TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

MSN´de kişisel iletimde "Yengeç Fener yengeç Fener..." yazılı;

...
senem:
biliyormusun
senem:
benim burcum yengec ve fenerliyim
Onur:
:)
senem:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...

Sezonun yarısı bitmek üzere kaç maç oynandı ŞAhenk'de. Bir de Fener maçında oldu böyle bir kalabalık. Oyak maçında kaş kişi vardı yada KK Zagreb maçında. Salı günü kaç kişi olacak bakalım ?

Onur Yavuz' Alıntı:
MSN´de kişisel iletimde "Yengeç Fener yengeç Fener..." yazılı;

...
senem:
biliyormusun
senem:
benim burcum yengec ve fenerliyim
Onur:
:)
senem:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
:) :) puahahahah

Burak Barut' Alıntı:
Salı günü izdiham olursa haklısın Eyüp Abi, olmazsa ben haklıyım.

Bugunun böyle olmasının sebebi de belli.
Biletiniz olmasa da gelin diyerek çağrılan insanların fazlalığı.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2cuir9vf]Salı günü izdiham olursa haklısın Eyüp Abi, olmazsa ben haklıyım.

Bugunun böyle olmasının sebebi de belli.
Biletiniz olmasa da gelin diyerek çağrılan insanların fazlalığı.[/quote:2cuir9vf]Yani senmi haklısın:)

Burak Barut' Alıntı:
Öyle görülüyor hep sen haklı olacak değilsin ya :p

Belli olmaz. Belki maça gelen herkese mekanda sınırsız bir gibi bir kampanya düzenler Eyüp :)

Hahaha:) Haberi FB.org'da görmeniz lazım... Aşağıya atmışlar hemen ama ana sayfada duruyor!

Rashid dil çıkarıyor Fener'in sayfasında!!!

Burak Barut' Alıntı:
Öyle görülüyor hep sen haklı olacak değilsin ya :p
Abi sende haklısın bizde.Tamam salı günü belki 100 kişi olacak ama sonuçta bizimde salona ihtiyacımız var.
Bizim salonumuz olacakki taraftarda maça gelecek daha konforlu,daha güzel ve en önemlisi daha çekici bir ortam=daha fazla taraftar.
Galatasaray Spor Klübü'nün de artık bir şeylere bir yerlerden başlaması lazım.
Yani demem odur ki biz salonu yapalım zamanla seyirci maça gelir!

forumda gecen hafta ortaligi birbirine katan skor yorumcularina takimimizin en guzel cevabi oldu ...

her zaman uydugum bir kuraldir bir isi duygularina fazla kapilarak yaparsan o isten hic bir verim alamassin.

iste bu yuzden yenilsek bile yorumlari o anki nefret sinir ile degil daha sonra daha mantikli dusunurek yapmamiz gerekir

Bu arada Huseyin Besok tabiki macin yildizi o nasil bir hirs adam resmen cocukluktan beri koyu galatasaray taraftariymis haberimiz yokmus xD

Ben taraftarın ilgisinin böyle büyük maçları kazandıkça artacağını düşünüyorum.Onun için salona girişteki problemlerin acilen çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.Özellikle salona sadece bir giriş noktası var.Ve maça az bir süre kala seyirci alındığı için çok aşırı kuyruk oluşuyor.Ve salona giriş çok zaman alıyor diye düşünüyorum.Umarım salona girişteki bu problemi en yakın zamanda çözeriz.

Büyük mücadele gösterdik,son üç maçında 100 sayı ortalama ile oynayan takımı 60da tutmayı başardık.Emir olmasa açıkcası o da zordu da kariyer maçlarından birini oynadı bugün.Onu çıkardığımızda takımın geri kalanı 3/23 ile hücum etti dışarıdan,etkisini daha net şekilde gösteriyor bu istatistik.

Hakederek,savaşarak alınmış bir galibiyet çok mühimdi bizim için.

