Tahkim -5 Puanlık Cezamızı Kaldırdı

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: TBF Kararını Açıkladı, Tahkim´in Kararı Bekleniyor

Kenan Sarioglu' Alıntı:
Bugun insallah cok guzel birgun olacak. Bu sabah bazı gs dusmanlari oturmus tahkim bu cezayı da arttırabilir havası caliyorlardı. Bu ne yuzsuzluktur acaba.
Böyle birşey imkansız, ceza arttırılırsa kıyamet kopar ligten çekilelim.

Kenan Sarioglu' Alıntı:
Bugun insallah cok guzel birgun olacak. Bu sabah bazı gs dusmanlari oturmus tahkim bu cezayı da arttırabilir havası caliyorlardı. Bu ne yuzsuzluktur acaba.
Masa başı haberleri günümüz medyasında yaygın ama bu kadarı da fazla. Tahkim´in verilen cezayı artırma yetkisi yok. Cezayı onama ya da azaltma yetkisi var.

Su halımız bizim bana Osmanlının cöküsünü hatırlattı içteki düsmanlar,dısardakı düsmanlar, padisahın inmesi icin dört gözle bekleyenler...

Bu İmparatorluk Cökmez Cökmicek Yüredur GALATASARAY !!!

Yanlış olmasın Muhammet. 14:00'de toplanılacak yazmış o arkadaş ;)

Okan Seker' Alıntı:
Su halımız bizim bana Osmanlının cöküsünü hatırlattı içteki düsmanlar,dısardakı düsmanlar, padisahın inmesi icin dört gözle bekleyenler...

Bu İmparatorluk Cökmez Cökmicek Yüredur GALATASARAY !!!

Sadece Fetret devrindeyiz. Büyük günler çok uzak değil.

Mahkeme salonu önünde olta atan adamlar gibi oldum ya.

Birazdan haberlerde 'Çoğunluk sağlanamadığından toplantı gelecek haftaya ertelendi' şeklinde bir alt yazı görmemiz muhtemel ...

Ne kararmış ya öyle bi duruma getirdilerki vermeyin puan muan durumuna getirdiler.

Bütün puanları almak için,yoğun bir baskı var.Sonuç hayırlı olur inşallah!!!

Mithat Duran' Alıntı:
Bütün puanları almak için,yoğun bir baskı var.Sonuç hayırlı olur inşallah!!!

İnşallah abi,bütün puanlar alınırsa 2.lik için en büyük aday oluruz :)

Ama nedense sanmıyorum.Belki maçların oynanmış sonuçları tescil edilir,böylece diğer takımlara da haksızlık olmaz.-5'lik ceza puanı hala durabilir diye düşünüyorum.Hiç ceza vermeden de olmaz sanırım.

evde yoktum büyük heyecanla pc ye açtım sonuç gene aynı artık ben tahkimin toplanacağına ihtimal vermiyorum böyle lig biter ne kararmış ya ..

Bence hükmen yenilgilerden 1'er puan ve -5 puanın kaldırılması gibi bir sonuç çok iyi olur

Doğan Aksu' Alıntı:
Bence hükmen yenilgilerden 1'er puan ve -5 puanın kaldırılması gibi bir sonuç çok iyi olur
Ya Türkiye Kupasında 3 maç yapıldı 2tane lig maçında hükmen sayılsak filan bu karar yine berbat ... Birde ne zaman açıklanacak kesin toplanmışlar mı ?

Karar bugün açıklanır,fazla sinire gerek yok.

Mithat Abi de yazdığına göre toplanmış kurul.

ne kararmış be ne olduğu neden verildiği belli olmayan bir eksi puanı kaldırmak bu kadar mı zor

Doğan Aksu' Alıntı:
Böyle birşey mümkün değil, yani hükmen mağlubiyete puan verilmez asla. Hükmen mağlubiyetlerin iptali söz konusu olabilir sadece..