TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Küçülmeye izin yok)

Ben seni omuzuma alırım, pota altına geçeriz :)

Şaka bir yana pota altına sağlam bir 5 numara almamız gerektiğini düşünüyorum ama pota altımızın çok zayıf olduğunu düşünmüyorum!

Massey ve Wilkinson A.İpekçi'de o beğendiğimiz Fener uzunlarını denize dökmüşlerdi!

Ayrıca bu konu teknik taktik tahlil üzerine açılmış bir konu değil, küçülme kararı almış yöneticilerimize ne kadar büyük bir camia olduğumuzu hatırlatmak, oyuncularımıza ise taşıdıkları formanın ne kadar büyük olduğunu göstermek için açılmıştır, amacımız daha önce birçok kez yaptığımız gibi örgütlenmektir!

Çok basit o eksik, bu yanlış demeyelim salona gidelim yapılması gereken neyse orada yapalım!

Abi sonuna kadar varız müsahit oldukça Çorlu'dan arkadaşlarla takımı desteklemeye geleceğiz Bizde senin dediğin gibi ARMANIN PEŞİNDEYİZ sadece şartların daha iyi olmasını istiyoruz.

Daha güçlü kadroları bende çok istiyorum ama süreç malesef şimdilik bunu bize yaşatmıyor!

A.İpekçi ve Aslantepe klübümüz için bir kırılma noktası olacak, bu sene ve gelecek sene çok önemli bence!

A.İpekçi'de iyi bir kitle yakalanabilirse kaldıki süreç buna çok uygun, basketbol raiting olarak yükselişte, ayrıca A.İpekçi merkezi bir konuma sahip, bu nedenlerle iyi bir ivme yakalayacağımızı düşünüyorum!

Gelecek sezon Aslantepeye geçildiğinde yaşanacak ekonomik ferahlık eminim basketbolada önemli bir etki yapacaktır!

Bence şimdi düşünmemiz gereken diğer branşlarımıza sahip çıkmak, küçülme düşüncesinden yöneticilerimizi uzaklaştırmak!

Birde önümüzde bir fırsat var, suyun karşı tarafına en büyüğün kim olduğunu ispatlama fırsatı, onların finallerde doldurabildiği salonu biz açılış maçında doldurmalıyız!

Hep beraber bir ilke imza atalım, basketbol sezonunu 10.000 kişi ile açalım!

Biz inanalım o salon dolacaktır, herkes inansın!

Şampiyonluk için değil Arma için orada olacağım . Hayal kurmaktan bile uzaklaştırdı bu yönetim zihniyeti !

En son nisan'da yazmışız foruma baya olmuş :)
İpekçi olması benim açımdan iyi oldu biraz,mümkün olduğunca kaçırmayız bu sene maçları oyak maçında'da iyi bir açılış yaparız umarım.

Biri heyecan verici oyuncu mu dedi?Üçlükleriyle smaç denemeleriyle,driplingleriyle:

Darius Washington...

Ben fena bir takımımız olmadığını düşünüyorum, üzerine birde bizleri koyarsak bence bir çok şeyi başarabiliriz!

wass ilk çeyrek oynadı sonra sakatlıktan dolayı süre almadı 7 dk da 13 sayı ,ayrıca bende inanmaya başladım içimizde Fenerli mi var ?? bu nedir ya taraftar olarak birlik olma zamanı delinin teki (kendi tabiriyle )ne güzel taraftarları bir araya getirmeye çalışıyor bir amaç uğruna ( o deli benim için BREVEHARD'dır ) bazılarıda nelerle uğraşıyor.

Beyler ARMA sevdalısı bizler onca şampiyonluk , UEFA kupası , süper kupa sahibiyiz ama lafı Fenerliler basketbola getirince boğazımız düğümleniyor , gözlerimiz doluyor yaklaşık 20 yıllık sevda bu , benim için futboldaki şampiyonluktan daha değerli şu anda Basketbolda şampiyon olmak...

Bu uğurda birşeyler yapılıyorsa taraftar olarakdiğer taraftarların omuz vermesi gerekmez mi ? En azından köstek olmayın. MURAT Hocayı bitirdinizde ne oldu .

Bugün Millilerimizi izledim rakip olarak görmediğimiz Beşiktaşın bile Engini var ya bizim , Fenerin oyuncularını alkışladık sayılarıyla havalara zıpladık,i benim yüreğimdeki eksikliği sizler duymadınız mı ? bu durumu değiştirme zamanıdır yönetime haber salma zamanıdır Her sezon İzmirden birkaç futbol maçımıza gelirim, Bu sezon bir maç hakkımı Oyak maçına kullanacağım O GÜN BEN İZMİRDEN GELECEĞİM.

