Okan Çevik Erkek Takımı Baş Antrenörü

Re: Okan Çevik Erkek Takımının Başına Geçiyor.

küçülüyormuyuz büyüyormuyuz bence bunu transferlerimizle belli etcez okan hocanın bayan takımımızda yaptığı değişikler ortada bence hayırlı oldu ümit kırmaya gerek yok bence zaman ilerledikçe görecez

okan çevik transferi maalesef umutlarımı bitirdi.şaka gibi,bu transferin üstüne marshall strickland iyi gider,gelecek yıl maçları takip edeceğimi hiç sanmıyorum

Ah be Oktay (Mahmudi) Hoca!! Zamanında Anadolu lisesi sınavına biraz daha çalışıp 10 doğru daha yapıp Galatasaray lisesine gireydin ya. girseydin de bir gün seni de bu takımda görmek nasip olsaydı!

Beyler,
Bu kadar panik neden anlamıyorum, GALATASARAY Basket şubesi tarihinin en önemli bütçesini son 3 yılda tecrübesis bir hocaya teslim ederken hiç birinizin sesi çıkmıyordu (20.000.000 USD) sonunda olacağı budur o kadar parayı futursuzca hacarsan hayatında o paraları başka hiçbir takımda kazanamayacak yerli oyuncuları alırsan işte sonunda böyle dımdızlak kalırsın...
Artık para bitti!!!! yazık Okan değil kim gelirse gelsin işi zor , sizin Oktay Mahmudi dediğiniz Yiğit Şardanın yakın arkadaşıdır eğer o bütçeyi bulabilse zaten gelecekti ama hiçbir kariyerli hocayı paranın olmadığı yere getiremezsiniz.

Okan son derece iyi bir insandır ve şuna inanın sahada o formayı giymiş herkes terinin son damlasına kadar mücadele edecektir göreceksiniz.
Sevgiyle kalın,

Cenk Sever' Alıntı:
Beyler,
Bu kadar panik neden anlamıyorum, GALATASARAY Basket şubesi tarihinin en önemli bütçesini son 3 yılda tecrübesis bir hocaya teslim ederken hiç birinizin sesi çıkmıyordu (20.000.000 USD) sonunda olacağı budur o kadar parayı futursuzca hacarsan hayatında o paraları başka hiçbir takımda kazanamayacak yerli oyuncuları alırsan işte sonunda böyle dımdızlak kalırsın...
Artık para bitti!!!! yazık Okan değil kim gelirse gelsin işi zor , sizin Oktay Mahmudi dediğiniz Yiğit Şardanın yakın arkadaşıdır eğer o bütçeyi bulabilse zaten gelecekti ama hiçbir kariyerli hocayı paranın olmadığı yere getiremezsiniz.

Okan son derece iyi bir insandır ve şuna inanın sahada o formayı giymiş herkes terinin son damlasına kadar mücadele edecektir göreceksiniz.
Sevgiyle kalın,

helal be abi sağolasın ağzına sağlık

silindi.

Küçülüyor muyuz yoksa yok mu oluyoruz :roll:

Cenk Sever' Alıntı:
Beyler,

Sevgiyle kalın,

Cenk Bey,

Benim de karşı çıktığım nokta sizin son paragrafınız. Okan Çevik'in iyi insan olması ve liseli olması nasıl profesyonel bir takıma coach olmasına yetiyor. Bu seneye Murat Özyer ile devam edilmesine karşıydım; bayan takımının başına geldiğinden beri lafla peynir gemisi yürütmeye çalışan Okan Çevik'in de gelmesine karşıyım. Bu sene başarısız olsak da Çevik'in suçu yok bütçe düşüktü denecek zaten. Olası başarı Okan Çevik'in; başarısızlık ise tamamen düşen bütçeye yüklenecek.

Bende iyi bir insanım basketbol falanda oynadım hatta Ülker bünyesinde oynadım yardımcı antrenörlük falan kaparmmıyım dersiniz(!)?

İşin güzeli Okan hocayıda suçlayamayız. Demin katıldı bir yere. Sözleri aynen şöyleydi:

"Bana da sürpriz oldu. Beklemiyordum. Geçen aradılar.. vs.vs.vs. .."

Yine ısrarları kıramayan bir hocamız var.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Bende iyi bir insanım basketbol falanda oynadım hatta Ülker bünyesinde oynadım yardımcı antrenörlük falan kaparmmıyım dersiniz(!)?

