SpeeDee!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle ben çok beğendim konuşmasını ve hedeflerini falan.Umarım son gelecek transferimizde Dee Brown gibi olur.1 hafta sonra gereken kişilere gereken cevaplar verilir. !

Konuşmasından kaprisli biri olmadığı belli oluyor. Çokta mütavazi birine benziyor. Hem oyun olarak hemde karakter olarak takıma çok katkı yapacağa benziyor.

Murat M. Dee için ve bizim için çok büyük avantaj..Onu ne kadar sevdiğini ve burada mutlu ve başarılı olmasına yardımcı olacağını görmek mümkün..

Takım için gerekli havayı getirecek dedi son derece haklı..Ben Avery için umutsuzdum ama inşallah ona da hava getirir de ben de mahçup olurum.. :)

Re: Dee Brown

"adam gibi adam" olmasının, "gönülleri fethetme"sinin, "konuşması ve hedefleri"nin, "kaprisli olmadığı"nın, "bizim için çok büyük avantaj" olmasının nedenlerini, rica etsem yazabilecek olan var mı?

Programı izleyemedim de. :)

Başarılı olmak istiyorum..Çok sayı atmak istiyorum..Takımı sırtlamak istiyorum falan dedi..Buraya kazanmaya geldim dedi..

Murat Murathanoğlu bol bol övdü onu..Kanka olmuşlar valla :D

Dee Brown hakikaten gerçek bir lider gibi konuştu. Hem saha içinde, hem saha dışında iyi işler yapacağının sinyallerini verdi. Kendine ve takıma olan güvenini ortaya koydu. Takım adına özellikle KAZANMAK İÇİN BURADAYIM diye aynı cümleyi tekrar etmesi etkileyiciydi. Murat Murathanoğlu'da kendisi hakkında çok önemli referans verdi. Brown'u almakla aslında birçok şeyi kazanmış olduk. Bugüne kadar kaç kişi NTV'nin ya da diğer kanalların spor programlarında özel olarak katılan bir basketbolcu gördü? Ben uzun yıllardır futbol endeksli hiçbir programda bir basketbolcunun transfer edildikten sonra konuk edilmesine şahit olmamıştım. Brown'un Amerika'da birçok sitede isminin Galatasaray'la anılması, keza Avrupa'da ses getirmesi şimdiden kazançtır...

İnşaallah Brown Illinois'teki parlak günlerine geri döner ve takımı sırtlayacak performansı kısa zamanda ortaya koyar...

Teşekkür ederim.

Demek ki, adı gibi, kendisi de yıldız olan bir oyuncu almışız.

Sezon içinde, bu "yıldız" sözcüğünü bol bol tekrarlamak istiyorum.

Onur BALCI' Alıntı:
"adam gibi adam" olmasının, "gönülleri fethetme"sinin, "konuşması ve hedefleri"nin, "kaprisli olmadığı"nın, "bizim için çok büyük avantaj" olmasının nedenlerini, rica etsem yazabilecek olan var mı?

Adam Böbrek Vakfı gibi vakıflara yardım etmek ve onlar için çabalak istiyorum dedi.
Bunun yanı sıra sorulan soru ; Bu kadar sevgi varken nasıl bu şekilde ayaklarınız yere basıyor sorusuna ise ; Dee Brown ; 'Mütevazi olmak gerekir çünkü sonuçta basketbol takım oyunudur hepimiz 1 takımız ' mesajları verdi.
Ayrıca Murat Murathanoglu'da Galatasaray'ın herşeyden önce çok kişilikli bir oyuncu transfer ettiğini ve bu oyuncunun takım içinde herkesin performansını artırabileceğini saha içinde takımın koçu olacağı belirtti.

Burcu Esmersoy'da bunun karşısında bu kadar genç oyuncudan beklemediğim kadar olgunsun iltifatını aldı ;)

Bu gece Burcu'ya asılmaz umarım :)

Onur abi daha ne desin adam :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Onur BALCI":92875]"adam gibi adam" olmasının, "gönülleri fethetme"sinin, "konuşması ve hedefleri"nin, "kaprisli olmadığı"nın, "bizim için çok büyük avantaj" olmasının nedenlerini, rica etsem yazabilecek olan var mı?

Adam Böbrek Vakfı gibi vakıflara yardım etmek ve onlar için çabalak istiyorum dedi.
Bunun yanı sıra sorulan soru ; Bu kadar sevgi varken nasıl bu şekilde ayaklarınız yere basıyor sorusuna ise ; Dee Brown ; 'Mütevazi olmak gerekir çünkü sonuçta basketbol takım oyunudur hepimiz 1 takımız ' mesajları verdi.
Ayrıca Murat Murathanoglu'da Galatasaray'ın herşeyden önce çok kişilikli bir oyuncu transfer ettiğini ve bu oyuncunun takım içinde herkesin performansını artırabileceğini saha içinde takımın koçu olacağı belirtti.

Burcu Esmersoy'da bunun karşısında bu kadar genç oyuncudan beklemediğim kadar olgunsun iltifatını aldı ;)

Bu gece Burcu'ya asılmaz umarım :)

Onur abi daha ne desin adam :)[/quote:92875]
:D Benden aldığını foruma satma Burak :)

Neyse hayırlı olsun.Ayrıca yeni bir transferde kapıda olabilir.Çalıyor kapıyı hemde kaliteli biri.Kapıyı açacak olan var mı :)

İsimde bilmiyorum mevkide sormayı unuttuk filan :D

Ya durun bakalım Grenee gibi bir adam yollandığına göre elbet birşeyler düşünülüyor.Yakındır...

Ama çokta gaza gelmeyelim.Çünkü hiçbirşey kesinleşmeden ne desek boş.Sadece Murat hocaya inanalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...