TBBL Final 3.Maç | Galatasaray - Fenerbahçe

ne güzel yazmışsın renkdaş..Sporun beşigi Galatasaray'ı ne hale getirdiler..Şu anda Adnan Polat'da oturmuş azizle birlikte fenerin kupayı kaldırışını izliyor..

Oğuzhan Bey, Başkan ne yapsın ki, başarı için her yol mübah bile demeyi göze aldı ve Zafer'i başa getirdi.Cathchings ve Douglous üst düzey oyuncular, sene başından beri gelen giden belli değil.Bütçe sağlam.Seneye bile yatırımlar yapılmaya başlanmış.
Senin oyuncularında yürek yoksa, yetenek yoksa başkanın ne yapsın ki;

Nilay-Tuğba-Yasemin ver bunları sadece şu takıma Birsel'ı alalım yeter.En azından kafamı artık duvara vurmam gerekmez.

erkek takımımız fenerbahçeyi hep yeniyor.ama bayan takımımız maç alamıyor.bir tarafta süper paralar harcanarak kurulan takım.diğer tarafta düşük bütçeyle kurulan takım.aradaki fark nedir çok merak ediyorum. :oops:

Fbyi tebrik ediyoruz.
yapacak bişey yok.Galatasarayın bir çok şubesinde bilhassa yakından takip ettiğim erkek basketbolunda ciddi tedbirler alınmalıdır.her iki şubede de yeni yapılanmaya gidilmeli.nacizane görüşüm her sene yapıldığı gibi teknik kadro oyuncu bazındaki değişiklikten ziyade yönetimin şubelere bakış açısı ve yönetim şekli,vizyonu sorgulanmalıdır.

ZK gönderilmeli diyenleride haklı buluyorum.Her şubede vizyonun hakim olduğu yeni yapılanmalar şart ve başarı gerçekten isteniyorsa eğer bu yeni yapılanmalar inşa edilirken maddi olarak hiç bir fedakarlıktan kaçınılmamalıdır.

maçtan üç pozisyon söyleyecem katienin boş kaçırdığı hızlı hücum turnikesi hofmannın giren acayip üçlüğü ve tamikanın kaçırdığı boş turnike bi final maçında bunlar nası olur ya bizimkilerin beceriksizliği desem olmayacak onların balı desem olmayacak inanılmaz şeyler oldu hakikaten
Bide iki takımın guardlarının istatistikleri 17 sayı 2 top kaybı birsel 3 sayı 4 top kaybı nilay hemde ne top kayıpları takım guardı kadar konuşur
Fenerin molalarını dinlerken aklım şaştı öyle koçu olan bi takıma yenildikya gerçi bizim koçumuz kim neyse yazılacak birsürü şey var aslında ama ne söylesek boş aynı tas aynı hamam

Burak Barut' Alıntı:
Oğuzhan Bey, Başkan ne yapsın ki, başarı için her yol mübah bile demeyi göze aldı ve Zafer'i başa getirdi.Cathchings ve Douglous üst düzey oyuncular, sene başından beri gelen giden belli değil.Bütçe sağlam.Seneye bile yatırımlar yapılmaya başlanmış.
Senin oyuncularında yürek yoksa, yetenek yoksa başkanın ne yapsın ki;

Nilay-Tuğba-Yasemin ver bunları sadece şu takıma Birsel'ı alalım yeter.En azından kafamı artık duvara vurmam gerekmez.

İş yapsın iş.

FM'de ki gibi oyuncuyu getirip iki maç beklemekle olmaz bu işler.

Faruk Süren'den nefret ederim ama şu Aziz Yıldırım döneminde herifle tek dişe diş gelebilen adam kendisiydi.

"Bütçe sağlam" "Seneye şampiyonuz" "2 sene sonra Venüs Bayanlar şampiyonluğu gelecek" işleri sıktı beni artık.

Asacaksa assınlar, kesecekse kessinler, sessiz kala kala batıyoruz her gün.

Herifler Türkiye Kupasını kaybetti diye hocasını yolluyor, bizi açık açık sabote eden oyuncuları, hocayı seyrediyoruz.

