmaz ı koymasınlar karşımıza.

kaan kural ve murat murathanoglu ayni kanala gecseler vede maclarin cogunu yayinlayabilecek kadar spora yonelik bir kanalda maclar verilse ornegin basketbol tv benzeri bi kanal acilsa tadindan yenmez valla.... bana sorarsaniz boyle bir kanalin ntvspordan daha fazla reyting alacagini dusunuyorum cunku turkiyedeki basketbol seyircisi basketbolla ilgili programlara ac diye dusunuyorum ... tvde cok az basketbol programi var ve turkiyede basketbolun seyirci kitlesi her gun artiyor..

M.Kosova ve grubunun oluşturduğu BJK grubu ve kurum olarak FÜlker'i destekleyen NTV'den kurtulduğum için mutluyum şahsen. İhaleyi alacak kurumun da mutlak tarafsız yayın yapacağını sanmıyorum gerçi ama olsun, NTV grubundaki çoğu spikerin taraflı anlatımı çıldırtmaya başlamıştı.

Burak Barut' Alıntı:
Ntv geçen sene 30 maçta 20'sini verdi.Bizim eleştirimiz Ntv'ye mi yoksa yorumculara mıydı ?

benim eleştirim; fenerbahçeli celal pire....

benim eleştirim; sabah kuşağında gazete manşetlerini okuyup sadece fenerbahçeyle ilgili haberleri okuyan spikere...

benim eleştirim; fener bi transfer yaptığında tüm gün yapılan transferle ilgili klipler verilmesine...

benim eleştirim; yazılan her köşe yazısında sadece feneri övüp galatasarayı küçümseyen yazarlar bulup sürekli tekrarlanmasına...

benim eleştirim;adını sanını duymadığım antu muhabbeti yapan yazarlara galatasaray yorum yaptıran yapıya...

benim eleştirim; fbtv ile ortak yayına geçip rıdvanla gürcanla röportaj yapılmasına...

benim eleştirim; galatasarayı ağzına almayıp sadece cafe c. diyen i.bayulgene...

benim eleştirim;kürek yarışmasına canlı bağlanıp fbtv muhabirleriyle ortak yorum yapmasına...

benim eleştirim;........... bu böyle uzar gider...

kısacası NTV DIŞARI daha BETER olsun...

bu arada bana basketbolu murat yada kaan sevdirmedi belki'de yaşımdan dolayı ama bişeyi iyi biliyorumki yeni nesilede basketi sevdiren murat veya kaan değil...yada fbtv'nin yan kuruluşu ntvspor deil...biz zaten tuttuğumuz takıma göre sporun her branşını seviyoruz,bi izmirli karşıyakadan sebep basketi sevebilir, ama kayserisporlu bi vatandaş ntv sporu açıp karşıyaka banvit maçını izlemez, ama kayseride oturan bir gsli karşıyaka banvit maçını izler. çünkü; bilirki bu maçın skoru gsyi ilgilendiriyo...aynı şey bjk içinde fen.. içinde geçerli...çünkü tuttuğumuz takıma göre sporun her branşını seviyoruz...

burak yorumuna saygısızlık ettiğimi düşünme...yazılarını takip ettiğim için yorumundan sanki biraz ntvspor sahiplendiğini hissettiğim için böyle bi tepki koydum.

İyi de Hakkı abi gene dediğime geldin bizim derdimiz yorumcularla olduğunu sen yukarda açıklamışsın.
Ben Ntvspor'u sahiplenmedim sadece 2 yıldır basketbolun vizyonunu geliştirmelerine rağmen bardağın dolu tarafına kimsenin bakmamasını eleştiriyorum.

Fenerbahçe Tv bağımsız bir kanal, Galatasaray ise D Smart'a bağlı bir kanal.O yüzden Fb Tv kadar özgürlüğü yok.Lig Tv'den 11 bin dolara maç özeti alamayacak D Smart'a bağlıyız.

Anlattığınız olaylara bakınca doğrudur hepsi yapılmıştır, fakat bizim yönetimimiz tarafından herhangi bir yaptırım ugulanmış mıdır?

Sonuç olarak benim düşüncem de Murat Abi gibi, katılsaydı üzülmezdim gittiğine üzülmüyorum.Sadece 2 yıldır basketbol için uğraşan bir kanala iyi ki kurtulduk tarzı yorumlar yapılması hoşuma gitmedi.

Neyse sonuç olarak Ntv gitti, herkese hayırlı olsun yeni gelecekleri bekliyoruz.

Not: Yeni ihaleyi kazanan şirket olur da İhsan Bayülken ile anlaşırsa ben çok gülerim bu işe :)

Not : Kişisel isteğim ise KANAL 24'ün almasıdır.

ntv ferit şahenk in oda fenerli digitürk ün genel müdürü şansal oda fenerli ntv de yayınlanmıcakmış iyi olmuş hemde çok iyi olmuş ama tek bi şartla iyi olur şifresiz yayınlanması lazım büyük ihtimallede öyle olacağını düşünüyorum ben zannetmiyorum insanlar basketbol için decoder alsın şifreli kanallar bu işten para kazanmak için bu yükün altına girmezler zarar ederler

