Tahkim -5 Puanlık Cezamızı Kaldırdı

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: TBF Kararı

Doğan HAKYEMEZ benim bildiğim Galatasaray'lıdır.

Lakin Benjamin ve Lollis olaylarında uçuk fiyatlarla oyuncuları getirip daha sonra kriz oluşmasına sebep olan menajerimizdi o zamanda.

Bir panelde de ''en büyük hatam Galatasaray'da çalışmamdı'' demişti, o türde bir ifadesi vardı...

Şimdi vefa duygusu ile hareket ediyorsa büyüklerimizin bileceği iş...

Doğan Hakyemez'in bizle olan geçmişini pek bilmiyorum ama henüz daha Aziz Yıldırım ile kanka olan birinin bizde ne işi var acaba?

hedefsiz vizyonsuz adamlar 100 küsür yıllık camiayı ne hale getirdi.şimdi ayıkla pirincin taşını.bir yönetici çıkıp küme düşmeye razıyız derse,işte böyle daha beter ederler adamı.kardeşim bu saatten sonra messina'yı getirsen de kurtaramaz bizi düşmekten.

Ufuk Meydan' Alıntı:
hedefsiz vizyonsuz adamlar 100 küsür yıllık camiayı ne hale getirdi.şimdi ayıkla pirincin taşını.bir yönetici çıkıp küme düşmeye razıyız derse,işte böyle daha beter ederler adamı.

Aynı fikirdeyim...
Bu olay FB'nin başına gelseydi görün bakalım, bıraktım bu cezaları, kulübün tek puanı siliniyormuydu ???? Tek oyuncusu 3 aydan fazla ceza alıyor muydu ??
Öyle bir yaygara çıkarmışlardıki şu an haklı duruma geçmişlerdi bile, federasyon üstüne üstük onlardan özür bile dilerdi...
Biz şu ana ne yapıyoruz, hala ABİ, liseci, ligden çekilsek mi tartışmaları yapıyoruz...
Gün birlik olma zamanı,ama kimsenin böyle bir isteği yok, hala herkes birbirini yemekle meşgul...
Bu haberle ilgili her yerdeki yorumlara bakın...Bizi şike yapanlarla eşdeğer yere koydular, şu cezaları fenerliler az buluyor, üstüne üstük bir de bu taraftar onları destekliyor...

Übermensch sıfatında olur abi. O kadar büyük bir basketbol adamına başka bir şey denmez.

O büyüklerimiz, ağabeylerimiz olmasa ne halde olurduk? Laf etmeden önce düşünün, nankörlük etmeyin. Galatasaray basketbol şubesi içinde bulunduğu huzur dolu ortamı, yakaladığı başarıları ağabeylerimize ve birbirinden değerli basketbol adamları olan kardeşlerine borçludur.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Übermensch sıfatında olur abi. O kadar büyük bir basketbol adamına başka bir şey denmez.

O büyüklerimiz, ağabeylerimiz olmasa ne halde olurduk? Laf etmeden önce düşünün, nankörlük etmeyin. Galatasaray basketbol şubesi içinde bulunduğu huzur dolu ortamı, yakaladığı başarıları ağabeylerimize ve birbirinden değerli basketbol adamları olan kardeşlerine borçludur.

Eger gercekten böyle bir sürec olursa bir adım bile ileriye adım atmamıs oluruz..Yine günü kurtarmak adına atılmıs adımlardan biri olur..

Burası türkiye ya aynı tas aynı hamam hiçbirşey degişmez..Biz yine kosarız peşinde takımın ama yinede bizden birşey olmaz..

Emrah Bakın' Alıntı:
Doğan Hakyemez şu durumda doğru bir isim...
Ama cezalar inmezse Pivota Shaq, koça Phil Jackson gelse bizi kurtaramaz...
aynen katiliyorum burada onemli olan kimin gelecegi degil cezalardaki degisikliktir yoksa kimi alirsak alalim kume dustuk...

Mithat Duran' Alıntı:
Forumun bilgisine:

Pazartesi sabahı bu itiraz yapılacak bu konuda Türker Aslan abimiz yardımcı olacak.

