TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

bende ordayım bostancıdan 10 kişi geliyoruz.

uA KARSI

biletin ustunde saati ve gunu yanlıs yazıyo ya biletix de bize kazık atmaz herhalde...salona gıremezsek kotu olur kocaelinden gelcem cunku

Fenerle oynadığımız için değil, armaya sevdamızı haykırmak için ordayız.

Küfür etmek için değil, oyuncularımızı sahiplenmek için ordayız.

Kısaca Spor Sergi ruhuyla salondayız.

Ne kötü oynamamız, ne bazı arkadaşlara göre imkansız olan kazanma şansımız, ne hocamızın gönderilmesi, ne fenerin formu, ne de başka bir etken.

Galatasaray'ın maçı var ve oradayım... Başka bir sebebe gerek yok kısacası...

Kesin yeniliriz diyen arkadaşlarımıza da şunu söyleyeceğim. Galatasaray'ın olduğu her branşta her durumda umut vardır.

Kerem Polat' Alıntı:
Ne kötü oynamamız, ne bazı arkadaşlara göre imkansız olan kazanma şansımız, ne hocamızın gönderilmesi, ne fenerin formu, ne de başka bir etken.

Galatasaray'ın maçı var ve oradayım... Başka bir sebebe gerek yok kısacası...

Kesin yeniliriz diyen arkadaşlarımıza da şunu söyleyeceğim. Galatasaray'ın olduğu her branşta her durumda umut vardır.
Bu yazdıklarına aynen katılıyorum kardeş....

Maçta en büyük güvencem taraftar. Koray hocamızda eğer basketbolu unutmayıp hafta içinde takıma 1-2 set öğrettiyse maçtan kesinlikle kopmayız gibime geliyor.

Murat Cantas' Alıntı:
Fenerle oynadığımız için değil, armaya sevdamızı haykırmak için ordayız.

Küfür etmek için değil, oyuncularımızı sahiplenmek için ordayız.

Murat bey çok güzel açıklamışsınız. Fener maçında taraftarımıza çok iş düşecek. Bilinçli taraftarla bu maçı alacağız.

Rüyamda maça geliyorum, salondayken benim burada ne işim var, Ankara´da yapılacak işler vardı diyorum.

Tribünler dolu ama Fener maçlarına kıyasla bir durgunluk var. İlk yarıyı 5 sayı geride kapatıyoruz. Koridorlarda istersek maçı çeviririz, biraz daha gayret diyerek taraftarı hareketlendirmek isteyenlerin sesini duyuyorum.

Maçın sonucunu göremeden uyanıyorum...

Tabiki Galatasaray'ı destekliyorum, Fenerbahçe'ye bir türlü ısınamadım nedense :) Umarım beklenen mücadele sahaya yansır bu maçta, zor olacak ama kan değişimi takımda pozitif etki yaratabilir diye tahmin ediyorum..

sezonun maçı kimse hikaye anlatmasın bi fener zaferi 10 kepez galibiyetine bedeldir(en azından benim için) o salonu fenerlilere cehenneme çevirmek lazım basketbol kuralları içinde şartlar zorlanmalı oyuncular sahada seyirci tribünde affedersiniz poposunu yırtmalıki fb yi yenelim ,seyirci asvel maçı gibi defansda ıslık sağır edici,hücumda ise gaz bestelerle takımı itmeli,2. periyodda başladılarmı "ölüm varmış" a yandık,bide bize bomey-m e küfür ettirmesinler daddy cool daddy cool 1 aydır gına geldi!

Eser Atalay' Alıntı:
sezonun maçı kimse hikaye anlatmasın bi fener zaferi 10 kepez galibiyetine bedeldir(en azından benim için) o salonu fenerlilere cehenneme çevirmek lazım basketbol kuralları içinde şartlar zorlanmalı oyuncular sahada seyirci tribünde affedersiniz poposunu yırtmalıki fb yi yenelim ,seyirci asvel maçı gibi defansda ıslık sağır edici,hücumda ise gaz bestelerle takımı itmeli,2. periyodda başladılarmı "ölüm varmış" a yandık,bide bize bomey-m e küfür ettirmesinler daddy cool daddy cool 1 aydır gına geldi!

Haklısın abi. Sonuçta onlar da Euroleague takımı ve yabancılarının dikkatinin dağılması için ıslık vb. şeylerin yapılması gerek.

Türk oyuncuları saymıyorum bile. Onlara karşı türkü bile okusak etkilenirler. :)

Bence pota arkalarındaki taraftarlarımıza çok iş düşüyor bu maçta süper bir taraftar organizasyonuyla alıcaz inşallah bu maçı gel cumartesi gel...