TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Maça az bir süre kaldı.Artık tamamiyle takımın başarısına yoğunlaşmalıyız. Forumda negatif etki yaratabilecek en az 20 sayı fark yeriz tarzı mesajlardan ziyade maça olan inancımızı arttırarak devam ettirmek çok daha faydalı olacaktır.Fb, Ülkerle birleştiğinden bu yana bir tek maç (tarihi farkla yenildiğimiz maç) dışında bizi zorlanmadan yenemedi.İlk şampiyon oldukları sene vasat bir kadroya sahip olmamıza rağmen az önce bahsettiğim maç dışındaki (play-off maçları da dahil) maçları biz de kazanabilirdik.Final serisinde efesi çok daha rahat geçmişlerdi.Yine geçen sene Ayhan Şahenkde baştan sona üstün götürüp kazanırken ikinci yarıdaki maçta 20 sayı geriden gelip son topta Abdi İpekçi yi başlarına yıkacaktık son topta saçmalamasak.Sonuç itibariyle bugün çok daha kariyerli basketbolculardan oluşan bir kadroyla lig 2.si sıfatıyla fbülkerin karşısına çıkıyoruz ama sanki cumartesi Ayhan Şahenkde fbülker 100-200 kişinin önünde daçkayla oynayacakmış gibi forumda bazı kişilerde olumsuz hava olması anlaşılır gibi değil.(Hoş daçka da yenmişti bunları :) ) Öncelikle herkes maça inansın,haftaarası operasyonu takıma kesinlikle olumlu yansıyacaktır.Yeter ki şu fbülkeri Cskaymış moduna sokmayalım ve önce kendimiz inanıp cumartesi maç öncesi bunu oyunculara aşılayıp, o salonu başlarına yıkalım.
Ezikler forumlarında bizle dalga geçerken,lütfen galibiyete konsantre olup gerekli cevabı sahada ve tribünde verelim.
Not:Takımın son haftalardaki ruhsuz ve mücadelesiz oyunu beni de memnun etmese ve bu maç için ümitsizliğe kapılmama neden olmuşsa da biliyorum ki o full salonda ve o muhteşem destekle herkes bir aslan parçası gibi savaşacak ve bu maçı alacağız.Sonrasında da daha iyi günler göreceğimizi düşünüyorum.Bu maç o anlamda da çok çok önemli.

Biletler bitmez, bitse de dışarıda kalan olmaz diyeyim de Ayhan Şahenk tarihi günlerinden birini yaşasın bu maçta : )

Favori olduğumuz maçlarda kaybettik ezeli rakibimize karşı. Bakalım rakip favori olunca nasıl bir sonuç çıkacak. Hoş biz kazansak günü kurtarmaktan başka neye yarar ki...

Onur Yavuz' Alıntı:
Favori olduğumuz maçlarda kaybettik ezeli rakibimize karşı. Bakalım rakip favori olunca nasıl bir sonuç çıkacak. Hoş biz kazansak günü kurtarmaktan başka neye yarar ki...

Öyle bir günkü. Sadece günü kurtarmak değil, taraftarın gönlünü kazanma maçı olabilir.Mağlubiyet halinde ise 200-300 taraftar devam.