İkinci husus şuan için bir büyüğümüz tarafından yetkilendirilen Doğan HAKYEMEZ 10 gün içersinde hem teknik adam konusunu hemde acil olan center mevkiği için gerekli transfer yapılacaktır.

Bu sene bu takım düşmeyecektir.Bunun için her türlü fedakarlık yapılacaktır.

Forumdaki arkadaşlara yazacaklarım şimdilik bu kadar.

Bu takımın cezalarını da 2 gün önce söylemiştin abi ?
Onda da abimiz diyordun ?
Lafontan'den masallar gibi geliyor artık bana.
Sanırım kaynak verenler sizi yanıltıyor sizde ne yazık ki bizi yanıltıyorsunuz abi.

Mithat Duran' Alıntı:
Forumun bilgisine:

Pazartesi sabahı bu itiraz yapılacak bu konuda Türker Aslan abimiz yardımcı olacak.

İkinci husus şuan için bir büyüğümüz tarafından yetkilendirilen Doğan HAKYEMEZ 10 gün içersinde hem teknik adam konusunu hemde acil olan center mevkiği için gerekli transfer yapılacaktır.

Bu sene bu takım düşmeyecektir.Bunun için her türlü fedakarlık yapılacaktır.

Forumdaki arkadaşlara yazacaklarım şimdilik bu kadar.

doğan hakyemez'in GS'da işi yok. Eğer GS'a gelirse işler hala aynı kafa ile yönetiliyor demektir. o zaman klübe shaq'ı da alsalar umurumda değil.

Federasyonun kararı resmen idam fermanı gibi, ama mutlaka cezaların ineceğini düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam, 1998 yılında Yimpaş maddi olarak zirvedeyken, Yozgatsporun çok samimi arkadaşım olan asbaşkanına, ki şu anda Yozgatsporun başkanı basketbola yatırım yapsanıza dedim. O nasıl olacak diye sordu, bir taraftar olarak Galatasarayın o zaman ki ekonomik zorluklarını bildiğimden, Galatasarayın sonuna isim ekleyin Galatasaray Yimpaş olsun. Siz paranızı verin onlarda isimlerini. Hemen Yimpaşın başkanı Dursun Uyarı aradı ve Oda çok heyecanlandı böyle bir duruma. Benden bu işi araştırmamı istedi ve o zaman ki Galatasaray menajeri olan Doğan Hakyemeze ulaştık ve bir yerde buluştuk. Doğan Hakyemezde çok memnun oldu böyle bir girişimden ve Oda dönemin basketbol şubesi sorumlusu Ali Dürüstü aradı. İki yıl için dört milyon dolar talep edildi. Durham, Petreşku gibi yabancıların tranferi düşünüldüğü ve şampiyonluğa oynayacak bir kadro yaratacaklarını ilave etti. Bir iki gün içinde Doğan Hakyemez Yozgata gitti, prensipte anlaşıldı, ama Galatasarayın dinamikleri devreye girdi ve yeşil sermayenin kabul edilmez olduğu fikrine varıldı ve iş yattı. Daha sonra bilindiği gibi başka yeşil sermaye ülkerin yan üretiminin ismini aldık ya neyse. Bunları yazmamda ki maksat iki üç saatliğine de olsun konuşma fırsatı yakaladığım Doğan Hakyemez bende iyi bir Galatasaraylı intibakı bırakmıştı. Yıllar önce Ali Samiyende birçok maçta tribünde bizimle beraber gollere sevinip tezahurat yaptığına tanıklıkta etmiştim. Şu kaotik dönemde menajer olarak kötü bir isim olmadığını düşünüyorum. Unutmayalım ki, çok sevdiğimiz Orhun Enede Fenerbahçede oynadı, Erman Kunter çok sevilmesine rağmen oda Galatasaray forması giymedi, biraz profesyonel tarafını da düşünmeliyiz işin. Yoksa sırf bu yılı kaybetmekle kalmayız, bir daha ki yıl nasıl çıkarız diye uğraşıp en az beş yıl kaybederiz, devir kim daha iyi Galatasaraylı diye düşünecek devir değil, devir bu kötü günler nasıl atlatılır onun çözümünü üretme devri. Biraz uzun oldu kusura bakmayın.