TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

RenktaşLar FBTV Sevilla maçını gösteriyor ben size deniştim :p Geri sayfalara bakın göreceksiniz ;)

:p Alacaktır ;)

Haftaya Aliağa maçı çok büyük önem kazandı.Bakalım Koray Hoca'yı asıl orada gözlemleyeceğim.

Bizim kanal bu hafta 397423623072 kere verecektir =)

ilk önce 4,30 da evden çıktım evim yakın 5e doğru ordayım....bir sıra var girmek için olamaz böle bişey.aradan kepezliler-efesliler falan filan....
saat 6 oldu yok sıra işlemiyor...bu ara iyice bunaldım sıradan çıktım....

bu arada dıarıda bir kadın uzun boylu bir adama soru sordu
adam sırpça cevap verdi...içeri girmek iin uğraşıyor...
2-3 salakta onla dalga geçio.bi baktım milohevic içeri giremio gülüyor.
ingilizcede fazla yok bende dedim gel seni VIP ten sokim.aldım bunu götürdüm VIP kapıdada yönetici var tanımıyorum...adamlar dedi bizde bunu arıyorduk...ulan bi teşekür edin ama milohevic etti....

sonra kadın polisin teki dışarı çıkarken taciz edildi(polis dedi ne kadar doğru bilmiyorum).........ama sıra hiç ilerlemiyor...
2-3 kere vıp kapısına gittim elimde bilet var alın diye yok almıyolar.
sonra sarıgülün arabası geldi girdi...bi araba daha geldi...ben hemen kapıyı açtım oturabilirmiyim dedim ama oturdum bakmadan...bi baktım adnan polat sürüyor...hmen indim camı açtı noluyor dedi (herkes isyanda)dedim başkan görüyorsun maçın başlamasına 10 dk var dışarıda 1500 kişi var...başkan bile vıp önünde 10 dk bekledi giremiyor...
sonra tam 7 de karting var orda oraya çıktım...bi baktım camı kırmışlar vıp tarafındaki atladım oraya vıp kapısına geldim maç başlamış polisler almıyor içeri...hatta yanımda bayan basket takımından 5-6 oyuncu var nlara bile sizi alamayız dediler.tuğba palazoğlu delirdi...sonra biri geldi ama baya tartışma yaşandı haatta haldun üstünelle polisler tartıştı yok almıyorlar bayan takımını...sonra aldılar niyahette güç bela içeri girdim
maç belliydi kazanıcağımız...hatta bi ara ryüb abi ile iddaa ya girenleri düşündüm...........
cüneyt 1 kötü pas harici iyi idi...
hüseyin.........(gerek yok anlatmaya)
guroviçe hala top gelmiyor...(ama istekli)
zizic:........(bir rib mücadeledi vardı aklınız şaşar salon 2 dk boyunca alkışladı)
graves(4 serbest atışı=maçı kopardı)

ama tam bir rezillik vardı onu sölim....

ileride bi salonumuz olursa Hüseyin Beşok forması asılmalı tepeye..

bi adam tek başına Oğuz'u , Semih 'i , Vidmar 'ı , Mirsad'ı tek başına nasıl yok eder nasıl potaya sokar onun dersini verdi..euroleague de bile tek başına bunları yok edicek bi uzun tanımıyorum ben..helal olsun , büyük helal olsun..

çıkan ilk 5 , her hücum da topun içeri inmesi , Zizic ve Hüso'nun bi arada oyniyabilmeleri gayet basitmiş dimi Murat hocam..

ne güzel de oluyor şu takıma koyması ya.. :)

Levent ÖKTENER' Alıntı:

bi adam tek başına Oğuz'u , Semih 'i , Vidmar 'ı , Mirsad'ı tek başına nasıl yok eder nasıl potaya sokar onun dersini verdi..euroleague de bile tek başına bunları yok edicek bi uzun tanımıyorum ben..helal olsun , büyük helal olsun..

çıkan ilk 5 , her hücum da topun içeri inmesi , Zizic ve Hüso'nun bi arada oyniyabilmeleri gayet basitmiş dimi Murat hocam..

Burak Abi demişti zaten maçtan önce onun performansı belli diye :) Hüseyim'in insan değil ya..40 yıllık GALATASARAYLI gibi.

Şu salonun tek güzel yanı firesiz feneri yenmemiz, onun dışında ne girebiliyorsun, nede çıkabiliyorsun.

Salon istiyoruz salon!