Galatasaray Liseli misin :roll: Değilsen KART gibi olursun ;)

Ooo ısrarları kıramayan hocaları çok severim, gelecek sene sonunda da burada gene aynı şeyleri konuşacağız anlaşıldı ya da sene ortasında Okan Çevik kovulur yerine, Murat Özyer gelir.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Cenk Sever":2guzdz9n]Beyler,

Sevgiyle kalın,

Cenk Bey,

Benim de karşı çıktığım nokta sizin son paragrafınız. Okan Çevik'in iyi insan olması ve liseli olması nasıl profesyonel bir takıma coach olmasına yetiyor. Bu seneye Murat Özyer ile devam edilmesine karşıydım; bayan takımının başına geldiğinden beri lafla peynir gemisi yürütmeye çalışan Okan Çevik'in de gelmesine karşıyım. Bu sene başarısız olsak da Çevik'in suçu yok bütçe düşüktü denecek zaten. Olası başarı Okan Çevik'in; başarısızlık ise tamamen düşen bütçeye yüklenecek.[/quote:2guzdz9n]
Benim bu yazdığımdan sadece son paragrafa karşı çıkıyorsan ve 20.000 000 USD ne oldu demiyorsan benim söyleyecek bişeyim yok güzel kardeşim valla pes...
Bu kadar düşük bütçeyle dışardan gelen adam yerine Okan gibi Galatasaray'ı tanıyan birinin olması daha doğru birazda bu yönden bakın...

Gelelim başarısızlığa her koşulda suçlu geçmiş yıllarda parayı iyi kullanamayan çok bilmişlerindir.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":u24z584z]Bende iyi bir insanım basketbol falanda oynadım hatta Ülker bünyesinde oynadım yardımcı antrenörlük falan kaparmmıyım dersiniz(!)?

Galatasaray Liseli misin :roll: Değilsen KART gibi olursun ;)
.[/quote:u24z584z]

Ya lise kısmı yatıyor gerçi benimde tarihi lise 138 yıllık Vefa Lisesi ama sayılmaz heralde.

Bende Ülker'den umutluydum :p

Net bir şekilde KANDIRILIYORUZ.

Basketbol başta olmak üzere bir çok spor branşını ülkemize getiren kurum olan Galatasaray ezeli rakibinin alenen gerisinde bırakılmaya mahkum ediliyor.

Ülker ile birleşen Fener şampiyonluk sayısını yanılmıyorsam bu senede şampiyon tamamlarsa bizle eşitliyor.

Bayanlarda 10 sene üstüste şampiyon olmanın kaymağını çoktan yedik bitirdik.Fener bayan takımı 9. şampiyonluklarıyla ensemize yapıştı!

Voleybolu hiç saymak istemiyorum!

KANDIRILIYORUZ!

Galatasaray asla küçülemez!

Bu anlamda maalesef çok şeyler beklediğimiz Adnan Polat ve yönetimide geçmiş yönetimden farklı icraat hatta icraatsizliklerde bulunarak bizleri hayal kırıklığına uğratmıştır.

Cenk Bey,
Galatasarayı tanımak liseli olmak Galatasaray takımına koç olmak için yeterli olmamalıdır.Önemli olan vizyon coaching olmalıdır adam yönetebilme yeteneği
karizma olmalıdır.
Bu saydığım özellikler olsunda gerekirse Uganda vatandaşı olsun.Bence önemli olan bunlardır.Galatasarayı tanımak kıstassa eğer o zaman Murat Özyer kalsaydı ya da Halil Üneri geri getirelim tavşan çıkartma uzmanı aynı zamanda kendisi tavşanlarıda biraz bizim için çıkartırdı.

Bunlar yetmez işte Büyük koç lazım bize kariyer sahibi ismi altında oyuncuları ezecek bir koç lazım Oktay Mahmuti bunlardan biriydi ama olmadı olmazda zaten Oktay Mahmuti Dedehayırın çiftliği sandığı yere 2 milyon dolar bütçeyle Galatasaraya gelmez.Bak 2 senedir koç olmak için çabalayan Erman Kunter bile 2 milyon dolar bütçeyle gelmez.Getire Getire Okan Çeviki getirirsin

Okan Çevik ismini duyunca keşke Özyer kalsaydı ya da Yücel Platin gelseydi demekten kendimi alamıyorum
Bizi bu duruma düşürenler utansın

Okan çevik bayan basketbol takımını 2 gömlek ufak geliyor diye düşünürken, erkek takımının başına geçmiş :)

Yani liseden çıkan herkes basketbol koçu olacak, basketbolla ilgilnecek diye bir kaide mi var anlamıyorum ki...

türkücü olun, ne bileyim kebepçı olun, doktor olun, ama basketbola bulaşmayın. yapamıyorsunuz işte.