Hasan Köse' Alıntı:
wass ilk çeyrek oynadı sonra sakatlıktan dolayı süre almadı 7 dk da 13 sayı ,ayrıca bende inanmaya başladım içimizde Fenerli mi var ?? bu nedir ya taraftar olarak birlik olma zamanı delinin teki (kendi tabiriyle )ne güzel taraftarları bir araya getirmeye çalışıyor bir amaç uğruna ( o deli benim için BREVEHARD'dır ) bazılarıda nelerle uğraşıyor.

Beyler ARMA sevdalısı bizler onca şampiyonluk , UEFA kupası , süper kupa sahibiyiz ama lafı Fenerliler basketbola getirince boğazımız düğümleniyor , gözlerimiz doluyor yaklaşık 20 yıllık sevda bu , benim için futboldaki şampiyonluktan daha değerli şu anda Basketbolda şampiyon olmak...

Bu uğurda birşeyler yapılıyorsa taraftar olarakdiğer taraftarların omuz vermesi gerekmez mi ? En azından köstek olmayın. MURAT Hocayı bitirdinizde ne oldu .

Bugün Millilerimizi izledim rakip olarak görmediğimiz Beşiktaşın bile Engini var ya bizim , Fenerin oyuncularını alkışladık sayılarıyla havalara zıpladık,i benim yüreğimdeki eksikliği sizler duymadınız mı ? bu durumu değiştirme zamanıdır yönetime haber salma zamanıdır Her sezon İzmirden birkaç futbol maçımıza gelirim, Bu sezon bir maç hakkımı Oyak maçına kullanacağım O GÜN BEN İZMİRDEN GELECEĞİM.
Helal olsun Hasan bey , bilinçli taraftar böyle olur. Unutmadan ekim ortasında voleybolda da yönetimi protesto edeceğiz ve ilk hafta fenerle oynuyoruz. Çok anlamlı olacak.

Hasan bey selam!

O gün sizi ben karşılayacağım, sizin gibi, bizim gibi, ve diğer kardeşlerim gibi delilere bu şubenin ihtiyacı var, lütfen elinizi şubeden eksik etmeyin!

Gelin omuz omuza hep beraber maç izleyelim, bu ülkeye basketbolu getiren klübü tekrardan zirveye taşıyalım!

KISACA GELİN DELİLER BİRLİK OLALIM!

OYAK MAÇINDA A.İPEKÇİ'YE AKALIM!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben fena bir takımımız olmadığını düşünüyorum, üzerine birde bizleri koyarsak bence bir çok şeyi başarabiliriz!

5 numara lazım abi :)

Ama sen tribündeki 5 numara, biz sahada ki 5 numara ;)

Burak omuzuma alırım seni geçeriz pota altına:)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Biri heyecan verici oyuncu mu dedi?Üçlükleriyle smaç denemeleriyle,driplingleriyle:

Darius Washington...
Iste budur Gaines,Hite,Dee ve Owens'li takim gibi heyecan verici smaclar uclukler bunlari yapan bir takim olalim basketboldan zevk alalim ve aldiralim benim icin sampiyonluk olmasa da olur ama tabii bir yere kadar.

Sihirli sözcük 'ASLANTEPE'

Neden Fenerliler bu projeyi durdurmak için çırpınıyorlar???

Çünkü bu projeyle beraber her alanda onları geçeceğiz, ekonomik olarak kendilerinden daha güçlü bir rakipleri olacak!

Düşünün ekonomik zorluklar içinde başarılı olan bir camia, para sorununu çözerse neleri başarabilir??

Kısaca basketbolda'da zirveye çıkacağımız günler bence çok yakın, şimdilik sabırla destek olalım!

A.İpekçi'de iyi bir taraftar potansiyeli yakalamak için hepimiz mücadele edelim, bugünün görevi bu, gelecek senelerdeki güzel günler için bugün direnelim!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Burak omuzuma alırım seni geçeriz pota altına:)
Eyüp Abi, beni alacaktın omuzlarına fikirmi değiştirdin hani Wilkson'la iyi bir ikili olup Fener ve Efes'in uzunlarını denize dökecektik.Yada abi Burak'la biz seni omuzlarımıza alalım pota altını üçümüz kullanalım yönetimin safkan 5 numara alacağı yok.