Tahkim -5 Puanlık Cezamızı Kaldırdı

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: TBF Kararı

Adnan Polat sen ne diye başta duruyorsun ???
Takımın basının abartmasıyla bir alt lige işkence edilerek düşürülmesini seyretmek için mi ??
Biz şike mi yaptık ?? Maç mı satın aldık ?? Hakem mi satın aldık ?? HAYIR...Biz bu tür şerefsizlik yapmadık....
Biz sadece bir hata yaptık...İyi niyetle yapılmış bir hata...
Ama sen FB'nin ve kendi muhaliflerinin kurduğu tuzağa kendi ayağınla girdin, kimse seni itmedi...
Çıkıp tamam hata yaptık ama o kadar da abartılacak birşey yok diyemedin.Ergin Ataman kadar olamadın...
İsteseydik aynı güne 5 tane hazırlık maçı ayarlar, Cemal'e cezasını çektirirdik, diyemedin...Takımın iyi niyetini ispatlayamadın ?? ...
Biz zaten sorumluları gönderdik ilişkimizi kestik diyemedin...
Sen Bunları öne sürüp takımı savunmadın...
Ve en önemlisi eğer F.ÜLKER MAÇI 13. HAFTA OLSAYDI BİZ 13 PUAN MI EKSİDEN BAŞLAYACAKTIK ??
Oyak'ın itirazı görmezden gelindi ama iş F.Ülker olunca federasyon, pardon fenerasyon saçma sapan bir karar aldı...
Düşün bu Avrupa'da yapılan hazırlık maçında cezalı olmanın mantığı NE ?? Ligde ceza alan Kinsey mesela Avrupa'da oynamayacak mı şimdi ??
Sen bunları FENERASYON'a soramadın ??
Tufan'ın günahı ne diyemedin, onu ne diye disiliplin kuruluna sevk ettiniz diyemedin...
Eğer sen Galatasaray Spor Klubü başkanıysan kalk ayağa, vur yumruğunu, federasyon da basın da, içimizdeki İralandalılarda, fenerbahçe denen o kulüpte haddini bilsin...
Bir basın toplantısı düzenle, Olayları sen anlat...Sonra adam akıllı bir savunmayla önce tahkime olmazsa FİBA ya...Gerekirse a davanı federasyona, çifte standartı herkes görüyor ama kimse gündeme getiremiyor...(Oyak'ın itirazı)
Tekrar ediyorum bu takımda kimse şerefsizlik yapmadı, hukuk ve ceza bilmez bir federasyon, GS'ı bitirmek için kurulan bir basın tezgahının oyununa geldik...
Efes'e diş geçiremeyen, sus pus olan zihniyet, birilerini memnun etmek için yönetim zaafiyetinden yararlanıp bizden hıncını aldı malesef...
Beni düşüncem budur, katılan da olur katılmayan da....

Galatasaray ligden çekilmez, ligden çekilmesini gerektirecek bir sebep yok zaten.Haklı olsakta itiraz etsek okan çevik kına yaksın artık.... Galatasarayım bunun altından da kalkar. DAYAN GALATASARAY

Forumun bilgisine:

Pazartesi sabahı bu itiraz yapılacak bu konuda Türker Aslan abimiz yardımcı olacak.

İkinci husus şuan için bir büyüğümüz tarafından yetkilendirilen Doğan HAKYEMEZ 10 gün içersinde hem teknik adam konusunu hemde acil olan center mevkiği için gerekli transfer yapılacaktır.

Bu sene bu takım düşmeyecektir.Bunun için her türlü fedakarlık yapılacaktır.

Forumdaki arkadaşlara yazacaklarım şimdilik bu kadar.

Mithat Duran' Alıntı:
Forumun bilgisine:

Pazartesi sabahı bu itiraz yapılacak bu konuda Türker Aslan abimiz yardımcı olacak.

İkinci husus şuan için bir büyüğümüz tarafından yetkilendirilen Doğan HAKYEMEZ 10 gün içersinde hem teknik adam konusunu hemde acil olan center mevkiği için gerekli transfer yapılacaktır.

Mithat bey tamam anladik istihbaratiniz kuvettli pardon ama dalgami geciyosunuz bizle bu sene bu takim dusmeyecektir diye??? su anki hali hazirda muthis 2-3 uzun alsak dunya capinda coach gelse nolur bu takim resmen kume dustu su anki konjekturde, tek care tahkime gidip olan biteni beklemek belki puan silmeyi felan dusunurlerde oyle ligde kaliriz...

