SpeeDee!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
berkancatal sen mahçup olmazsan forumdan üyeliğimin silinmesini talep edicem bu kadar diyorum sana ! solomonla da kıyaslanmaz evet ve o adam nice son saniye üçlükleri falan sokmuş , Nba batı finalinde her an oyuna girebilceğini bilerek ve o hazır halde o psikolojiyi yaşamış bi adam bizim ligde mi baskı oluşcak üstünde ? bıraksana ya :)

Hayal kırıklığı bir transfer..Sayı ortalaması 2 sayı bile değil adamın...Hiç bir işe yaramayacak bence yazık verilen paraya...

Bi arkadaş Utah maçlarını izlesseydin demiş bir arkadaşa..Ortalama süresi 9 dakika olan bir oyuncu..Farklı olan maçlarda son dakkalarda oynadı zaten..4 yabancı içinde en kötüsü bence

Re:

Burak Bora' Alıntı:
Hayal kırıklığı bir transfer..Sayı ortalaması 2 sayı bile değil adamın...Hiç bir işe yaramayacak bence yazık verilen paraya...

Bi arkadaş Utah maçlarını izlesseydin demiş bir arkadaşa..Ortalama süresi 9 dakika olan bir oyuncu..Farklı olan maçlarda son dakkalarda oynadı zaten..4 yabancı içinde en kötüsü bence

feci yutarsın bu lafı....buy forumda nostradamus olmaya kalkışma bence...izlemediğin görmediğin biri hakkında yorum yapıyorsun...

burak o kadar değil yani sonuçta nbaden adam alıyoruz ama bence aranan adam 3 numaraydı

Re: Re:

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Burak Bora":28615]Hayal kırıklığı bir transfer..Sayı ortalaması 2 sayı bile değil adamın...Hiç bir işe yaramayacak bence yazık verilen paraya...

feci yutarsın bu lafı....buy forumda nostradamus olmaya kalkışma bence...izlemediğin görmediğin biri hakkında yorum yapıyorsun...[/quote:28615]

ya nereye izliyorsun..9 dakika ortalama ile oynuyor hiçbir istatistiğinin ortalaması 2 rakamının üstünde DEĞİL!!!..Williams ve Fİsher'ın ardından 3. guard...gerekli olan mevkiye oyuncu alınmadı görüşündeyim

Burakcım arkadasla beraber forumu okuyorduk da senin iletini gördükten sonra aklımıza geldi. Sarunas Jasikevicius un geçen seneki dakika ve sayı ortalaması kactı hatırlıyor musun? O gelseydi ne düşünürdün acaba?

Burak Bora ve Berkcan sözlerinize saygı duyuyoruz fakat saçmalıyorsunuz artık.Fuzuli konuşmalar yapmayın eğer kötü oyuncu olsa kimse dediğiniz paraları vermez onlara .
Susun ve izleyin !

Re:

ALI KEREM GUNER' Alıntı:
Burakcım arkadasla beraber forumu okuyorduk da senin iletini gördükten sonra aklımıza geldi. Sarunas Jasikevicius un geçen seneki dakika ve sayı ortalaması kactı hatırlıyor musun? O gelseydi ne düşünürdün acaba?

Kralsın abi ;)

Eğer sen sadece istatistiklere göre yorum yapıyorsan o zaman Lise ve Üniversite yıllarınada bir bak ondan sonra konuş! 3 Numara takım içinden çözülecek.Az süre alması kendi potansiyelini göstermez coach tercihidir ve Utah coach bu konuda eleştiriliyor çok az süre verdiği için.Bazı yorumları yaparken lütfen daha detaylı araştırmalar yapıp yüzeysel bilgilerle geçiştirmeyin.

Gerçi bu oyuncuyu bilen biliyor ama neyse.

Re: DEE BROWN

Dee Brown

bir Mailk Dİxon,,,

bir Al Amin ...

Degil arkdaşlar....Kaç kişi izledide o kadar yüceltiliyor Dee Brown (tabi youtube hariç)

Mehmet Ali Gökşen..

Bize İkisinin karışımı gerekiyor zaten.Ayrıca Ahmet Arif gibi bir abi bunun yanı sıra Murat Murathanoglu gibi bir üstadı dahi heyecanlandırıyorsa bu transfer gerçektende yüceltilecek oyuncudur.
BURAK BARUT .

Re: Re:

Burak Bora' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":a3d35][quote="Burak Bora":a3d35]ya nereye izliyorsun..9 dakika ortalama ile oynuyor hiçbir istatistiğinin ortalaması 2 rakamının üstünde DEĞİL!!!..Williams ve Fİsher'ın ardından 3. guard...gerekli olan mevkiye oyuncu alınmadı görüşündeyim
[/quote:a3d35][/quote:a3d35]

Şimdi ben araya girecem.Sen bir kere herkese laf atıyorsun da Utah Jazz de Fisher zaten 2 numara oynuyordu.Willians ve Fisher'ın arkasından 3. guard demek pek yanlış.

