TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

Ezildik, ıslandık, ve aileleri eşleri ile gelenler salona giremedi, çünkü salon kapasitesinin üzerinde zaten dolmuştu, abartısız her tribünde insanlar tıkış tıkıştı, dışarda 2000 civarı insan kaldı.....

Yani kötü başlayan serüven, zaferle bitti...

Neden salona girişte o demirlerin altından geçmek için akrobasik hareketler yapıyoruz? :roll: :p Millet birbirini ezdi salona girmek için ayıptır yahu.O güvenlik görevlileri geçmiş girdiğimiz yerin arkasına milletle laf salatası yapıyor.Millet ezilmiş aralarda ama onlar hala yok şöyle yok böyle diyor.
Bir başka konuda devre arasında sigara içenlerin olması.Salon zaten havasız milletin üstü başı ter içinde birde onlar o sigarayı içtin mi tam işkence oluyor.O sigara içen arkadaşlardan buraya giren varsa lütfen içmesinler :)
Bunlar maçın diğer boyutuydu.Aslanlarımıza sonsuz teşekkürler.Onları desteklemeye gelenlerin yüzünü kara çıkarmadı...

Kaldırsın kaldırsın parmak kaldırsın...

p1040467nr0.jpg

Kalpleri ile Oynadılar Kalbimizi Kırmadılar

maçı ancak atkins in sakatlandığı dakikaya kadar izleyebildim ama izleyemediğim için çok pişmanım gerçektenn ama bu maçı 5 - 10 defa izlicemmm maçı izleyememin nedeni ise :D babamı hastaneye götürdükk... götürdüğüme pişman oldum diyebilirimm

Demek ki neymiş her maç öncesinde bileti olmayanda gelsin dışarda kalmazsınız tarzı yazılar artık kimseler yazmasın. !
Gerçekten ayıp oluyor bir yerde.

Emrah Öner' Alıntı:
maçı ancak atkins in sakatlandığı dakikaya kadar izleyebildim ama izleyemediğim için çok pişmanım gerçektenn ama bu maçı 5 - 10 defa izlicemmm maçı izleyememin nedeni ise :D babamı hastaneye götürdükk... götürdüğüme pişman oldum diyebilirimm

Atkins geri döndü bir şeyi yoktu.
Geçmiş olsun.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ezildik, ıslandık, ve aileleri eşleri ile gelenler salona giremedi, çünkü salon kapasitesinin üzerinde zaten dolmuştu, abartısız her tribünde insanlar tıkış tıkıştı, dışarda 2000 civarı insan kaldı.....

Yani kötü başlayan serüven, zaferle bitti...

Pembe koltuklar derbilerde açılacak diyen kimdi Eyüp ! (yani sana bu şekilde bilgi veren kimdi )

Bunu dediğinde Eyüp abinin yanında bende vardım..Hakikaten sözünün eriymiş helal olsun!!!!!

Emrah Öner' Alıntı:

Geçmiş oLsun Renktaş ...

Fenerbahçe çok abartılmıştı giricek siz bi enerin bizden hiç bir üstün yanı yok bunu gördük,emir dışında şut sokamadılar,hakkımızla mart 2008 in intikamı alındı
Tarafatar süper ötesi idi bir ara salon içinde izlemek için izdiham bile oldu kapasitesinin çok üstü doluydu,ama ne yazıkki efendi gibi maça gelen çok insan giremedi:=( çıkışta halk otobüsleri gasp edildi falan filan,fenere koymasak sıkıntı bi maçtı yani kısacası!

Burak Barut' Alıntı:
Demek ki neymiş her maç öncesinde bileti olmayanda gelsin dışarda kalmazsınız tarzı yazılar artık kimseler yazmasın. !
Gerçekten ayıp oluyor bir yerde.

Harbiden ya.. Önüme kim çıksa biletsiz gireriz dime diyorlar.Tamam kardeşim iyi güzel ama bilet alanlarda mağdur durumda oluyor.İyi niyetli olanlarda oluyor adam gelir orda o karışıklıkta bilet bulamaz girer.Ama elinde şarap ve bira şişesiyle olmaz yani...

Çok güzel oynadık. Özellikle Hüseyin çok iyiydi. Ama en önemlisi ilk kez takım savunmamız çok çok iyiydi.

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Formamı alacakmısın bakalım Alper Gülgen!

Anıl Köroğlu' Alıntı:
[quote="Mert Han":3mjwvlsk]Arkdaşlar fb tv de maçın tekrarı var mı?

Takipteyiz... :p[/quote:3mjwvlsk]

bence boşver takipi anıl reyting kazandırma onlara yarın bizim kanla verir nasılsa