Philadelphia 76ers

Re: Philadelphia 76ers yeniden geliyor..

elin sırpı mid levella adriana lima'yı götürüyo sen hala daha venüs diyosun bize shaq

andre miller menajerini değiştirmiş.. bu sene kontrat sezonu ya.. işe yeni bir menajerle başlıyor.. büyük ihtimalle hayatının son kontratını alacak.. ne koparırsa kardır ama artık billy king yok.. ed stefanski, iggy yi nasıl beklettiyse, onu da bekletir.. bu arada s.abdürrahim basketbolu bırakmış.. prigioninin de nba olma ihtimali varmış.. pablo - no look - prigioni :)

prigioni de nba ye giderse yanarım şu yaptığım işe:(

yazık ya ne şutu var ne bişeyi elle tutulur pepe ondan kat kat iyiydi o bile şutlandı prigioni ne umuyor acaba nba den merak ediyorum
zamanında djordjovic suns a gelecek diye haber çıkmıştı lisedeydim avrupa basketbolunu takip ediyorum ama dedim içimden hayatının hatası neyse phenix e gelmeden anlaşma yapmış beyefendi kimdi gm hatırlamıyorum suns un..djordjoviç en az 25 dakka oynama garantisi almış öyle yazdı gazeteler yoksa gelmem demiş
neyse sonucu biliyoruz djordjeviç hakkaten 25 dakka oynadı ama tüm sezon 25 dakka :)
college sistemi çökmek üzere amerikada burslar işlemiyor spor bursları kaybediliyor( anlayan anladı) ve artık spor politikası gözden geçiriliyor,
zaten mlb latin-japon ligi oldu
nhl yıllar evvel kuzey avrupa-sovyet ligine dönmüştü
yakında nba de all-star kuzey amerika rest of the world oynanırsa şaşırmam

amerika spor politikasını gözden geçiriyorsa biz ne yapacağız.. nüfuslarına göre oranla abi, olimpiyata kaç sporcu ile katıldı iki ülke ve kaçar madalya aldılar.. bence abd nin bu bozulan spor politikası bile dünyanın çok ilerisinde gidiyor.. biz de hala ince bıyıklı mehmet atalay dan medet umuyoruz..

en yakın arkadaşlarımdan birinin eşi florida state univ. de araştırma görevlisi 2-3 senedir.. onun söyledikleri de çok acayip.. belli bir spor organizasyonuna dahil olmayan öğrenciler, bazı dersleri seçemiyormuymuş ne.. yani yokuş yapıyorlarmış bir sürü yerde.. üniv. hayatlarını zorlaştırıyormuş okul.. plates dahi kabul, yeterki salona git, bir şeylerle uğraş.. profesyonel olmak zorunda da değilsin..

Emre Yuksel' Alıntı:
amerika spor politikasını gözden geçiriyorsa biz ne yapacağız.. nüfuslarına göre oranla abi, olimpiyata kaç sporcu ile katıldı iki ülke ve kaçar madalya aldılar.. bence abd nin bu bozulan spor politikası bile dünyanın çok ilerisinde gidiyor.. biz de hala ince bıyıklı mehmet atalay dan medet umuyoruz..

en yakın arkadaşlarımdan birinin eşi florida state univ. de araştırma görevlisi 2-3 senedir.. onun söyledikleri de çok acayip.. belli bir spor organizasyonuna dahil olmayan öğrenciler, bazı dersleri seçemiyormuymuş ne.. yani yokuş yapıyorlarmış bir sürü yerde.. üniv. hayatlarını zorlaştırıyormuş okul.. plates dahi kabul, yeterki salona git, bir şeylerle uğraş.. profesyonel olmak zorunda da değilsin..

Abi şimdi o yengenin dediği birbiriyle combine derslerdir kanımca
Bak şimdi sistem şu amerikada sen lise den mezun oluyorsun hayatını nasıl kurtaracan
1- matric sınavdan yüksek bi notla çıkarsın tavan yapan notlarla doğu sahillerine doğru akarsın,bursla alırsın deli bi eğitim 50000 yıllık başlangıç
2- sen lisede feci bi şeysindir 2.25 yüksek 8metre uzun atlıyorsun 360 basıyon bide ortalama 300 yard sayı pası atıyorsundur,tamam sende yırttın al bursu kurtar kendini
3- baban da para boldur veririm parayı yale i kapatırım sana der gidersin okursun,okumuş gibi yaparsın
4-sende ne para vardır,ne yetenek ne de akıl o zaman welcome to gang:) soyulacak o kadar ev var ki !