Osman Aydın' Alıntı:
[quote="Soner Aydın":20aepzev]Maça az bir süre kaldı.Artık tamamiyle takımın başarısına yoğunlaşmalıyız. Forumda negatif etki yaratabilecek en az 20 sayı fark yeriz tarzı mesajlardan ziyade maça olan inancımızı arttırarak devam ettirmek çok daha faydalı olacaktır.Fb, Ülkerle birleştiğinden bu yana bir tek maç (tarihi farkla yenildiğimiz maç) dışında bizi zorlanmadan yenemedi.İlk şampiyon oldukları sene vasat bir kadroya sahip olmamıza rağmen az önce bahsettiğim maç dışındaki (play-off maçları da dahil) maçları biz de kazanabilirdik.Final serisinde efesi çok daha rahat geçmişlerdi.Yine geçen sene Ayhan Şahenkde baştan sona üstün götürüp kazanırken ikinci yarıdaki maçta 20 sayı geriden gelip son topta Abdi İpekçi yi başlarına yıkacaktık son topta saçmalamasak.Sonuç itibariyle bugün çok daha kariyerli basketbolculardan oluşan bir kadroyla lig 2.si sıfatıyla fbülkerin karşısına çıkıyoruz ama sanki cumartesi Ayhan Şahenkde fbülker 100-200 kişinin önünde daçkayla oynayacakmış gibi forumda bazı kişilerde olumsuz hava olması anlaşılır gibi değil.(Hoş daçka da yenmişti bunları :) ) Öncelikle herkes maça inansın,haftaarası operasyonu takıma kesinlikle olumlu yansıyacaktır.Yeter ki şu fbülkeri Cskaymış moduna sokmayalım ve önce kendimiz inanıp cumartesi maç öncesi bunu oyunculara aşılayıp, o salonu başlarına yıkalım.
Ezikler forumlarında bizle dalga geçerken,lütfen galibiyete konsantre olup gerekli cevabı sahada ve tribünde verelim.
Not:Takımın son haftalardaki ruhsuz ve mücadelesiz oyunu beni de memnun etmese ve bu maç için ümitsizliğe kapılmama neden olmuşsa da biliyorum ki o full salonda ve o muhteşem destekle herkes bir aslan parçası gibi savaşacak ve bu maçı alacağız.Sonrasında da daha iyi günler göreceğimizi düşünüyorum.Bu maç o anlamda da çok çok önemli.

Beşiktaş maçını kesin kazanırız dedik de ne oldu.Takıma güven mi sağladık?Takım BJK yı küçümsedi.Maçı kaybettik.Fenerbahçe maçında da işimiz çok ama çok zor. :oops:[/quote:20aepzev]
İşte sorunda burda ki bjk yı küçümsedik.Ama fbülkeri küçümseme lüksümüz yok.Hele ki haftaiçi olanlardan sonra oyuncuların sıra bize de mi gelecek endişesiyle maça asılmalarını bekliyorum.Koray Hocanında antrenmanlarda ve saha kenarında takıma otoritesini koyması durumda maçı alabiliriz

Murat Özyer ile Fenerbahçe maçlarımız...

Galatasaray Cafe Crown 88 - 77 Fenerbahçe Ülker
Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray Cafe Crown
Fenerbahçe Ülker 75 - 64 Galatasaray Cafe Crown
Galatasaray Cafe Crown 57 - 91 Fenerbahçe Ülker
Fenerbahçe Ülker 76 - 70 Galatasaray Cafe Crown
Galatasaray Cafe Crown 64 - 69 Fenerbahçe Ülker

6 maçta 1 galibiyet 5 mağlubiyet

şu 57-91 lik maçı hatırladıkça deliriyorum

Tugay her topice Murat Ozyer'in basarısızlıklıklarını yazıyorsun. Halil Uner ile de kaybettiklerimizi
de yazar mısın. Tek suclu Murat hoca idi sanki. Ayıp yahu tek gozden bakmayın soyle taraflı bakıyorsunuz.

S.Nilay Kızılok' Alıntı:
Tugay her topice Murat Ozyer'in basarısızlıklıklarını yazıyorsun. Halil Uner ile de kaybettiklerimizi
de yazar mısın. Tek suclu Murat hoca idi sanki. Ayıp yahu tek gozden bakmayın soyle taraflı bakıyorsunuz.

Forumda Halil Üner'i sebepsiz yere,körü körüne savunan birilerini göremediğim için kaybettiklerimizi yazmaya gerek duymadım. Çünkü herkes onunla neleri kaybettiğimizi çok iyi biliyor. Ancak konu Özyer'e gelince çoğu kişi duygusallıktan mıdır yoksa başka sebeplerden midir onu savunma mekanizmalarını ortaya koyuyor.

Arkadaşlar önümüz de çok önemli bir derbi maçımız var ve yüksek oranda konsantrasyon istiyor.Tartışmaları maç sonun da yapsak.Hocamız iyidi veya kötüdü hepsini cumartesi akşam uzun uzuduya konuşuruz.Tekrardan,

k o n s a n t r a s y o n

Bizde dün aldık biletleri kuzenle cumartesi ayhan şahenkteyiz tribünle alıcaz bu maçı inşallah...