Okan Buruk

Fenerbahçe'yi yenmekten çok hocaya dil uzatan, sosyal medya taraftarlığı yapan terbiyesiz (bu kitleye küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi, kelimelerimi seçiyorum) Galatasaray taraftarını mosmor etti, kendisine istifa çekenleri kucakladı ya En çok ona sevindim valla. Bir kere bile şüphe etmedim hocadan, aslan hocam benim. Seninle ölene kadar.

Biat edeceksiniz.
Hayır istifa etmeli. Derbi kaybetmeyen adama büyük maç oynayamiyor dendi, 10 kişi kalana kadar alacağı turu sol bek berkan'lı takımla prag'a verdi diye büyük maç oynayamiyor dendi. maaşların ödenmediği muhabbetinin ayyuka çıktığı ve Davinson'un sakat olduğu dönem Kopenhag'a yenildi diye büyük maç oynayamiyor dendi. :)) hoca 3 senedir bizimle, bu senenin başı bjk ve yb maçları harici hocanın bir tane falsosu yok 10 kişiyle kaybettiğimiz fb maçı da dahil. neyse, herkes her şeyi çok biliyor, hoca büyük maç oynayamiyor falan filan. :D

Bu zihniyetten kurtaracağız takımı. Hayırdır yahu? Bu neyin biatçılığı? Bjk’den 5 yemek, Young Boys’a iki maçta da yenilerek elenmek zorunuza gitmedi de, müridliğini yaptığınız hocaya tepki gelmesi mi zorunuza gitti? O sebeple galibiyet kutlamak yerine aklınızca intikam almaya çalışıp kin kusuyorsunuz. Kim olursa olsun, kötü performans istifaya davet edilecek evet. Siz de hazmetmeyi öğreneceksiniz.

Bu zihniyetten kurtaracağız takımı. Hayırdır yahu? Bu neyin biatçılığı? Bjk’den 5 yemek, Young Boys’a iki maçta da yenilerek elenmek zorunuza gitmedi de, müridliğini yaptığınız hocaya tepki gelmesi mi zorunuza gitti? O sebeple galibiyet kutlamak yerine aklınızca intikam almaya çalışıp kin kusuyorsunuz. Kim olursa olsun, kötü performans istifaya davet edilecek evet. Siz de hazmetmeyi öğreneceksiniz.
Hoca bir daha size istifaya davet etme fırsatı verirse edersiniz. 😂😂😂 En büyük Galatasaraylı sizsiniz biz biatçıyız müridiz evet.

2 sezonda 200 puan toplayip ust uste sampiyon yapip ligde rekorlari alt ust eden hoca olmasina ragmen kendisini yemeye calisan simarik taraftara da, akbaba gibi bekleyen,Gs’nin Terim’den sonra tarihini yeniden yazmaya baslayacak hocayi buldugunun farkinda olup kendisini hem psikolojik hem de basin araciligiyla ustune gidip algi yaratarak Galatasaray’dan uzaklastirmaya calisan diger takim trollerine de yedirecek Hoca yok bizde.

Okan Buruk su an Turkiye’nin en iyi hocasidir.5-0’lik maglubiyette de Avrupa’dan elendigimizde de ilk buraya gelip ben elestiriyorum kendisini ama Okan Buruk su an Galatasaray’in en buyuk degerlerinden biridir.Sahip cikalim.Kendisiyle kazanilacak cok kupa var.

O ağır hezimetlerden sonra , bu psikolojik baskı ortamında rakipler de iştahlıyken 6/6 ile başlayıp ezeli rakibini 3 golle parçalamayı başaracak pek teknik adam tanımıyorum. Enteresan bir insan. Keşke şu işleri YB maçlarında da yapsaydı... Neyse olan oldu. Takım da hoca da ısınmaya başladı gibi görünüyor. Bugün oyuncu değişikliklerinde geç kaldı ve hatalı davrandı biraz. Ama sahadaki sağlam futboldan sonra bunun pek önemi kalmıyor. Bu akşam için büyük tebrikler ve teşekkürler !
En çok kızdığımı nokta bu işte. Malesef bazı takıntıları var ondan vazgeçmiyor. Bu durumda hem bize hem de ona kaybettiyor.

Em sevdiğim özelliği hatalarından hemen ders çıkarması. Özellikle bu sene son 3 maçtır forma adaletini sağlaması çok olumlu bir durum.

Bu lig kendisi için basit. Allah izin verirse sene sonunda 3.Şampiyonluğu onun sayesinde kutlayacağiz.

iste sizin futbol zihniyetiniz bukadar calisiyor.

Alex Ferguson Manuda her sene sampiyonmu oldu ? Yada diger rakiplerinden 4-5 yemedimi saniyorsun.
27 sene kaldi ve 13 sampiyonluk aldi adam efsane diye aniliyor.

Okan Buruk uzun süre bu kulüpte kalmalidir. Bizim Alex Fergusonumuz Okan Buruktur.