Türkiye deki sistem amerikadakinden daha kötü değildir bazı yönlerinden en azından birazcık adil dir enazından
not. Amerikada burs kazanmak demek o bursu haketmek demektir bursu veririler sonra biyerinden kan getirirler! geri almak için elinden geleni yaparlar utanmasalar 9.68 koş bi ay içinde yoksa başka okul bul diyecekler! şaka değil bu :( amerikaya gitmek isteyen arkadaşlara şiddetli tavsiye eğer burda güzel bi okulda okuyorsanız kalın kaldığınız yerde :)

neyse bu konu beni aşar.. spor bakanı tag lesin bunları.. yalnız başbakan olimpiyat sonrası, phelps i görüp de asıp kesmişti.. sonra bir icraat oldu mu bilmiyorum..

bu arada kyle korver , kickball mu ne öyle bir şey için şehre gelmiş.. korverın sadece böyle turstik ziyaretler için gelmesi yeterlidir.. orda bizim GM büyük numara yaptı ama.. Korver ı postaladı, aldığı Giricek i de bu sene Fenerde görücez.. Bu boş adamların alacağı parayı Elton Brand ile İggy çatır çatır yiyecekler bu sene..

Emre Yuksel' Alıntı:
neyse bu konu beni aşar.. spor bakanı tag lesin bunları.. yalnız başbakan olimpiyat sonrası, phelps i görüp de asıp kesmişti.. sonra bir icraat oldu mu bilmiyorum..

bu arada kyle korver , kickball mu ne öyle bir şey için şehre gelmiş.. korverın sadece böyle turstik ziyaretler için gelmesi yeterlidir.. orda bizim GM büyük numara yaptı ama.. Korver ı postaladı, aldığı Giricek i de bu sene Fenerde görücez.. Bu boş adamların alacağı parayı Elton Brand ile İggy çatır çatır yiyecekler bu sene..

ya emre korver-giricek takasından ne kazandınız anlatsana bana? hiç giricek le uğraşmayıp direk göndersydiniz kyle ı çünkü benim bildiğim giricek de hayli yüklü cap le dolaşıyordu!

uzun uzun yazacak bir şey yok...giricek in kaç liraya oynadığını bile bilmiyorum ama sonuçta yarım yamalak bir sezon oynadı bizde.. önemli olan cap esnekliğini sağlamak.. giricek in sözleşmesi 2008 de bitti, korver ınki ise 2011 de bitecek.. böylece biz korverın kontratından 3 sezon önce kurtulmuş olduk.. zaten o lanetli sene dalembert ve korver a öyle kontratlar verdi ki bizimkiler.. bu pisliğin bu kadar çabuk temizlenmesi bile bir başarıdır.. korver ortalama yıllık 5 milyon usd ye oynuyor ve karşılığında hiç savunma yapmıyor, ayaklarını çekemiyor, şut atmaktan başka hiç bir şey yapamıyor..ama utah a bizden faydalı olur.. orada kemik bir kadro var yıllardır.. kenardan gelip katkı sağlar..bize şu anda daha dominant adamlar lazım..

Erdal Avcı' Alıntı:
yeteeeeeeeeeeeeerrrrrrrr.2 dakika ara verin şuna.nba'den kusasım geldi :?

bizde olmasak nba topiğine kurtlar inecek sen hala kesin diyorsun erdalım!

gel erdal çek bi sandalye otur hele bi soluklan!

emre bak abi şikayet var ses yapıyormuşuz polis çağıracakmış komşular!

bunla uğraşacağına oyuncu veritabanı bölümünün bölüm açıklamasında bişeyler yazmışım.ona bak.

erdal kusacaksan houston topiğine kus lütfen :) biz burada hayatımızdan memnunuz.. murat inal bize izin verdi.. alın o sayfa sizin, başka yerlere yazıp kaliteyi düşürmeyin dedi..orda takılın dedi.. biz de takılıyoruz..:)

bu arada eser pazar öğleden sonra veli toplantısı var.. lütfen katılır mısın.. şikayetlerim var benim erdaldan:)

Erdal Avcı' Alıntı:
bunla uğraşacağına oyuncu veritabanı bölümünün bölüm açıklamasında bişeyler yazmışım.ona bak.

