Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

Selçuk Kahveci' Alıntı:
iverson için izlerdim sixersı artık izlemiyorum

ben de charles barkley için izlerdim.. sonra stackhouse geldi.. sonra iverson geldi, mutombo, c-webb geldi.. sonra hepsi gitti ama takıma olan sevgi bize yadigar kaldı.. biz takımımızı oyunculardan bağımsız olarak seviyoruz.. tıpkı galatasarayı sevdiğimiz gibi.. oyuncular, coachlar, hocalar, yöneticiler gelir geçer.. kulüp ve taraftar baki kalır.. tabi tüm bunlar kalbimize işlemiş iverson sevgisini ortadan kaldıramaz.. iverson bundan sonra nerede oynarsa oynasın, ne yaparsa yapsın phildelphialıdır.. franchise playerdır bizim için, şehir için.. kendisi de inkar etmiyor.. denver formasıyla wachovia center a çıktığı ilk maçta boşuna öpmedi parkeleri..

İversonun sixersda kan yutarak bitirdigi macı unutmam mac sonu hasteneye gidicek kadar kan yutupda sahada kalması herseyi ortaya koyuyor hep bizim iversonumuz olucak ölede kalıcak gerisi bos laf olur bunu nba yapıcak oyuncu sayısı bir elimizin parmagı kadar azdır

yeri değil ama gene memleketiniz diye yazıyorum

az sonraki steelers/eagles maçına kasam var 18.5 sayı fazla atması lazım eagles ın
rıdvan tromsoe maçının devre arasında ' ulan ...... ....ım hayatımda ilk defa galatasarayı tutuyorum ondada yeniliyor demişti microphone açıkken

bende burdan başta emre olmak üzere tüm philadelphia tayfasına sesleniyorum : lan bi gece philadelphia yı tutacam atamazsa 19 sayı öyle bi yakarım ki philadelphiay ı alevleri tüm pennyslvaniadan görülür hele bide17-18 atarsa :(

bu arada sixers şampiyonluğun 13. doğunun 5. favorisi yüzük 26 lira veriyor

lakers 4 veriyor bu arada; lan eylülde para bağlayacağım kobe bi sakatlanacak gitti paralar 4 lira neki, bovespa ya yatırsam kafam rahat 2 lira alırım 9 ayda
neyse yürrü bee EAGLES .... yarın çıkar kokusu bakalım 1

sen bu avatarla çok çevrimdışı kalırsın.. nerde bir antin kuntin adam var, hepsinin hastasısın.. eagles sen oynadığın için o farkı yapamamıştır.. mcnabb baba 3. periyotta enseye basmış herhalde... daha ilk galibiyetimiz oğlum bu.. bu arada giants yine buldozer gibi gidiyor.. new yorktan böyle takım nasıl çıkıyor hayret.

Emre Yuksel' Alıntı:
sen bu avatarla çok çevrimdışı kalırsın.. nerde bir antin kuntin adam var, hepsinin hastasısın.. eagles sen oynadığın için o farkı yapamamıştır.. mcnabb baba 3. periyotta enseye basmış herhalde... daha ilk galibiyetimiz oğlum bu.. bu arada giants yine buldozer gibi gidiyor.. new yorktan böyle takım nasıl çıkıyor hayret.

2 periyod yattınız olm,hiçbirşey yapmadınız :(

maçın son 5 dakkasın steelers 10 yardda geçti ama işte beceriksiz adamlar ordusu,bi topu çakamadılar içeri :(

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
Ölümüne Rockets :) :)

yunus houstonda bir kişi bulamassız ölümüne rockets diyecek , biraz kapalı üst-toyota center sentezi bi slogan olmuş bu :)

bide dikkat ettim avatar wade,ölümüne rockets falan kararsız gördüm seni :)

alayına isyan, inadına rockets deseydin bari..:) sayfamız tüm takım taraftarlarına açık eser.. arkadaş rockets tutuyor, avatarı wade, sixers sayfasına yazıyor , olabilir.. sen de galatasaray sayfasına yazıyorsun, avatarın selçuk yula..

eser, bir de ben izleyemediğim zamanların maçlarını, oyuncularını netten girip ezberliyorum.. kendime engel olamıyorum bu konuda.. şimdi akşam oturup havlicek in istatistiklerizi ezberleyeceğim.. ne dersin, sence böyle bir nba kompetanı olabilir miyim?

bir de yunuscum resminin altına sezgin özcimbomlu yazmışsın.. sezgin abini geçen akşamlardan birinde mecidiyeköyde, her zaman gittiği berberinde gördüm.. traş olurken, galatasaray marşları söylüyordu:) enseleri de uzatıyor , 2. ligde oynayan çek futbolcular gibi:)

Emre Yuksel' Alıntı:
alayına isyan, inadına rockets deseydin bari..:) sayfamız tüm takım taraftarlarına açık eser.. arkadaş rockets tutuyor, avatarı wade, sixers sayfasına yazıyor , olabilir.. sen de galatasaray sayfasına yazıyorsun, avatarın selçuk yula..

