Rakibimiz PAOK - Yunanistan

Giriş aşamasında çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik diyebilirim kendi adıma. İstanbul'da olsun olmasın bu takımları geçeceğiz. En iyi kura derken de rakipler çok kolay geçeriz diye bir anlayışım yok. Bu aşamalardan geçip Euroleague'e katılmak istiyorsak buna en uygun rakipler geldi. Şansımızın oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum. Eğer ki İstanbul'da olursa maçlar;

Hoşbulduk Eurolig!

Khimki disindaki takimlari her yerde gececegimize inaniyorum.Khimki icin saha avantaji kullanabilecegimiz bir yerde oynanmali mac.Istanbul olmasada gurbetcilerin maca gelebilecegi bir yerde.Rusyada olursa hic sansimiz olmaz.

Valla boşuna düşünüyosunuz maçın nerde yapılacağını..Nerde olsa geçeriz Paok'u..Bakın rahat geçeriz demiyorum,bizim camia olarak böle kolay geçmesi gereken maçlarda zorlandığımız çok olmuştur(kendi hatalarımız yüzünden) ama geçeriz kolay veya zor..O yüzden yeri önemli değil..

Paok'u geçeriz ama tüm maçlar açıklanan şehirde olacak, dolayısı ile İstanbul süper olur. Litvanya olursa olası bir Rytas maçı çok zor geçer.

Khimki disindaki takimlari her yerde gececegimize inaniyorum.Khimki icin saha avantaji kullanabilecegimiz bir yerde oynanmali mac.Istanbul olmasada gurbetcilerin maca gelebilecegi bir yerde.Rusyada olursa hic sansimiz olmaz.

Ali bey;

Khimki diğer grupta dolayısıyla onlarla maç yapmıyacağız. Bizim yolumuz eğer Paok'u elersek Asvel-Gravalines galibi o turu da gecersek finalde buyuk ihtimal Rytas veya Cholet ile oynarız.

Gönlümüzden geçen oldu ilk eşleşmede.. Çok rahat geçeceğimizi düşünüyorum, nerede oynanacağı önemli değil maçın. Dar bir bütçeyle yoluna devam edecek PAOK bildiğim kadarıyla zaten...

Pana ve Olympiakos maglubiyetleri haricinde icerde hic kaybetmemisler normal sezonda.
Maclar Yunanistan'da oynanirsa sandigimiz kadar kolay olmaz.
Yine de bizim seviyemizin takimi degiller.

Konfeti atmak, meşale yakmak Türkiye'de de serbest olsun, görün o zaman neler yapıyoruz.

PAOK'u her yerde evire çevire yeneriz, hiç korkum yok ondan ama diğer zorlu maçlarda da bize karşı tutum sergilerlerse sorun olabilir. Yoksa sırf atmosfer yüzünden dandik bir takıma yenileceksek Eurocup'a geçelim.

Arisliler büyük ihtimal bizi destekler rahat olun :)

bazı arkadaşlar demiş gs turu geçerse efesin gruba düşmeyecek aynı grupta 2 takım aynı ülkeden olmaz demişler banvt ve gs turu geçerse ne olacak efesin gurubunda banvit olmayacak mı euro ligin sitesinde q a ve q b yazıor q a sonunda efesin grubu qb diğer gruba kaıyıyor bu da kesin bilgidiri çürütüyor .

Bizle birlikte Banvit de çıkarsa Efes'in grubunda olacağız. Sanırım arkadaşlar Banvit büyük olasılıkla çıkamayacağından öyle söylüyorlar.

federasyonun sitesinde hakan üstünberk in açıklamasını okudum bizim olduğumuz grubu istanbula aldırmaya çalışıyorlarmış.inşallah alınırda seyredebiliriz maçları.

bazı arkadaşlar demiş gs turu geçerse efesin gruba düşmeyecek aynı grupta 2 takım aynı ülkeden olmaz demişler banvt ve gs turu geçerse ne olacak efesin gurubunda banvit olmayacak mı euro ligin sitesinde q a ve q b yazıor q a sonunda efesin grubu qb diğer gruba kaıyıyor bu da kesin bilgidiri çürütüyor .

Kesin bilgi diye yazan benim. Kuralı tekrar tekrar yazmama gerek yok. Üyelik bilgilerimden gönderdiğim yazılara bakıp okuyabilirsiniz.

Tekrar edelim.

Banvit ile birlikte elemeleri geçersek C grubunda kalıyoruz. Elemeyi geçtiğimiz diğer tüm durumlarda D grubuna geçeceğiz.

Grup değişim işlemleri sadece Ön eleme turundan gelecek 2 takım arasında olabiliyor.