Biliyorsunuz.Artık öss dönemindeyim.Bilgisayarla o kadar içli dışlı değilim.Hafta içi girmem yasak.Haftasonuda belli saatlerde girebiliyorum ondan siteye her gün giren boş zamanı olan üyelere sesleniyorum.[Hüseyin Karaçil,Deniz Baskın,Emre Doğan,Uğur Yılmaz,Yunus Gökyıldız vs.]Elimde 50 kişilik bir oyunucu listesi var 5'ini yazdım.45'i yazılmayı bekliyor sizden ricam yazabilecek olanlar bana özel mesaj atsın ben de bu isimleri teker teker isteyenlere dağıtıyım başka türlü bu liste bitmez.Listede ne ararsanız var[Nba'in yetenekli detay oyuncuları,Avdrupa'daki Nba geçmişli olan ya da olmayan oyuncular,şu an NCAA'de oynayıp gelecekteki Nba draftlarında yeri garanti olmayan yetenekli oyunucular vs.vs.]BANA YARDIMCI OLUN Kİ BU BÖLÜM BOŞ KALMSIN.MESAJLARINIZI HEMEN BEKLİYORUM.[mesajda haftada kaç oyuncu yazabileceğinizi de yazın.]

hauahauahauahu Yorum yok sana erdal ya allah aşkına git öss ye çalış bak biz çalışmadık okumadık emreyle salak salak işlerde çalışıyoruz,ciddiyim erdal eğer öss ye çalışıyorsan bırak abicim nba yi rocketsı sonra devam edersin kaldığın yerden,bırak hüseyine yunusa oyuncu pazarlamayı :)

bana bu mesajın şu afrikadan 1000000 dolarım var ama ülke dışınına çıkartamıyorum yardım edin de bölüşelim parayı diyen spam lara benziyor:)

ne alakası var?ben bunu veritabanı boşboş durmasın diye yazdım.ayrıca oyuncu pazarlamak komisyon almak gibi bi derdim de yok.konuyu nerden nereye getiriyorsun?

eser kendi adına konuş, ben bu kariyeri tırnaklarımla kazıyarak elde ettim:) ben yazarım erdal.. günde 2 oyuncu yazarım.. sen bana gönderebilirsin.. öss ye hazırlanmana da yardım ederim. eser e karşı seni her türlü savunurum..ama sen de bize bunun karşılığında 84 finallerini anlatacaksın.. söz ver :)

söz gsbasket olarak toplandığımız bi gün anlatırım.oyuncular içinde özeline bak.

erdal listede çok şey ar demişsin.. bir de şu varmış.. avrupa da nba kariyeri olan veya olmayan oyuncular :) demekki bu listede tüm oyuncular var.. bir oyuncunun nba kariyeri ya vardır, ya yoktur.. başka bir alternatif yok.. o zaman oturup hepsini tek tek yazacağız. geçmiş olsun bize..

Emre Yuksel' Alıntı:
erdal listede çok şey ar demişsin.. bir de şu varmış.. avrupa da nba kariyeri olan veya olmayan oyuncular :) demekki bu listede tüm oyuncular var.. bir oyuncunun nba kariyeri ya vardır, ya yoktur.. başka bir alternatif yok.. o zaman oturup hepsini tek tek yazacağız. geçmiş olsun bize..

erdal inanma bu adama en iyi sütçü imam kazanırsın bu adamla çalışırsan ,üstelik tembel bu emre ,bütün gün bana haftasonuna kaç gün kaldı diyor :)

her gün bi oyuncu yaz abicim o zaman kasıma yazarsın hepsini.

james o'hara jr: : 1992 Iowa doğumlu.. Yetenkli bir combo guard.. wade tarzı durdurulamaz penetreleri ve reggie miller ı andıran şut stili ile hücumda durdurulamaz bir silah.. uzun kolları ve iştahı ile savunmada da son derece etkili.. ancak oyun disiplininden çabuk kopması ve demoralize oluşu dezavantajları.. ncaa de bir sene oynayıp hemen nba olabileceği söyleniyor.. avrupa da kariyeri olabilir veya olmayabilir, draftte yeri garanti olmayabilir..

Emre Yuksel' Alıntı:
james o'hara jr: : 1992 Iowa doğumlu.. Yetenkli bir combo guard.. wade tarzı durdurulamaz penetreleri ve reggie miller ı andıran şut stili ile hücumda durdurulamaz bir silah.. uzun kolları ve iştahı ile savunmada da son derece etkili.. ancak oyun disiplininden çabuk kopması ve demoralize oluşu dezavantajları.. ncaa de bir sene oynayıp hemen nba olabileceği söyleniyor.. avrupa da kariyeri olabilir veya olmayabilir, draftte yeri garanti olmayabilir..

olm buraya yazmayacaksın ya emre ne adamsın! oyuncu veri tabanına yazacaksın ahuahau
bu arada ben mi yanlış görüyorum wade tarzı penetre reggie miller şutu 16 yaşındaki bi çocuk için bayaa iddialı laflar eğer öyleyse college dış kapısından girmez.12. sınıftan doğru gider ama emre bak bunları yazıyorsun bu james ın Türkiye hakları sende şimdi demi?