eser, bir de ben izleyemediğim zamanların maçlarını, oyuncularını netten girip ezberliyorum.. kendime engel olamıyorum bu konuda.. şimdi akşam oturup havlicek in istatistiklerizi ezberleyeceğim.. ne dersin, sence böyle bir nba kompetanı olabilir miyim?

olm ben selçuk yula fanıyım sen biliyorsun :)
bence Türk futbolunun yetişdirdiği en sempatik oyuncu ikincilik içinde engin verel saffet sancaklı kafa kafayadır

geçenlerde biyerde okudum nerde burdamı başka bi forumdamı elemanımız diyor ben bi 94 finali izledim hala unutamam ne finaldi öyle,adamın doğum 88! 6 yaşında ne finalmiş ne basket aşkıymış bee! ben daha kakamı söyleyemiyordum o yaşta! millet oturup finalleri izliyor :)

şaka bi yana bende az ezberlemedim ööle ya! hele mlb topçularını getirsen all-starını tanımam o ligin ama ezberden,1 saat konuşurum anlamassın sanarsın 20 yıllık mets kombine sahibi:)

Eser abi ben Wade'ciyim ;)

Miami olsa ne olur olmasa ne olur?

Ayrıca sen kendi avatarına bak be abi :)

not:yukarıda yazdığım ölümüne Rockets sözü forumu hareketlendirmek içindi :)Hani Burak ile Erdal idi sanırım 3. kişiyi arıyorlardı ya.

ya eser ben bir michigan-indiana ncaa finali izledim.. 70 li yılların sonunda, ne maçlardı onlar be.. march madness falan yani, anlarsın ya.. larry bird bıyıklıydı, magic daha aids olmamıştı.. babam götürdü o maçlara beni..

gördüğüm en iyi oyuncu da clarence weatherspoon ile chris- the energizer- gattling..:))

Emre Yuksel' Alıntı:
ya eser ben bir michigan-indiana ncaa finali izledim.. 70 li yılların sonunda, ne maçlardı onlar be.. march madness falan yani, anlarsın ya.. larry bird bıyıklıydı, magic daha aids olmamıştı.. babam götürdü o maçlara beni..

gördüğüm en iyi oyuncu da clarence weatherspoon ile chris- the energizer- gattling..:))

olm hiç unutmam 81 finallerini daha yeni doğmuşum,sixers finallerde ne maçlardı be!

sen şeyi hatırlıyormusun emre bu bizim bering boğazını geçtiğimiz günü !ne kıştı be donmuş her taraf sene m.s 500 falan :)

anılar diyince aklıma kerstin anlattı bunu bigün bu utahda maça gidiyor,patronuyla ve çocuğu patronun 7 yaşında neyse
portland benchin arkasındalar velet başlıyor küfür etmeye portlandlıalara ulan çocuk zıvanadan çıkıyoo neyse ne yapar normal bi basketçi güler veya duymaz
zach randolph ne yapıyor biliyormusun çıkartıyor ayakkabısını fırlatıyor bunlara doğru küfürlü bi şekilde kapa çeneni diyor ! sonra patronu görevliyi çağrıyor portland benchinden bia adam gelio özür diliyor falan olaya bak anasını satiyim :)
zach in babası condom kullansaydı keşke yaa o gece :(

portland jail blazers günleri dimi onlar.. bir gün molada, sheed elindeki havluyla sabonisin surata geçirmişti, hiç unutmuyorum.. nerede bir ruh hastası varsa portlanda toplanmıştı.. geçen gün terry porter ın mı ne bir röportajını okudum.. unuttum şimdi.. portlandlıymış.. herhalde porterdı.. yok çok sessiz sakin yermiş de gelen oyuncular şehrin karakterine uymamış bilmmemne.. yarım bıraktım.. sıkıldım attım.. ama iyi iş yaptı blazers.. iyi temizlediler takımı.. bak şimdi hepsi süt çocuğu.. greg oden deplasmanlarda sandıkları taşımaya yardım falan ediyormuş.. şudur budur. portland sam bowie yi seçtiği gün lanetlenmişti.. 20 küsür sene o lanetle yaşadılar işte.. mj varken sam bowie yi seçersen adamın suratına tükürürler işte..

sam deyince aklıma diğer bir en sevdiğim oyuncu sam perkins geldi.. ah redskin.. nerde senin zıplamadan attığı üçlükler şimdi.. jeff hornacek benim çocukluk arkadaşımdır eser bu arada.. utahda yanlış olursa sokarız devreye...

