TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Küçülmeye izin yok)

mesut ışıktürk' Alıntı:
madem apdi ipekçide oynıcaz maçlarımızı fenerbahçeyle anlaşarım fenerle oynıyacamız iki maçı trübünler yarı yarıya olsa güzel olur özlemiş fenerle atışmayı onları ezmeyi ipekçide inşahlar klüpler anlaşır bu konuda
Mesut senindediğini yaparlarsa maç karakolda biter.

Başlıkta küçülmeye izin yok deniyor bu sene küçüldük zaten önemli olan önümüzdeki yıl büyüyebilmek.

Bu yılki küçülmeye kimse mani olamadı olabilen varmı ?

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
[quote="mesut ışıktürk":2qfpsh4y]madem apdi ipekçide oynıcaz maçlarımızı fenerbahçeyle anlaşarım fenerle oynıyacamız iki maçı trübünler yarı yarıya olsa güzel olur özlemiş fenerle atışmayı onları ezmeyi ipekçide inşahlar klüpler anlaşır bu konuda
Mesut senindediğini yaparlarsa maç karakolda biter.[/quote:2qfpsh4y]

Karakol mu :D
Abi karakol almaz o kadar kişiyi direkt Silivri Ceza Evine :)

Valla 4 yada 5 sene önce yarı yarıya oynandığı zamanları hatırlıyorum genelde fenerbahçeliler daha fazla oluyordu bende bu duruma isyan ediyordum.

4 yada 5 cok daha geriye gitmelisin bence. =) 2004 de olimpiyatta idik yarı yarıya degildi Bayram. =) Basketbol'da da oyle idi. Misal KSK macı o zaman yarı yarıya degildi. Yoksa o deliler İzmir'den akardı.

Ben bu sene takımdan umutluyum aslında...
Biraz Darius'un Efes Cuptaki oyunu umudumu attırdı...
Gerçek bir 5 numaramız Cemal hariç yok ama bence geçen seneden daha başarılı olacağız, bu garanti...
Asla şampiyon oluruz demiyorum ama bu takımda keyif verecek oyuncu sayısı bence çoğaldı.Yerli rotasyonumuz geçen seneden daha dengeli ve kalabalık.
İçeri penetre edebilecek de D-Wash ve Evren gibi oyuncularımız var.
Enver'den ve (her sene olduğu gibi!!) Cemal'den çok umutluyum...
Tek korkum Okan Çevik, yoksa kadro geçrekten kaliteli bir kadro oldu,oyuncuların milli olup olmaması çok önemli değil, Tanjevic ile Enver,Tutku,Serkan,Hüseyin,Cevher (sakat olmasa da nasıl olsa seçmeyecek, seçse de oynatmayacaktı) gibi oyuncular ağzıyla kuş tutsa seçilemezler...
Yeterki Okan Çevik uzunları da üçlüğün dışına çıkartıp bizi dış şuta bağımlı bir takıma çevirmesin...

Emrah bey o zaman sizde geliyorsunuz ilk maca. =)

Emrah Bakın' Alıntı:
Ben bu sene takımdan umutluyum aslında...
Biraz Darius'un Efes Cuptaki oyunu umudumu attırdı...
Gerçek bir 5 numaramız Cemal hariç yok ama bence geçen seneden daha başarılı olacağız, bu garanti...
Asla şampiyon oluruz demiyorum ama bu takımda keyif verecek oyuncu sayısı bence çoğaldı.Yerli rotasyonumuz geçen seneden daha dengeli ve kalabalık.
İçeri penetre edebilecek de D-Wash ve Evren gibi oyuncularımız var.
Enver'den ve (her sene olduğu gibi!!) Cemal'den çok umutluyum...
Tek korkum Okan Çevik, yoksa kadro geçrekten kaliteli bir kadro oldu,oyuncuların milli olup olmaması çok önemli değil, Tanjevic ile Enver,Tutku,Serkan,Hüseyin,Cevher (sakat olmasa da nasıl olsa seçmeyecek, seçse de oynatmayacaktı) gibi oyuncular ağzıyla kuş tutsa seçilemezler...
Yeterki Okan Çevik uzunları da üçlüğün dışına çıkartıp bizi dış şuta bağımlı bir takıma çevirmesin...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Valla 4 yada 5 sene önce yarı yarıya oynandığı zamanları hatırlıyorum genelde fenerbahçeliler daha fazla oluyordu bende bu duruma isyan ediyordum.
Şimdi oynansa rahatlıkla fazla oluruz :)

