Taylor Rochestie

Re: Taylor Rochestie Galatasaray?da

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
http://california.scout.com/2/983420.html

Taylor hakkında yazılmış bir araştırma yazısı ...

İngilizce bilenler bilmeyenlere tercüme edebilir mi?

Almanyadaki ilk profesyonel sezonunu başarıyla geçirip Eurochallenge da MVP olan Taylor'ın planında Türkiye var.

Washington State 'te 2005-2008 yıldızı parlayan guard Türkiyeden Galatasaray ile anlaştı.
Taylor "Güzel bir şehre gideceğim.Bunun yanında kariyerim adına da önemli bir adım olacağını hissediyorum." dedi.
"İyi takım,iyi koç ve iyi bir lig"

Galatasaray 16 takımlı ligde 9. olduve 12-18 rakamını yakaldı.Taylor alman liginde 3. olan Göttingen takımında 15.1 sayı ortalamasını tutturdu.

bundan sonra Kyle Weaver adında başka bir oyuncudan söz ediyor.Bizimle bir alakası yok yani.

Hakan Oksuz' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":11v9gl2c]http://california.scout.com/2/983420.html

Taylor hakkında yazılmış bir araştırma yazısı ...

İngilizce bilenler bilmeyenlere tercüme edebilir mi?

Almanyadaki ilk profesyonel sezonunu başarıyla geçirip Eurochallenge da MVP olan Taylor'ın planında Türkiye var.

Washington State 'te 2005-2008 yıldızı parlayan guard Türkiyeden Galatasaray ile anlaştı.
Taylor "Güzel bir şehre gideceğim.Bunun yanında kariyerim adına da önemli bir adım olacağını hissediyorum." dedi.
"İyi takım,iyi koç ve iyi bir lig"

[/Galatasaray 16 takımlı ligde 9. olduve 12-18 rakamını yakaldı[color].Taylor alman liginde 3. olan Göttingen takımında 15.1 sayı ortalamasını tutturdu.

bundan sonra Kyle Weaver adında başka bir oyuncudan söz ediyor.Bizimle bir alakası yok yani.[/quote:11v9gl2c]
aslında 22-8 yapmıştık ama neyse ;)

Taylor la konuştum, roportaj teklifi sunmuştum ona kabul etmiş.Soruları olan arkadaşlar 3 gün içinde bana ulaştırırsa bu sayfadan ya da özel olarak roportaj için soruları göndereceğim kendisine.

Evet bende artık Taylor'ur face arkadaşıyım. Gerçekten alçakgönüllü bir adam bu Taylor:)

Röportaj nerde kardeşim böyle başı buyruksuzluk mu olur! :p Facebookta konuşanlara laf ediyon yapılanları beğenmiyosun bir röportaj yapamadın Burakcım :)

Bu ne kardeşim ya, değil 3 gün, 3 hafta geçmiş aradan hala röportaj filan yok ortada.

Bu durumda istifaya mı davet ediyorduk Uğur? : )

Onur Yavuz' Alıntı:
Bu ne kardeşim ya, değil 3 gün, 3 hafta geçmiş aradan hala röportaj filan yok ortada.

Bu durumda istifaya mı davet ediyorduk Uğur? : )

Burak Barut istifa!

Bu başlığı Mithat abi açmalı ama kendisi yok bizmi açsak abi :)

Hayır bir de pazar günü geliyor diye yazıyor. Bari başlığı görmezden gel, unutmuş ayağına yat...

Gece gece şunun için beni yatağımdan kaldırdınız ya kulaklarınızın çınlaması hiç bitmeyecek bu gece emin olun.
Taylor da size de 2soru gelirse yapmam tabi roportaj arz talep meselesi.

Bu tür şeyler için uykumu bölmeyin bi dahakine :)

3. sınıf roportaj yapmaktansa hiç yapmamak daha iyi .

Burak Barut' Alıntı:
Gece gece şunun için beni yatağımdan kaldırdınız ya kulaklarınızın çınlaması hiç bitmeyecek bu gece emin olun.
Taylor da size de 2soru gelirse yapmam tabi roportaj arz talep meselesi.