Başkansan göndereceksin bunları hemen akşamında !

Bunlar sabote ederken yerlerine gelecekler daha kötüsünü yapabilirmi sanki?

Ben eski Haldun Alagaş günlerini özlüyorum.

Hani rekabetin hala var olduğu, tribünde de sahada da ezip geçtiğimiz günler.

Neyse ne demiştik, Yeşilköy'e iner yazın 2 tane teneke, ne dert kalır ne tasa, sonra seneye aynı zamanlar yine aynı cümleler, sonra yine aynı senaryo.

Bu kulübün her yerinde artık kulübe yakışan adamlar istiyorum, sadece ağzı çalışan değil !

O kadar basit değil Burak. Getirilen ZK zaten baş sorumlu. Gerçekten büyük başkansa bu adamı bir dakika tutmaz. Futbolda şov yapmakla bu iş olmuyor.

Sayın Polat,

Erkek futbol takımı döküldü, F.bahçe şaibe vs.sonuçta şampiyon oluyor.
Erkek voleybol ve bayan voleybol takımları arasındaki fark ortada
bayan basketbol takımı şampiyonluğu fenere kaybetti.

Artık, zamanı gelmedi mi? biz herşeye rağmen buradayız, omuz omuza takımlarımızın yanındayız.

Sizden önümüzdeki sene yeni bir başlangıç istiyoruz.

Sizde bulun acıbademler, bu kadar Galatasaraylı işadamı var bir tanesi çıkıpta amatör branşlara sahip çıksın.

Son olarak Sayın Zafer Kalaycıoğlu, lütfen Nilay'ıda al ve git. lütfen bize koca bir sene kaybettirdin.

Futbol,basketbol,voleybol,atletizm,kürek,yüzme..Tüm branşlarda bizi eziyorlar,senin yeteneksiz sporcularin ise sahada ne yaptiklarindan habersiz ruh gibi dolaniyorlar..Sonra da çıkıp yok efendim basın niye taraflı? Yok efendim niye maçlarda taraflı anlatıyorlar ? Yok efendim hakemler niye böyle? diye bir yerimizi yırtıyoruz...Geçiniz ....Rezil oluyoruz...Bizim neyimize taraf olsunlar ki? komik olmayalım ve kendimizi kandırmayalım..Adamlar 10 sene açtılar arayı da uzak ara yaptılar başarı olarak.

Ayrıca iddaa ediyorum biz seride 2-0 onde olsak,onlar bize evlerinde şampiyonluk sevinci yaşattırmazlardı..Gerekirse 2-2 yapıp öyle verirlerdi şampiyonluğu..

Allahtan tekerlekli basketbol ve sutopunda kurmuyorlar takım.

Aaaaaaaa ayıp valla ayıp.
Başkanın ne suçu var. ???

Z.K gelmesine itiraz etti,Nilay'ı istemedi ama bir şekilde kaldılar takımda.
Amatör branşlara gerçektende çok önem veriyor.

Voleybolda yaşananları zaten yazmak bile istemiyorum.

Yazık ! :(

Futbol, basketbol, voleybol daki yaşadığımız başarısızlıklar için yönetimimize teşekkür ederim.Bize başarısızlıklar yılını yaşattıkları için sağolsunlar, varolsunlar...

2 tane boş turnike kaçırırsan son 3dkda tabi yenilirsin . Katie Douglas'ın bize yararı yok . Seneye artık doğru hamleler gelsin yeter artık .

Şu amatör branşlara işinin ehli kişiler gelmeden düzeleceğini sanmıyorum.
Yanılıyorsam düzeltin Ali Uras başkanımızın zamanında bütün branşlara gelen kişileri şampiyon yapması karşılığında getirmişti. Şampiyon yapamayacaksan bırak demişti. öyle yöneticilere başkanlara ihtiyacımız var..

Bayan basketbol ligde 2 maçta da yenildik, finalde 3-0 yenildik sezonda 5-0
Bayan voleybol ligde 2 maçta da yenildik, yarı finalde 3-0 yenildik 5-0
diğerlerini ha keza aynı....
Bizler bu tabloyu haketmiyoruz.......