TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Rekora davet)

Arkadaşlar biletix'de gerekli bilet fiyatlarını göremedim bilet fiyatları hakkında bilgisi olan varmı?

öncelikle hoşgeldin 5-10 arası birşey olur belki yönetim süpriz yapmayı sever 1-5 arsıda olu...

Arkadaşlar!
Pazartesi günü güzel bir kalabalık oluşturacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın!
Bunun için çok çabalamamız lazım, bunuda belirteyim!

Özellikte, facede bu maç ile ilgili yapılan duyurulara yorum yapmamız ve insanları teşvik etmemiz gerekiyor, ayrıca herkes bu haberleri profilinde paylaşmal!

erenbekdemir' Alıntı:
Saha İçi: 17,00 TL
Tribün: 12,00 TL

bilet fiyatları belli oldu artık zor dolar.......

Dünyanın en büyük basketbol salonu Abdi İpekçi'dir; çünkü bu fiyatlarla hiç bir zaman dolmaz...

Yönetim kombinelere olan ilgiyi artırmak için fiyatları yüksek tutmuştur diyeceğim ama çıkacak kombine sayısı zaten sınırlı.

Tepkiden çekindiler de bilet fiyatlarıyla bu durumu kırmaya çalışıyorlar diyeceğim ama bu sıralarda taraftarın fikrini önemsedikleri yok.

Bu olsa olsa bir şov. Taraftarın şovu olmadığına göre...

Nilay KIZILOK' Alıntı:
pahalı mı diyorsunuz biletlere. saka yapıyorsunuz degil mi.:)

abla ben mesela sarıyerden gelicem gelirken sorun yok tamam ama dönüşte taksi kullanacağm mecburen + yemeği filan 30-40 ı buluyor .......
yönetim yarı fiyat yaparak ve saati en az 1 saat geri aldırabilirse 2-3 katını kazanır....

Biletler %100 Pahalı özellikle bu maça gidecek taraftarın çoğu öğrenci iken çalışan bir insan için bilet fiyatları belki pahalı değildir ama bir öğrenci için bu fiyatlar pahalıdır.

Nilay KIZILOK' Alıntı:

Bir kişi problem olmaz da bir kaç kişiyi taşıyamazsın o anlamda pahalı deniliyor sanırım...

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Nilay bu tespiti kendimi değil, İstanbul´un ve öğrencilerin şartlarını düşünerek yaptım.

Futbol maçlarını baz aldığımızda biletler sudan ucuz ama şubeye verilen değer, rakibin gücü, küçülme söylemlerini dikkate alınca bence pahalı.

Biletler bencede pahallı olmuş:(

erenbekdemir' Alıntı:
Nilay KIZILOK' Alıntı:

abla ben mesela sarıyerden gelicem gelirken sorun yok tamam ama dönüşte taksi kullanacağm mecburen + yemeği filan 30-40 ı buluyor .......
yönetim yarı fiyat yaparak ve saati en az 1 saat geri aldırabilirse 2-3 katını kazanır....

niye taksi kullanasın ki topkapıdan 4 levente nerdeyse sabaha kadar araç var 500T ye bıner gıdebılırsın

Bilet fiyatlarının biraz fazla olmasının tek neden'i heralde kombine aldırmak için yapılmış olmasıdır başka bir ihtimal düşünemiyorum.Bence En kötü bilet fiyatları normal 10 tl öğrenci 5 tl olmalıdır.Taraftarın bütçesini'de fazla zorlamamak gerekir bırak bilet fiyatları ucuz olsun hem salonlar dolsun hemde taraftar elinde kalan parayla diğer projelere katkıda bulunsun gitsin gs.com'a üye olsun internet üzerinden ayda 5 tl'ye gstv'yi izlesin yada gitsin gsbilyoner.com'da kupon yapsın galatasaray kazansın ama bilet fiyatları çok ama çok pahalı türkiye standartlarına göre konuşuyorum ama aylık geliri yüksek olan kesim için tabiki bilet fiyatları normaldir ama benim bildiğim türkiye standartları için futbol maçı biletleri inanılmaz derecede pahalıdır.

Tribün 12 lira ilk mac için bence cok cok pahalı degil..Fakat yol parası,yemek parası derken 30'dan asagı düşmez ki ögrenciler için biraz zor bir durum...5 lira yapsalar tribünü saha içi yine 17 kalsın zararı yok...Ben saha içinden alıcam kombinelilerle aynı yerde mi olucaz bi bilgi verirmisiniz ?

Geçen sene ki büyük yatırım yapılan takımın maçları 5 tl olunca, bu sene küçülen şubenin, gençleşen şubenin taraftar desteğine çok ihtiyacı olan takımın biletlerinin 17-12 tl olması gerçekten çok komik olmuş.

Ne yapmak istiyorlar, taraftarın maça gelmesini engelleyip, Bu şubeye ilgi yok şubeyi kapatalım demek istiyorlar herhalde.

Gerçekten helal olsun, taraftarı bu kadar önemsemeyen, kayda almayan başka bir kulüp yoktur.