Salona 17.30'da varabildim.Dışarıda soğuk bir yandan da yağmur yağıyor.Biletimi de haftaiçinden almışım erkenden de gittim ki rahat rahat içeri gireyim.Böyle bir rezalet olamaz insanlar birbiri üstüne,eskiden kargaşa olurdu ayakkabıya falan basılırdı şimdi paçalara falan ben maça gireyim de yanımdaki ölürse ölsün mantığı hakim.Zar zor kapıdan geçebildim bu sefer polis araması orda yine kargaşa.Tam bir rezalet,tam bir fiyasko.Hadi aldığım bilet parası GS feda olsun da 3. sınıf ülkesindeki vatandaş gibi muamele görmek insani üzüyor.Arkadaşlar söylüyor geç gittiklerinden dolayı içeri alınmamışlar.Peki bu insanlar bir özrü haketmiyorlar mı?Ki özür dilense bile özrün ne önemi var ki!!!
Maça gelince de oyun hemen başında basketçilerin gözündeki hırs oyunun sonucunu belli etti.Çok iyi savunma yaptılar yüreklerini ortaya koydular.Hucümda da diğer maçlara göre çok daha iyiydik.Ne Cücü'nün 10 metreden üçlüğü vardı,ne de Polat'ın her eline geldiğinde üçlük sallaması kısacası bilinçli oynadık maç boyunca.Maçın kopma anı da Semih'in aldığı teknik fauldü.Ondan sonra çok rahat şekilde maçı izledik.
Hüseyin'e çookk teşekkürler bir insan bu kadar mı iyi oynar fener pota altını resmen ezdi,parçaladı,karşısındakini basketboldan bırakma sebebi olabilirdi bu akşam.Ziziç'te kıpırdanmalar gözle görülür düzeydeydi.Hakem saçmasapan faul çalmasa daha fazla süre alabilirdi.Fener'de ise sadece Emir iyi oynadı.Ne attıysa girdi.Ayrıca takımlar birbirlerine başarılar dilerken Semih'in gitmeyip daha şut çalışmasına en iyi cevabı bizim pota altı vermiştir kendisine.
Seyirci on numaraydı.Herhangi bir kusur aramak günah :) Emniyette epey formundaydı her maçtaki gibi bir kişiyi yine aldılar.

Galibiyet ve atmosfer her şey mükemmeldi.yalnız bundan önce değilinecek başka bir konu var. İnanılmaz bir rezalet vardı bugün daruşşafakada iyiki maça 2 saat önce gelmişim ona rağmen izdiham vardı çocuklar ezilme tehlikesi geçirdi biletim olmasına rağmen zor bela içeri girebildim.İzdhamı yaratanların yarısından fazlasını elinde bileti yoktu ve bu adamların daha sonra paşa paşa maça girdiğini gördüm tamam sorun yok bizde çoğu zaman maçlara böyle girdik.fakat derbi maçta böyle bir uygulama olamaz dışarda bileti olupta içeri giremeyen veya maçın 2.yarısına girebilne insanlar oldu gerçekten durum çok acıydı..Bence bu aradakşarın sesi olmalıyız...

Maça gelince pota arkasında açtığınız pankart güzeldi fakat birde sağ alt tarafı güzel açılsaydı daha iyi olurdu çünkü kırmayın kısmı okunamadı .Siyavuşta inanılmaz bir atmosfer vardı

İmkanı olan herkese önerim Gs Tv'de haber bültenini seyretsinler : )

Soyunma odasında Yiğit ŞArdan-Kırmızı Gömlekli=) ve oyuncuların tezahüratları süper gerçekten :)

Burak Barut' Alıntı:
İmkanı olan herkese önerim Gs Tv'de haber bültenini seyretsinler : )

Soyunma odasında Yiğit ŞArdan-Kırmızı Gömlekli=) ve oyuncuların tezahüratları süper gerçekten :)

pembe gömlekli değilmi o ya:)