Bu tür şeyler için uykumu bölmeyin bi dahakine :)

3. sınıf roportaj yapmaktansa hiç yapmamak daha iyi .

Bu halk 3 haftadır bekliyor Burakcım 3.sınıfada razıyız.. :)

Onur Yavuz ve Uğur Güven'e itafen ;

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Bu halk 3 haftadır bekliyor Burakcım 3.sınıfada razıyız.. :)

Ok geliyor hemen.

B: Naber Adamım ? Nasıl gidiyor tatil ?

T: İyi vallahi burakcım ne yapalım Miami senin Orlando benim koşturup duruyoruz işte.

B: Dikkat et koruyucu sür dostum, aman haşlanma sen bize lazımsın.

T:Sağol adamım bu güven beni daha çok motive ediyor.

B: Eee Taylor basketle aran nasıl oynuyor musun arada ?

T: Oynamaz mıyım bzim mahalleye Lebron falan taşındı takılıyoruz işte birebir savunma geliştiriyoruz.

B: Lebron'un şutları senin kadar iyi değil bunu biliyoruz nasıl geliştirdin kendini ?

T: Benim babam manavdı, karpuzlarla kavunlarla büyüdük ve ilk basket atışlarımı yaptım.

B: Eee dostum ne sormamı istiyorsun ? Basketbolu seviyor musun ?

T: Yok be olum ekmek parası işte koşturuyoruz top peşine.

B: Öyle deme be adamım hepimiz aynıyız ekmek neredeyse peşndeyiz.Takımı nasıl buldun kadro falan ?

T: Birader takım iyidir herhalde ya, Fatih Solak ve Cemal Nalga yokmuş sanırım baya memnun oldum bu durumdan boş smaç kaçıran oyuncular beni geriyor da

B: Sorma birader sorma bende aynı dertten şikayetçiyim.Kusura bakma artık 3. sınıf roportaj oldu ama ne edelim hacı ?

T: Olsun be olum Uğur?un yaptıklarından iyidir en azından takma kafana bu kadar olur yani.

B: Neyse kardeşim başka söylemek istediğin varsa söyle hatun geldi onla konuşcam.

T: Yok be olm maçlara taraftar toplayın yeter, Uğur Güven ve Onur Yavuz?u öpüyorum. Görüşmek üzere ;)

B: Eyvallah kanks görüşürüz bi ara ;)

Not : Kişiler hayal ürünüdür :)

Havaalanindaymis, birazdan ucuyormus Istanbul'a :)

idmanlara da salı günü başlıyormuş facebooktan konuştuğum kadarıyla bu kadar ilgi beklemiyordum gerçekten ilk maçımı heyecanla bekliyorum demişti sözleşmesi 2yıllıkmış şaşırdım:) ama ikinic yıl için yönetimdeymiş opsiyon öyle dedi heyecanlıyım dedi :) biraz konuştuk Burak kusura bakmaz umarım :)

Tolga Öngören(Ludwigsburg eski koçu): Taylor ofansif yönü çok güçlü bir oyuncu, inanılmaz şutlar sokar, cesur ve etkili bir oyuncu. Tek eksiği savunma yönünün biraz zayıf olması, ama Mahmuti ona savunmayı öğretecektir, Taylor iyi savunma yapabilecek bir oyuncu.

Kaynak:Ntv Spor Radyo

Bugün antrenmandaydı. Aslında fotoğrafını çekmiştik, ama istediğimiz gibi olmadı.

Ayaküstü kısa bir tanışma faslı yapabildik ancak. Washington State Cougars ürünü vardı üzerinde. Oldukça sıcakkanlı bir insan. Basketbol olarak da, ben kendisinden çok ümitliyim. Taraftarla iletişiminin de üst düzeyde olacağına inanıyorum. Sabah sağlık kontrolü var. Daha sonra antrenmanlara katılacaktır. Biz de kendisiyle ilgili daha fazla bilgi paylaşabiliriz önümüzdeki günlerde.

Taktik değerlendirme ve koordinasyon ile ilgili yorumlar için de erken tabii. :)