Tahkim -5 Puanlık Cezamızı Kaldırdı

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: TBF Kararı

itirazımız bazı şeyleri değiştirecektir..en azından puan olayı..öyle umut ediyorumki kupadan ihraç ve ligin ilk haftasındaki maçlar hükmen yenilgi olarak yazılaccak.yani;

şuan 9 puandayız,ilk 2 haftada aldığımız üç puan çıkarsa 6 2puanda maçlardan düşer 4puanımız kalır...

24 maç kaldı +48 puan alabiliriz...bu sene tahminim 42-44 arası alan takım 7-8-9 uncu sırayı alır...böyleki play-off ihtimalimiz 20 maçımızı garanti almamız lazım..
eğer ki dediğim gibi olurda 4 puanla devam edersek şubede ciddi bir atılımla bu sene en az yarı final veya finalimiz olur..adnan polatında tahtını sarsabilecek olan bu durum işler yolunda giderse uleb ve ligde mart ayındaki kongrede en az zararla atlatır..

ntvde simdi acıkladılar programda 24 macın 20 sını kazanırsak ligde kalıyormusuz

24 maçın 20 sini kazanmak imkansız helede şu kadro ile bu durumda. 5 puanı ya geri almamız gerekiyor yada ligden çekilip gerekeni yapalım.

Bu arada şu baskı yapanlar nerede,şimdi çıkıp bizim sayemizde düşmedik elimizden bu kadar geliyor diye ortaya çıkarmış...Valla olurmu olur...Boşa konuşuyoruz adamlar bizle açık açık dalga geçiyorlar,bu kararın başka bir açıklaması yok...Koskoca Galatasaray camiasıyla kıçı kırık Turgay Demirel ve ekibi dalga geçebiliyorsa artık hiçbirşeyin anlamı kalmamıştır...

Ben olaya daha değişik yaklaşıyorum artık ilk gün olurmu öyle şey diyordum ama bence artık olması gereken budur...Şube kapatmakta çözüm değil,çünkü bu olay artık tüm şubelerimize sıçrayacak...Derhal olağanüstü seçimli kongreye gidilmeli...Yoksa bu olay gün ve gün bizi yiyip bitirecek...Katılırsınız katılmazsınız ama benim çıkarımım bu...

kendi düşen ağlamaz... hadi koç öyle bir hata yaptı neden kimse uyarmadı sanki o hazırlık maçlarını kazansak bizi şampiyon yapacak olan o forma için ter akıtan koşturan onurlu insanlara oldu artık sağlam bir itirazla silinen puanları geri almamız lazım ne diyelim geçmiş olsun

bence takım çekilmemeli. iyi bir koç ve bir iki savaşan oyuncuyla onur mücadelemizi vermeliyiz. kolayı herkes yapar önemli olan zoru yapmaktır. benim görüşüm bu. zaten bütün kamuoyu çekilmemizi bekliyor....
ben iyi bir koç ve bir iki savaşan oyuncu ile zoru başaracağımızı düşünüyorum... kolayı herkes yapar zoru galatasaray..

Yiğit Pazar' Alıntı:
viewtopic.php?f=1&t=7654&start=0[/url]

Açıklaması burada.

Ayrıca Selçuk biraderim biraz daha sakin olursan iyi olur.
uA.com'da da aynı sözleri yazmışsın çok ciddi tepkiler almışsın hepimiz aşırı sinirliyiz ancak burada Adnan Polat'ın suçu falan olduğunu düşünmüyorum.
Okan Çevik isimli tetikçi bu kulubü kalbinden vurmuştur...

Not:Liseli abilerimizin baskısı sonrasında;

Fenerbahçe maçı gitmeyecek, Tufan yırttı diye yorumlar okuduğumu hatırlıyorum buralarda.

Bu ceza karşılığı çok açık itiraz edilecek.Bizim olmadığımız lig kimseye yar olmaz.Onlar istedi biz verdik.Şimdi itirazın neticesinde ne olacak.

Okan Çevik'in bu kulüple bağını kurduğu ilk güne lanet ediyorum. Anlamıyorum nasıl böyle bir şahsiyetsizlik yaparlar? Hala kafam almıyor. Bir sebep olmalı. Dandik iki hazırlık maçında Cemal'i oynatıcam diye koskoca Galatasaray'ı ne hale düşürdüler?

Cezayı hak ediyorduk. Ancak bu kadar küçük düşürülmeyi hazmetmek kolay değil. ''Çıkın 24 maçınızı oynayın ondan sonra düşersiniz'' denilmesi adama koyuyor. Ve bu lekenin uzun süre üstümüzde kalacak olması da...

Ama elbet düştüğümüz yerden kalkmasını da biliriz. Ve bu yapılanların hesabını sormayı da...

Şimdi polemik yaratmak ,yada suçlamak için demiyorum ancak liseli 'ABİ'ler iyiki baskı yapmışlar nasılda yararlı olmuş.Kapalı otrumdan bilgi almak olayına 'buda lisenin başarısı' deniliyorsa bu lisenin ne kadar başarısız olduğunu gördük.

YADA diğer ihtimale göre çok başarılı olmuşlardır...

Ama öle deme savaşıcaktık daha...Hem şimdi liseli abilerimiz devreye girecek...Biz daha son kozumuzu oynamadık...Pardon koz neydi bu arada...

E yuh. Basın karalaması, rakiplerin ağza gelmeyecek sözlerle abartıları. Taraflı hüküm kurumu ve sonuç bu.

Ey TBF, senin neyine yurtdışında oynanan hazırlık maçına karışmak. Neyine yahu?

Ömercim federasyon yurtdışındaki maça karışmıyor ki bizimkiler o maçta Cemal oynamadı bildirimini federasyona cezasını çekmesi için yapıyorlar. Bir anlamda sahte bir belge ile kandırıyorlar.

Bence de cezalar çok saçma. Ben küme düşürülmeye razıydım.

Actıkları bir bela var bu ABİ`lerin :) simdi -4puanı 0 yaptırırlar cemalin cezasını 2 yıla indirirler büyük iş yapmıs olurlar ABİ`ler, ne ABİ`mis bu abiler topuna benzin döküp yakmak lazım ABİ`ler. Bunlar GALATASARAY`a zarar veriyolar ABİ`ler, bunlar örümcek beyinli ABİ`ler abiler, ABİLER, AbİlEr, ABilER...

Bunlar Ali Samiyenin kemiklerini sızlatıyorlar KARDESLER !!!

burada bazı kişilerin cemal nalgayı savunduğuna tanıklık ettim...CEMAL NALGA SAPINA KADAR SUÇLUDUR...bir sporcu bir hazırlık maçında diskalifiye edilip ve ondan sonraki hazırlık maçında da diskalifiye edilecek pervasızlığı gösteriyorsa hiç kusura bakılmasın,bu adamın bir saniye bile yeri yoktur bu forma altında.bizim sözde teknik ekipte onu arkalamaya devam etmiş.yazıklar olsun