Olaylara çok dar açıdan bakıyoruz hep o fenerli bu fenerli şu fenerli...O zaman askerede gitmeyelim genelkurmay başkanı fenerli...Sanki ihsan Bayülgen beşiktaş maçında beşiktaşı övdü ya da çıkış yollarını söyledide beşiktaş kazansı.Onun beşiktaşı övmesi bizi değil kendisini küçültür.Kanal 24 diyoruz Skytürk diyoruz tamam hepsi güzel basketbol kanalları ama hangi yorumcularla bu işi götürecekler?Ntv nin kadrosu genişti aynı gün bandırmada ve ankarada olan maça iki farklı teknik ekip gönderebiliyordu şimdi hangi biri böyle yapacak?GS maçlarını yayın açısından daha beter duruma düşecez belki derbi ve çok önemli maçlar dışında GS nin maçını izlyelemeyeceğiz.NTV nin bir çok hatası olsa da onlardan daha iyi yapacak yok bu işi...Hoş iş işten geçmiş alamamış ntv yolu açık olsun ama tek taraflı ntv nefretini anlamakta güçlük çekiyorum...
Çoğu şikayet o fenerli bu fenerli o zaman bilmem kaç bin tane fenerli var diye yaşamayalım bu memlekette...
Amacım ntv yi savunmak değil sadece aşikar olan gerçekleri söylemek

Herkese saygılar...

tartışmak için söylemiyorum ama yanlış düşünüyosun kimsenin fenerliliği beni ilgilendirmez tıpkı ülker deki gibi para ülkerin parası istediğine istediği kadar verir ama ben eşit sponsorluk yapıyorum her camiaya eşit mesafedeyim derse bizde kızar sinirleniriz bu bizim en doğal hakkımız ntv de aynı şekide beni alakadar etmek ferit şahnek denilen holiganın hangi takımı tuttuğu ama ntv biz tarafsız yayın yapıyoruz deyip bizim maçlarımızı bu şekilde yayınlarsa biz onada kızarız olay bundan ibaret

yani kardeşim seni kırmak niyetinde değilim ama düpedüz saçmalmışsın bizim dediğim tarfsızlık kispesi altında inceden taraf olamak askerde ayırıyolar şu fenerli şuna böyle davranalım şu galatasaraylı bu yaramaz diye çok mantıksız saçma bi örnek vermişsin umarım ne demek istediğimi anlamışsındır kimsenin parası tuttuğu takım bizi ilgilendirmez bizim derdimiz başka milyonlarca izleyicinin önünde kimse galatasarayı küçük düşürüp sonrada çıkıp biz ilkeli tarafsız yayın yapıyoruz diyemez

Asıl sen benim yazdılarımı hiç anlamamışsın...Benim eleştirim ntv olan eleştiriyi sadece dört bir tarafı fenerli bu adamların tarzında yapan insanlara...Yoksa senin tespitin doğru evet en büyük hataları tarafsız diyip diyip taraflı yayın yapmaları eğer bunun çevresinde eleştiri yapılırsa doğru olan budur...Umarım birine saçmalamıssın demeden önce iyice yazıları okursun...

bu arada lafı açılmışken asker değil ama polis en azından galatasaray maçlarına gelen ler benim samiyenden ve şahenkden gördüğüm kadarıyla galatasaray taraftarına ters davrandıklarını düşünüyorum sanki en ufak bi yanlışımızı bekliyolarmış gibi tabi genelini tenzih ederim istanbuldaki galatasaray maçlarında görevli olanlardan bahsediyorum bunun nedenini olarakda sayın valinin her ortamda ben fenerliyim yaşasın fener söyleminden kaynaklandığını ve valinin bu tavrının polis kardeşleri etkilediğini düşünüyorum tabi bu benim şahsi düşüncem yanlış düşünüyoda olabilirim

Ligtv paraya kiyar Murat Murathanoglu ve Ismet Badem'i hem transfer eder hemde cesitli basketbol programlari yaptirir. Simdi bazi arkadaslarimiz onlarinda hangi takimli oldugunu biliyoruz diyebilir ama Murat Kosova ve Murat Murathanoglu ne kadar objektif mac anlattigini her anlatiminda sahit oluyoruz.

Eren Aydın' Alıntı:
Asıl sen benim yazdılarımı hiç anlamamışsın...Benim eleştirim ntv olan eleştiriyi sadece dört bir tarafı fenerli bu adamların tarzında yapan insanlara...Yoksa senin tespitin doğru evet en büyük hataları tarafsız diyip diyip taraflı yayın yapmaları eğer bunun çevresinde eleştiri yapılırsa doğru olan budur...Umarım birine saçmalamıssın demeden önce iyice yazıları okursun...

erenciğim yanlış anlama beni seni kırmak değil niyetim sadece askere gitmeyelim örneğin biraz aklıma yatmadı okadar

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":2n8rywbx]Asıl sen benim yazdılarımı hiç anlamamışsın...Benim eleştirim ntv olan eleştiriyi sadece dört bir tarafı fenerli bu adamların tarzında yapan insanlara...Yoksa senin tespitin doğru evet en büyük hataları tarafsız diyip diyip taraflı yayın yapmaları eğer bunun çevresinde eleştiri yapılırsa doğru olan budur...Umarım birine saçmalamıssın demeden önce iyice yazıları okursun...

erenciğim yanlış anlama beni seni kırmak değil niyetim sadece askere gitmeyelim örneğin biraz aklıma yatmadı okadar[/quote:2n8rywbx]
Şöle anlatayım Şamil Abi belki biz GSli olduğumuz için askerde bütün işleri bize yıkarlar kötü davranırlar o manada dedim yani başında fenerli olan her kurumdan bu kadar nefret ediyorsak ve tek nefret sebebimiz buysayı vurgulamak istedim..

peki kardeşim ben seni anladım ama eminim sende benim ne demek istediğimi anladın ayrıca belki burası yeri değil ama ordu asker bu milletin gözbebeğidir benim göz bebeğimdir allah ne ordumuzu nede devletimizi başımızdan eksik etmesin bak gürcistana güçsüz devlet yüzünden bazı ülkelerin oyuncağı oldular onlar ne derse onu yapıyolar, güçsüz orduları yüzünden bir sürü masum sivil canından oldu ordu da devletde bizim gözbebeğimizdir