Ülkemizde kuşkusuz basketbol tarihinin en önemli kulüplerinden olan Galatasaray'ımızın ''küçülmeye izin yok'' denilecek hale gelmesi büyük bir tezatlığın oluşmasını sağlıyor. Bu durumdan tez zamanda kurtulmayı amaçlıyor olsak bile yönetim zihniyetinin değişmediği sürece güneşli günlere yaklaşma süremiz uzayacaktır.

Her sene klasik haline gelen teknik ve oyuncu kadromuzun yenilenmesiyle beraber sezona da yeni salonumuzda merhaba diyeceğiz. İlk maçımızda her zaman ki gibi yerimizi alacağız,aldırmaya çalışacağız. Böylesine şanlı tarihe sahip bir kulübün düşmüş olduğu bu karanlık dönemden sıyrılmasında bizlerin önemli bir role sahip olacağı aşikar. İyi gün taraftarı değil kötü günde bile takımın yanında olduğumuzu göstereceğimize inanıyorum.

yürüyoruz sessiz ve kederli...

Arca;

Umarım dedigin gibi olur. Son sayfa da sonunda senin gibi olumlu yazan birilerini gormek ne hos.

Yürüyoruz biz bu yolda, and içtik şampiyonluğa.

Arca Yıldırım' Alıntı:
Ülkemizde kuşkusuz basketbol tarihinin en önemli kulüplerinden olan Galatasaray'ımızın ''küçülmeye izin yok'' denilecek hale gelmesi büyük bir tezatlığın oluşmasını sağlıyor. Bu durumdan tez zamanda kurtulmayı amaçlıyor olsak bile yönetim zihniyetinin değişmediği sürece güneşli günlere yaklaşma süremiz uzayacaktır.

Her sene klasik haline gelen teknik ve oyuncu kadromuzun yenilenmesiyle beraber sezona da yeni salonumuzda merhaba diyeceğiz. İlk maçımızda her zaman ki gibi yerimizi alacağız,aldırmaya çalışacağız. Böylesine şanlı tarihe sahip bir kulübün düşmüş olduğu bu karanlık dönemden sıyrılmasında bizlerin önemli bir role sahip olacağı aşikar. İyi gün taraftarı değil kötü günde bile takımın yanında olduğumuzu göstereceğimize inanıyorum.

yürüyoruz sessiz ve kederli...

islerin yogunlugundan uzun zamandır foruma gıremıyordum.
maalesef bızım karekterıstlık ozellıgımızdır gaza gelmek:))
eyup bey yanınızdayız... elımden ne gelıyorsa!!

Darius'u Efes Cup'ta,Jasaitis'i Milli Takımımız'a karşı izledik ve iyi oyuncu olduklarını gösterdi ikisi de.Şimdi hala yeni sezon için bu kadar umutsuz olan varmı?

Benim gibi umutlu olan arkadaşlara;

Bu maçta Abdi İpekçi'yi dolduralım...

Herkes hazır olsun son yılların en iyi Galatasaray Erkek Basketbol takımı geliyor oyun anlamında bu heyecanı maçlar başladığı zaman tüm Galatasaray'lılar hissedecek bundan şüphem yok.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Herkes hazır olsun son yılların en iyi Galatasaray Erkek Basketbol takımı geliyor oyun anlamında bu heyecanı maçlar başladığı zaman tüm Galatasaray'lılar hissedecek bundan şüphem yok.
Bunlara onculuk edecek oyuncular sirasiyla (diyorum ama henuz izleymedigimiz icin erken siralama :) )

1-Jasaitis
2-Washington-Evren
3-Can Akin
4-Caner Topaloglu

(Iyi performans bekledigim oyuncular) Digerlerindende patlama bekliyorum, daha bunun Rancik'i Wilkinson'i var ;) ;)