TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

yanlış bir hamle diye düşünüyorum.
o kızgın taraftar fener mağlubiyetinden sonra sormazmı ! beşgün önce sen hocayı istifaya zorladın şimdi fener mağlubiyeti geldi bunun hesabını ver. sn dedehayırsız demezler mi?...

Yine belli hakemler bizim maça yollanacak ve olay çıksın diye uğraş vereceklerdir. Küfürsüz ve olaysız bir maç olsun. Sadece destek için orada olacağız , başka bi şey düşünüp egolarını tatmin etmek isteyen kişiler bu maça gelmesin.

Bu hamle bize maçı kazandıracaktır. Çok farklı bir atmosferde maça çıkacağız ve yürekten inanıyorum bu maçı alacağız...

hadi mirsad haıslıpın kroşesinden sonra daha uslandı ama karşı tarafda rasim başak gibi garip bir şey varken nasıl centilmence maç geçsinki...

Erdem Akkaş' Alıntı:
hadi mirsad haıslıpın kroşesinden sonra daha uslandı ama karşı tarafda rasim başak gibi garip bir şey varken nasıl centilmence maç geçsinki...
Öyle bir geçerki , maç sonuna doğru fener tarafında teknik foul ler havada uçuşur. Biz sadece bu oyunlara gelmeyelim ve maçın sonuna kadar sadece destek verelim yeter.

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Erdem Akkaş":3k2shiui]hadi mirsad haıslıpın kroşesinden sonra daha uslandı ama karşı tarafda rasim başak gibi garip bir şey varken nasıl centilmence maç geçsinki...
Öyle bir geçerki , maç sonuna doğru fener tarafında teknik foul ler havada uçuşur. Biz sadece bu oyunlara gelmeyelim ve maçın sonuna kadar sadece destek verelim yeter.[/quote:3k2shiui]

ozaman şimdiden oyunculara maça gidecek ağbilerimize ve arkadaşlarımıza sabır diliyorum....rasimi görünce üzerine atlamamak için sabır taşı olmak lazım...

O kadar kışkırtıcı çirkef oyuncuları var ki, kim ne derse desin olaylı olacak maç. Sakin geçmeyecek.

Bir de kaybetme ihtimalini göz önüne alırsak daha kötü olabilir diye düşünmekteyim.

Umarım maçı kazanırızda biz onları ÇILDIRTIRIZ !!!

Sitenin girişine maç ile ilgili cezbedici bir fotoğraf rica edebilirmiyim :p Yavaş yavaş maçın havasına girdiğimiz belli olsun :)

Skytürk verse de yayın hayatına girdiğinden beri ilk kez reyting birincisi olsa.. =)

Koray hoca bu maça Zizic-Gurovic ikilisini ilk 5'e alarak başlarsa gözümde +1 ile başlar. Kendi basketbol anlayışıma göre değeri her oyuncunun üstünde olan ve aynı paralelikte yetenekleri de üst seviye olan oyuncular kalabildikleri kadar sahada kalmalıdırlar.

Osman Aydın' Alıntı:
Takımın başına Messina yı da getirsek maçı kaybedeceğimizi düşünüyorum.Asıl merak ettiim kaç fark yiyeceğiz.Bu maçı kazanmak için 2 3 oyuncumuzun formda olması yaramayabilir,takım olarak herkesin çok iyi mücadele etmesi gerekiyor.

Özellikle Atkins,Graves,Guroviç,Erdem(Devin Smith i mutlaka kilitlemesi gerekiyor),Hüseyin,Zizic ve Cemal in gerçekten günlerinde olması gerekiyor.

Polat a gereksiz yerlerde üçlük atmamasınıda birisinin söylemesi gerekiyor.

Bu maçı kazanmak için nerdeyse her attığımız şutun girmesi gerekiyor.

Onların kötü bir gününde olması gerekiyor.

Koçun ve teknik ekibin oyuncuları maça çok iyi bir şekilde konsantre etmesi gerekiyor.

Mirsad ve Rasim gibi oyunculara karşı taraftarlarımızın galeyana gelmemesi gerekiyor

Hakemlerin az da olsa bizi tutması gerekiyor.

Ne kadar da çok gerekiyor varmış yav. :p ;) Ama bunlar olmadan kazanmamız çok zor malesef.

bence fbyi gözünde çok büyütmüşsün

ya biz hangi fb den korkuyoruz ki...

inanın arkadaşlar güzel günler yakındır.kim derdi bjk nin bizi yeneceğine...şahsen hiç ihtimal vermiyordum ama noldu bi maçta ancak o kadar çok ribaunt verip boş atış kaçırabilirdik.

belki de lincoln-kalli hesabı guroviç-özyer durumu vardır adam gidince açılır=) ne dersiniz hoş olmaz mı:p

Şu ortamda ben pek kazanacagımızı düşünmüyorum. Ama yapılan hamleyle maç sonunda ortaya çıkıcak tepkiler şimdiden önlenmiş oldu. Ama eger bir tepki verilecekse Dedehayır İstifa diye bagırılabilir.

Kalabalık bir salon, iyi bir tribün ve maç sonu Fenerli oyuncuların üzerine yagan maddelerin olduğu bir maç olması muhtemel.

semih kardeşim zaten tribünlerde bi olay Allah'ın emri...Biz istemesek de kaşınıyorlar...tahrik ediyorlar...

graves 20 gurovic 15 zizic 15 i yakalarsa bu maç eder kafadan 50...

hüseyin-cüneyt-polat da toplam 20 yapamaz mı...

çok mu polyannacılık oynadım yoksa olmaması için bi nedeni olmayan şeyler mi???