TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Küçülmeye izin yok)

BU SENE 5 NUMARA BİZİZ

Böyle bir pankart yapacağım süper olacak:)

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, bu sene basketbol da da mor forma istiyorum kendi adıma söylemek gerekirse :)

Burak Barut' Alıntı:
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, bu sene basketbol da da mor forma istiyorum kendi adıma söylemek gerekirse :)

abi U dönüşü nasıl olunura en büyük örnek heralde senin mor forma istemen :p

aslında ben de ilk başta baya soğuk baktım mor'a ama sonradan formaya baya ısındım, bunda netanya maçı ve elanonun kayseriye attığı golün büyük bir etkisi var :p

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
[quote="Burak Barut":225gdi8x]Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, bu sene basketbol da da mor forma istiyorum kendi adıma söylemek gerekirse :)

abi U dönüşü nasıl olunura en büyük örnek heralde senin mor forma istemen :p

aslında ben de ilk başta baya soğuk baktım mor'a ama sonradan formaya baya ısındım, bunda netanya maçı ve elanonun kayseriye attığı golün büyük bir etkisi var :p[/quote:225gdi8x]

Önyargılı olmamak gerekiyormuş bir kez daha öğrendim :p
Forma ilk gün Arda ve Baros'a yakışmamış,
Şahsen bana yakıştı mor basketbol forması çıksın onu da alacam.

Eyüp yine yüksekten uçuyorsun,tıpkı bundan önceki,kanka,hocan gibi,bu takım küçük takımlar karşında iş yapar ama bizim asıl rakiplerimiz,karşısında,tam bir hezimet olur.

Milleti gaza,getirip sonra hayellerinin yıkılması,karşısında,sen ne yapacaksın!!!

Her zaman gerçekçi olmak lazım bizim boşa hayel kuracak zamanımızın olmadığını düşünüyorum.

Zaten biri asistan,biri emekli koçla yeterince zaman kaybettik,vede çok para kaybettik.

Sayende boşa ümit verdiğin kardeşlerimizin hayelleri yıkılınca taraftarıda kaybederiz,o zaman yılların emeğini,çöpe atarız.

Sen bu takımdan umutlusun öylemi takımın guardı dandik,centerı yok,sonra ben takımdan ümitliyim.

Bir uzun almışız herkes kaç sene önceki fenere karşı oynadığı oyundan bahsediyor,peki ondan sonra ne yapmış????? bırak bu boş hayelleri gerçekler senin anlattıklarının tam tersi.

Nilay Kızılok' Alıntı:
Ne zaman yapacaksın. :)

[quote="Eyüp YILDIZ":60q0hegm]BU SENE 5 NUMARA BİZİZ

Böyle bir pankart yapacağım süper olacak:)
[/quote:60q0hegm]

Gerçekten böyle bir pankart çok güzel olur.Hem herkesin istediği 5 numara transferinin yapılmasına bir katkısı olabilir,hem de bizim için çok eğlenceli bir pankart olur :)

Yaratıcı fikrinden dolayı kutluyorum abi,pankarta yardım lazımsa da istediğin zaman gelebilirim.

Biz takımın yanında olacağız, Oyak maçında salon dolduğunda senin yüzünü göreceğim :)

burda gerçektende kendini kandıran,gerçekleri gören ama kabul edemeyen insanlar var açık açık üstüne basa basa söylüyorum galatasaray bu sene yerlisiyle yabancısıyla çok zayıf bir kadro kurmuştur bırakın efesi,feneri,telekomu banvit,karsıyaka ,mersin,kepez bile süper kadrolar kurdu tamam galatasaray yenilsede yensede biz hep yanındayız bırakmayız asla ama zaten benim sitemim burda yönetime en son erkek takımı baskette ne zaman şampiyon oldu 20 sene öncemi pekii 20 senedir niye şöyle güçlü bi kadro kurulmaz niye fenerbahce abdi ipekçide 10 bin kişiyi arkasına alıp maç oynarken biz ayhan şahenk te 50 kişiye karşı maç yapıyoz çünkü adamlar şampiyonluğa oynuyo biz ise baskette küçülmeye gidiyoz bu sene erkek basket takımından hiç bi şey beklemeyin ben ilk 10 zor diyom inşallah yanılırım.....

Mert Bey;

1-Türkçe kurallarına uygun yazılar yazarsanız sevinirim.
2-İnanmıyorsanız,gölge etmeyiniz.
3-Böyle yaparak birçok kişinin tepkisini çekiyorsunuz.
4-Hayırlı iftarlar!!! :)

Arada nokta koysanız nasıl olur. ? Okurken cok zorlandım.

Kimse kimseyi kandırmıyor burada. Sadece takımımızı hesapsızca seviyoruz.

mert-yılmaz' Alıntı:
burda gerçektende kendini kandıran,gerçekleri gören ama kabul edemeyen insanlar var açık açık üstüne basa basa söylüyorum galatasaray bu sene yerlisiyle yabancısıyla çok zayıf bir kadro kurmuştur bırakın efesi,feneri,telekomu banvit,karsıyaka ,mersin,kepez bile süper kadrolar kurdu tamam galatasaray yenilsede yensede biz hep yanındayız bırakmayız asla ama zaten benim sitemim burda yönetime en son erkek takımı baskette ne zaman şampiyon oldu 20 sene öncemi pekii 20 senedir niye şöyle güçlü bi kadro kurulmaz niye fenerbahce abdi ipekçide 10 bin kişiyi arkasına alıp maç oynarken biz ayhan şahenk te 50 kişiye karşı maç yapıyoz çünkü adamlar şampiyonluğa oynuyo biz ise baskette küçülmeye gidiyoz bu sene erkek basket takımından hiç bi şey beklemeyin ben ilk 10 zor diyom inşallah yanılırım.....

Seni ve angut.com dakileri baya korku sarmış anlaşılan.Hayır anlamıyorum bir insan (ki bana göre insanda olamazsın sen) rengini böyle de belli etmezki ama.

mert-yılmaz' Alıntı:
Anlaşılan ceza almadan kapamıyacaksın çeneni.

Final maçları ve bizim maçlar dışında fener hangi maçı 10.000 kişiye oynamış?

Fenerbahce; Abdi İpekci de Galatasaray, Besiktas, Efes Pilsen, Türk Telekom ve bir de bir tane avrupa macı dısında 10.000 kisiye oynamadı. Tuttugu takımı bu kadar kucumseyen taraftar da ancak bize mansup sanırım.

madem apdi ipekçide oynıcaz maçlarımızı fenerbahçeyle anlaşarım fenerle oynıyacamız iki maçı trübünler yarı yarıya olsa güzel olur özlemiş fenerle atışmayı onları ezmeyi ipekçide inşahlar klüpler anlaşır bu konuda