Pankart Önerileri - Çalışmaları!..

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Burak Barut' Alıntı:
Pankartlar Çok pahalı Özyer İstifa ;)

Keşke Özyer'in istifası için neden öne sürmek biraz zor olsa idi de böyle nedenlere sıra gelse idi :)

Neyse konuya dönersek 200 değildr 20 civarı mı acaba bir sıfır fazla oldu demek ki

Bende kişisel pankartlardansa bütün takıma olmasını daha mantıklı buluyorum.

Yukardaki kendi çalışmamı bir kaç değişik versiyonlarıyla sunmayı planlıyorum.
Hazırlıklara başlıyoruz =)

Your jersey will give you power, do only the necessity..
(Formanız size güç verecektir, sadece gerekeni yapın)

Üstünüzdeki forma güç verir size.. Hakkını verin sadeceydi asıl maksadım ama çeviremedim, çevrilmiyorduda zaten :)

Mantığa en yakında bu geldi aklıma..

gslogosiyaharkaplanso7.png

Barış slogan belli, KALBİNİZLE OYNAYIN KALBİMİZİ KIRMAYIN!

Slogan belli olmasa Barısın yaptıgı calısma cok güzel ama bişey bellirlenmisse bizede uymak düşer

Eyüp Abi pankartta s leri unutmayalım bende dahil kimse fark etmemiş şimdi gördüm.

Play with your hearts , don't break our hearts...

Mustafa Sarışahin' Alıntı:
eyüp abi eğer el emeği yapılıcaksa bi ucundan bende tutmak isterim istediğin saatte gelir yapımına yardım ederim biliyorsun
Eğer biz boyayacaksak kaldıki öyle olacak gibi, maçtan önce a.şahenk'te boyarız:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mustafa Sarışahin":2yanx54i]eyüp abi eğer el emeği yapılıcaksa bi ucundan bende tutmak isterim istediğin saatte gelir yapımına yardım ederim biliyorsun
Eğer biz boyayacaksak kaldıki öyle olacak gibi, maçtan önce a.şahenk'te boyarız:)[/quote:2yanx54i]
Eyüp abi, dijital için bir fiyat öğrenebildiniz mi veya ne kadar daha toplanılması gerekiyor ?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Uğurcan selam!

Henüz fiyat öğrenemedik.
İnternetten biraz araştırdım. Genel olarak 6 ytl'den başlıyor ama bu da toplu satışlar için. Aslında Eminönü'ne yakın olanlar veya yolu düşenler araştırsa çok iyi olur çünkü birçok detay var ona göre fiyatlar değişiyor.

Güzel haberi geçeyim hemen!

Ankara uA dan Sefer Olcay arkadaş, pankartımızı yapıyor, hemde muhteşem ötesi bir çizimle!

Sefer arkadaş daha önce Işıl ve Şero pankartlarını yapmıştı:)