Pankart Önerileri - Çalışmaları!..

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Milan için pankart!

Zamanında Ortega için Beşiktaş taraftarları güzel bir sürpriz hazırlamıştı, o yüzden ne olur ne olmaz, Fenerbahçeliler belki intikamını bizden çıkarmak ister, dikkat etmek lazım :) . Ama Eyüp abi baştan temkinli, bir sorun olacağını sanmıyorum.

adszjo1.png

Ufak bir çalışma..
Teoman ve Alican'ı yazmayı unuttum :oops:

Ama yaparsak böyle birşeyin olması güzel olur gerçektende..

Barış Çamur' Alıntı:
adszjo1.png

Ufak bir çalışma..
Teoman ve Alican'ı yazmayı unuttum :oops:

Ama yaparsak böyle birşeyin olması güzel olur gerçektende..

Eyüp Abi bence bu güzel bir pankart çalışması.Digital olsa ve böyle olsa ne kadar ücrete patlar ki ?
Sağ alt köşeyede Gsbasket.org güzel yakışır.

Evet bende düşündüm de

Play with your heart, Don't break our heart. doğrusu olacak :) Eren bana bir your'un lafını yapma :)

Erdem'i çıkartabilirsiniz bence,
O zaten yüreğiyle oynuyor,
ertesi hafta o da pankart yaptırırsa şaşırmayın
"Ben de öyle yapıyorum zaten" : )

bu pankart harika olur tabi genç aslanlarıda eklemek şartıyla.En yakın zamanda uygulanmalı bence bu.

Destek gerekise vermeye hazırım

Şu digital pankartın maliyeti kaç lira bana birisi söyleyebilirmi?

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1v47biz6]Şu digital pankartın maliyeti kaç lira bana birisi söyleyebilirmi?

Abi ben 1 metre karesi için 200 lira duymuştumda ne kadar doğru bilinmez tabii..[/quote:1v47biz6]
Eyüp abi siz ölçüleri söyleyin fiyatı hemen çıkarttırayım size.Barış m2 si ortalama 20 usd civarıdır.

Metrakeresi 200 filan değil abarttmayın mezuniyette yaptırmıştık kocaman bir pankart'a 150 milyon vermiştik...Metrakeresi aklıma gelmiyor ama oldukca büyük bir pankarttı...

Sadece Gurovic veya başka bir isim yerine arkadaşların hazırlamış olduğu tüm oyuncuların isminin yer aldığı bir pankart daha anlamlı olur bencede. (Bir köşeye Aslan resimi olursa daha hoş olabilir o pankart) Görsel Tasarım işleriyle uğraşan arkadaşlar varsa kendilerince birkaç tasarım hazırlayıp buraya koyarlarsa çok daha iyi olur. Para elbette bulunur, bunca kişi var burada :)