Ayrıca bu adamın kimin takımında oynadığınıda unutma.Herkes bilip bilmeden birşeyler sallıyor.

Bu forumu böyle karıştırılmasına kimse izin vermez.Maça gelip izlersin yorumunu yaparsın.Vıdı vıdı konuşuyorsun.9 dakika da 2 sayı atamamış.Hadi oradan.Başkaları korkularından Nba e gidemiyor...

Neyse sinirlendim ama böyle adamlara kimse burada izin vermez.Sizde muhattap olmayn arkadaşlar.SAha da konuşan konuşacak zaten...

hayal kırıklıgımıdır ewet nedenı 3 numara beklememizdir bizim 3 numaraya ihtıyacamız vardı ilerleyen haftalarda 3 numara eksıklıgı yuzunden kaybetgımız macların arkadasından burda bu transferi iyi deyenler nedıcek bakalım adam kalitesını degil bızım eksıgımızı gormemiz lazımdı... adam super 1 oyuncu olabılır ozman avery almıcaktık yanlıs plan bence

Re: DEE BROWN

tamam işte anlatmak istediğimde bu! Murat ve Ahmet abi Dee Brown izlemiş adamlar onlar görmüşler yüceltirler.. bu arada o kadar kişi varki Dee BrOWN'u izlmeyen ama onu yücelten..ona değinmek istediğim millet çok pis gaza gelmiş ondan iyi, bundan iyi yorumlar yapılıyor; sonra hayal kırıklığına uğramayalım..

Mehmet Ali Gökşen...(kısa zamanda nick değişecek.)..

Herkes basketboldan süper anlıyor zaten.Hepiniz koç olun ozaman.Ben KAsım ayından Haziran ayına her gün en az 1 Nba maçı izliyorum her hafta euroleague maçlarını izliyorum,çoğu maça gidiyorum ama baskettin b sinden bile çakamadım hala.O kadar taktik, okadar strateji var ki kimse bişe çakmaz bu işlerden.Herif illa ki fizikli bir 3 numarayı koyacak diye birşey yok daha hoplayan zıplayan bir takım yaratır.Bu da ayrı bir taktirdir.Hele bir durun izleyin takımı birkaç hafta ondan sonra vurun kırbacı.durmadan eleştiri durmadan eleştri.Çok biliyorsanız bir kombine alın da bizde sizi alkışlayalım.

Ama nerede.... Bağdatta. Hadi eyvallah...

Bende diyorum ki eğer bu abiler yüceltiyorsa ve bu kadar para veriliyorsa bunlar boş işler değildir.Sen bu forumu yıllardan beri bu kadar heyecan dolu gördün mü ? Her tanıyan insan övüyor bu arkadaşı. 2 milyondolardan bahsediliyor. Gelen insan bunu haketmese verilmezdi.Demek ki doğru işler yapılmış harika referanslar alınmış eee nedir derdimiz keyfini çıkaralım.Olimpyakos'ûn alamadığı guardı biz aldık gene üretecek şeyler buluyoruz valla yazıktır arkadaşlar.

Yazılanları hayretler içerisinde okumaktayım..Dee Brown transferini beğenmeyen ve sürekli yeren açıklamaları yapan arkadaşlara şaşırmıyorum..Şoke olmuş bir şekilde takip ediyorum..Eminim ki bu takım birgün Kobe Brynat'ı getirse o adama ne şekilde laf atacaksınız bunu da merak ediyorum..Yazık çok yazık böyle bir transferden sonra..Diyecek bişi bulamıyorum yani..

gerçekten güzel oyuncu videoları izledimde.. atletik , hızlı ve cross overleri iyi olan bir oyuncu !! Takımda büyük işler yapar fakat 3 numara olsaydı gerçekten güzel olurdu bir takımda 3 tane guard fazla diye düşünüyorum... ama bilmiyorum bakalım türkiye kupası veya asırlık çınarlar kupasında göreceğiz.. takımın nasıl olduğunu ve gerçekten bakalım takımın sorunları var mı yoksa herşey istediğimiz gibi mi ! Bende berkan'a katılıyorum dediği doğru 3 numara oyuncu alınmalıydı kimse yanlış anlamasın dee brown gerçekten cok süper bir oyuncu fitch gibi ama guard olduğu için sölüyorum.. süper oyuncu ama yanlış tercih mi göreceğiz!

arkadasım sana gore kımse kombıne alıcak die 1 sey yok herkesın maddı durumunu ailevi durumunı bılıyomusun burda ahkam kesıyosun alan alır benım için yada buradaki kımse için almıyosun kombıneyı alıyosanda durmadan reklam yapma almayan almaz bu gonul işi

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
arkadasım sana gore kımse kombıne alıcak die 1 sey yok herkesın maddı durumunu ailevi durumunı bılıyomusun burda ahkam kesıyosun alan alır benım için yada buradaki kımse için almıyosun kombıneyı alıyosanda durmadan reklam yapma almayan almaz bu gonul işi
Volkan sana ne oluyor ben ortaya söyledim.Evet haklısın gönül işi. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...