hahauahauahu olm sana anlattım mı ben bu portlandın mental direktörü intihar etmişti 7-8 sene evvel bu stoudamire ın gün aşırı arabasından marihuana çıktığı günler:) rose garden esrar tarlasına dönmüştü,hatta espri yapıyorlardı Bob WhiteShit soruyormuş draftda seçceği adama uyuşturucu kullanıyormusun!
hangi akla hizmet wallace varken patterson alınır istelik takımda qyntel woods damon falanda var allah allah şu atkıma bak yaa:) bonzi wellsi saymıyorum bile
ben paul allen olsam altımda oracle gibi bişirket olacak 120 metrelik yatlarda dolaşacağım bide bu soytarılara para verecem :)

bu bonzi wells bir de bir ara bütün maçlara annesiyle gidiyordu.. içerde-dışarda anne hep tribündeydi.. ağır bir ruh hastalığı olduğu için şaşırmamak lazım.. biz detlef lı, sabonis li takımı severdik.. ondan sonra nefret ettik, şimdi yeniden, yeni yeni ısınıyoruz.. brandon roy la falan.. ben bu yaza kadar bekledim.. eğer dedim o.j mayo portlanda giderse bir metastaz olabilir diye ama oralara düşmedi.. o portland mentörünün intihar etmesi de harbi çok garip ve traji komik bişey..

artık yeni eğlence new york oldu millete.. sen o takımı biliyorsun dimi.. john starks ile başlayıp ewing ile biten.. sen doğmuşmuydun o zaman :) bu arada danny manning 1. tur 1. sıra seçimi olduğunu öğrenmiş bulunuyorum ve kısaca yok artık demek istiyorum..

Emre Yuksel' Alıntı:
bu bonzi wells bir de bir ara bütün maçlara annesiyle gidiyordu.. içerde-dışarda anne hep tribündeydi.. ağır bir ruh hastalığı olduğu için şaşırmamak lazım.. biz detlef lı, sabonis li takımı severdik.. ondan sonra nefret ettik, şimdi yeniden, yeni yeni ısınıyoruz.. brandon roy la falan.. ben bu yaza kadar bekledim.. eğer dedim o.j mayo portlanda giderse bir metastaz olabilir diye ama oralara düşmedi.. o portland mentörünün intihar etmesi de harbi çok garip ve traji komik bişey..

artık yeni eğlence new york oldu millete.. sen o takımı biliyorsun dimi.. john starks ile başlayıp ewing ile biten.. sen doğmuşmuydun o zaman :) bu arada danny manning 1. tur 1. sıra seçimi olduğunu öğrenmiş bulunuyorum ve kısaca yok artık demek istiyorum..

manning olayı hakkaten insanı çocuğunu basketbola yönlendirmesini sağlayan bi olay:)

doğmuştum hacı starks falan esiyordu zaten tek finallerini oynadılar o sıra
bizim türkcan da gide gide oraya gitmişti sanırım adamların içerisi full yarım kişi almaz türkcanı şutladılar sonra houstona mı benmi yanlış hatırlıyorum?
orda hakeem la camiden eve bi hayat sürmüştü,hakeemin gözüne girmek için hacıyağ sürüp sakal bırakıcaktı ki bucks a sürdüler bunu sanırım
neyse knicks hollywoodudur nba in çünkü new york abi 20 milyon insan

bu mirsad insanı, idmanlarda bile şut sokunca coachuna işaret ediyormuş orda..rezalet:) hayatımda bu kadar pis bir herif görmedim.. şimdi tam layıkını buldu.. oynasın orda, kendisi gibi adamların içinde.. zeki gülay falan..

hakeem-mirsad diyalogundan çok shaq-hedo ilginç.. faul atışlarında, oyuncular ribaund pozisyonu için dizilirler ya.. orda shaq hedo ya " nasılsın müslüman kardeşim " , " ailene selam söyle " falan diyormuş:) ama shaq ın en bomba hikayesi bence venüs williams olayı.. bir radyo programında venüs williamsla yattım demiş, venüs de bunu mahkemeye vermiş:))

Emre Yuksel' Alıntı:
bu mirsad insanı, idmanlarda bile şut sokunca coachuna işaret ediyormuş orda..rezalet:) hayatımda bu kadar pis bir herif görmedim.. şimdi tam layıkını buldu.. oynasın orda, kendisi gibi adamların içinde.. zeki gülay falan..

hakeem-mirsad diyalogundan çok shaq-hedo ilginç.. faul atışlarında, oyuncular ribaund pozisyonu için dizilirler ya.. orda shaq hedo ya " nasılsın müslüman kardeşim " , " ailene selam söyle " falan diyormuş:) ama shaq ın en bomba hikayesi bence venüs williams olayı.. bir radyo programında venüs williamsla yattım demiş, venüs de bunu mahkemeye vermiş:))

olm bu adamlar tatlı su müslümanı shaq mış tyson muş caminin yolunu bilmizler gittikleri camide katolik kilisesidir mortgage patlamış cami olmuş,görsen cami demessin amerikadaki camileri he sahibinden devren kilise hesabı ,sıralar falan var nerdeyse sağda solda unutulmuş isa, havari heykelleri vardır:))
uzun lafı kısası bu shaq ın amacı hedoyu uyutup o ribaundu almaktır yoksa emin ol ,hiç bir organına takmaz hedoyu,neymiş hedo restaurana girmiş shaq demiş ooo hedo gel buraya hedo da gitmiş falan eğlenmişler ben sana söyliyeyimmi shaq itelemiştir hesabı hedo ya amaç budur yoksa niye çağırsın bunu masasına :)