Orkun Cinar' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3r7kp0f9]Forumun bilgisine:

Mithat bey tamam anladik istihbaratiniz kuvettli pardon ama dalgami geciyosunuz bizle bu sene bu takim dusmeyecektir diye??? su anki hali hazirda muthis 2-3 uzun alsak dunya capinda coach gelse nolur bu takim resmen kume dustu su anki konjekturde, tek care tahkime gidip olan biteni beklemek belki puan silmeyi felan dusunurlerde oyle ligde kaliriz...[/quote:3r7kp0f9]

Orkun bey varmısınız sağlam bir takım elbisesine iddaya girelim,ben diyorum ki!!! bu takım ligden düşmeyecek.Sene sonu sizde bende bu forumda olacağız.

[/quote]
Orkun bey varmısınız sağlam bir takım elbisesine iddaya girelim,ben diyorum ki!!! bu takım ligden düşmeyecek.Sene sonu sizde bende bu forumda olacağız.[/quote]

Mithat bey bu konu patlak verdigindede saglam kaynaklardan aldiginiz istihbahratlara dayanarak bize sadece kupadan ihrac olacagimizi ve hatta yendigimiz maclarin lehimize tescillenecegini ve puan silme gibi bi olayin olmayacagini soylemistiniz peki ne olduda fedarasyon bizi dusmekten beter yapti???

ayrica bu durum maalesef ki mevcut yonetimimizin basina patlayacak ve liseli tutucular adnan polat yonetimine protesto bayragi acacaklar...ayrica yonetimimiz gercekten cok zor bir divan toplantisi yapacak bu hafta...allah belani versin okan cevik!!!

Bu karar ortaya çıkmadan ortaya çıkacaktı o abiler...Karar ortaya çıkana kadar olmaz yahu böyle rezalet diye boy boy demeç verip,yanan ateşe benzin dök,karar ortaya çıktıktan sonra biz bu oyunu bozacağız bu yangını söndüreceğiz de...Geçiniz...Ayrıca Doğan Hakyemez ne yahu daha düne kadar Fbülker'deki yeni yapılanma için Aziz Yıldırım'la sabah kahvaltı yapan,akşam yemek yiyen adam değilmi...Oldu olacak direk Mahmut Uslu'dan yardım isteyelim bu konuda...

Orkun bey bakın ilk cezalar her zaman ağır olur fedarasyon bize indirimli bir cezamı verecekti.Onlar en ağır cezayı verdiler,ama bu ceza daha onanmadı biz itirazımızı yaparız bu ceza üzerinden indirime gidilir.Bu indirim şahılar için olmasa bile kulüp için kabul edilir makul bir seviyeye indirilir.

Kısaca bize verilen en ağır ceza bu onlar verdiler,şimdi tahkim bu ceza üzerinden tekrar bir yaptırıma gidecektir.Sonuçta biz toplu katliam yapmadık,bu cezadan bize yapılacak indirimler olacaktır.

Herşey tamam da kararda kupa da ve sezonun ilk 5 maçında cezalı durumda oyuncu oynattığımız yazılıyor.Toplam 8 maç eder Cemal'in tüm cezası zaten 5 maçtı.

Mithat Duran' Alıntı:
Forumun bilgisine:

Bir büyüğünüz Doğan Hakyemez'i (ki ismi FB ile sıkça geçmekte) yetkilendirdiyse vah bu kulübe.

ve bu sezonki maceramız başlamadan biter..

serdarmengi' Alıntı:
Mithat Duran' Alıntı:
Forumun bilgisine:

Bir büyüğünüz Doğan Hakyemez'i (ki ismi FB ile sıkça geçmekte) yetkilendirdiyse vah bu kulübe.

Serdar bey sizin bir öneriniz varmı mesala kim olabilir sizce.

Doğan Hakyemez şu durumda doğru bir isim...
Ama cezalar inmezse Pivota Shaq, koça Phil Jackson gelse bizi kurtaramaz...

Onun ne haltlar yedigini ne pislik oldugunu Antalya'dan iyi biliriz. Kendi kocuna bagırıp hakaret edebilecek bir adamdır. Onu getirenlerede...

Bu sene bitmistir bu adam gelirse benim icin erkek takımı.

O arkadaşın yoksa benim var bir önerim...Yani başka kurtuluş yok,Doğan Hakyemez tek çare,öylemi...Bunuda duydum ya artık ölsemde gam yemem...Ahh koca Galatasaray'ım kimlerin eline kaldın,neler görüyoruz neler duyuyoruz...