Pankart Önerileri - Çalışmaları!..

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Milan için pankart!

guroviç'e pankart fikri çok güzel bence bu tip adamlara sevgi lazım destek lazım...pankart sırpça olursa hem içimizde milliyetçi kompleks taşımadığımız anlaşılır hem de oyuncuya daha bi etkili olur...

arkadaşlar Graves daha iyi ve daha özveriyle oynuyor olabilir ama biz sene sonu teşekkür pankartından ziyade Avrupa'nın en büyük oyuncularından olan ve bizde daha henüz yeterli patlamayı yapamayan Gurovic'i kazanmak için yapıyoruz bunu.

Her türlü maddi desteğe varım, bence İngilizce yazılmalı.

madem kumaş ve spreylerle olacak italyan taraftarların yaptıkları gibi iki sopa arasına oyuncularımızın numaraları ve isimleri yazılsın.

ayrıca fener maçı için ayrı bir tribün shov yapılacak mı ?

KALBİNİZLE OYNAYIN KALBİMİZİ KIRMAYIN

Bu sloganı yazalım diyorum, İngilizce, Türk'çe, ve Sırpça, sloganın etrafinada bütün oyuncularımızın adını yazalım!

Ne dersiniz?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
KALBİNİZLE OYNAYIN KALBİMİZİ KIRMAYIN

Bu sloganı yazalım diyorum, İngilizce, Türk'çe, ve Sırpça, sloganın etrafinada bütün oyuncularımızın adını yazalım!

Ne dersiniz?
en anlamlı slogan bu olur bence mutlaka yapılmalı

Arkadaşlar yukardaki slogana hem fikir olduysak fener maçına bu pankartı yapcağız!

Tek bir pankart ve el emeği olacağı için kimseden maddi destek istememeye karar verdim, ama fiziksel olarak destek olmak isteyenler, fb maç günü 3 saat önce salonun önüne gelebilirler!

Özellikle eli bu işlere yatkın olan arkadaşlar!

Diğer bir konuda bu sloganın, İngilizce ve Sırpçasını bulalım, ama doğru bir dille olsun, rezil olmayalım :)

Aykun Alan' Alıntı:
evet çok anlamlı bir pankart aklına sağlık eyüp abi.
Saol Aykun kardeşim.

Tekrar ediyorum destek olmak isteyenler sadece salonun önüne erken gelsin, isteyen sprey boya biraz kumaş getirsin, daha fazla pankart yaparız hep beraber.

Bu pankartın malzemesini ben getireceğim, onuda kimse merak etmesin!

uA-Arma Sevdalıları, Armanın peşinde!

Geçen sene hatırlayanlar olacaktır,Konya'daki maçta tüm oyuncuların pankartı yapılmıştı,hoş da olmuştu...