Müthis bir mac oldu ve ayni gecen yil oldugu gibi eze eze yendik. Bizim takima gecmeden önce suna deginmeden edemeyecegim: Vidmar, Semih iki tane bence durdurlmasi cok kolay uzun ve Tanjevic'in en cok tercih ettigi uzunlarin bunlar olmasi büyük bir nimet bence. ikisi de hücumda tamamen gelecek olan iyi asistlere bakiyor. tek baslarina üretimleri vasatin cok altinda. hele Semih kazmanin önde gideni. Kaya Peker'in yolunda gidiyor izlerken bayan oyuncu olma konusunda.

Bizim kendi uzunlarimizi gereginden fazla kücülttük bence. Zizic ve Hüseyin iki tane eli yumusak pivot. Oyun zekalari yüksek, ve böylece ya kendileri atiyor ya da digerlerine attiriyorlar. Milojevic de döndügü zaman ben bu üclüye sonuna kadar güveniyorum. ligin en iyi pota alti üretimi bizde olacak. Polat ve Cemal de benchten gelip savunmaya inanilmaz katki veriyorlar. Cemal'in basket foulleri ve Polat'in ceza üclükleri de gelince tadindan yenmiyor. üc numarada Gurovic isteneni tam olarak veremesede takimin carkini isletiyor. oyun zekasiyla ve bence varligiyla bile rakibi tehdit ediyor. ayni sekilde Erdem de her zaman cok faydali oynuyor ve rakibi bezdiriyor. Bugünkü macta Atkins fena degildi ama süperde de degildi. Bence bu takimin PG'si Cüneyt'dir. O sahada olunca icim rahat oluyor, her an dogru bir pas veya uzaktan bir üclük yolluyor ve takimi atesliyor. bugün yine yapti yapacagini kaptan.

gecen sene olmayan penetreci 2 numara simdi var. Graves her mac sayi katkisi veriyor ama en önemlisi bence sürekli penetre edip rakibin savunmasini bozuyor. bence cok dengeli bir kadro yapimiz var. eger takim inanirsa umudumuz artabilir. sezon basindan beri bu takimda hava yok diyordum, elektrik alamiyordum takimdan. umarim artik taraftari ile hedefe kenetlenmis bir takim görürüz.

Levent ÖKTENER' Alıntı:

Şu takıma bir özür borcunuz olduğunu düşünmüyor musunuz 8)

GalatasarayTV bu fırsatı kaçırmaz spormaxtan maçın görüntülerini alır ve günde 2-3 kez yayınlar. :)

Ne yazık ki maça giremedim.Birçok biletli taraftarda benim gibi maça giremedi.Niye giremedik anlamadım.Bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
Maçı izleyemediğim için pek fazla yorum yapamayacağım.Ancak takımımız skora ve attığımız farka bakarsak takımımız bu maça beklediğimiz gibi çok ciddi hazırlanmış.Umarım bu performansımızı arttırarak devam ettireceğiz.Ve önce Aliağa'yı daha sonrada Telekom'u yeneceğiz.

Forumlarında maçtan önce bu sefer 120 atarız diye göbeğini kaşıyanlar şimdi takımlarından utanıyorlar, beter olun çok uğraştınız bizimle:)

Yoel Barış Özçelik' Alıntı:
Ne yazık ki maça giremedim.Birçok biletli taraftarda benim gibi maça giremedi.Niye giremedik anlamadım.Bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
Maçı izleyemediğim için pek fazla yorum yapamayacağım.Ancak takımımız skora ve attığımız farka bakarsak takımımız bu maça beklediğimiz gibi çok ciddi hazırlanmış.Umarım bu performansımızı arttırarak devam ettireceğiz.Ve önce Aliağa'yı daha sonrada Telekom'u yeneceğiz.
biletsizlerin alınması

HELAL OLSUN!!!!!!Maç öncesi uçan kuşlar,maç sonu antu da utanma gurur duyma kavgasına girdiler :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Levent ÖKTENER":l245apyg]ileride bi salonumuz olursa Hüseyin Beşok forması asılmalı tepeye..

Şu takıma bir özür borcunuz olduğunu düşünmüyor musunuz 8)[/quote:l245apyg]

Burakçım bizim takıma olan güvenimiz tamdı zaten..potansiyeli bu olan takım şu an ulebteydi..derdimiz oydu.. :)

yoksa bu kadro , doğru tercihlerle şu ligde final oynar..oynicaktır da , Koray hoca rotasyon dersi verdi bugün..onada helal olsun..bu kadar kısa sürede süper tanımış takımı..

Sadece o değil pembe koltuk sahibi olupta içeriye girenler de pratik olarak yerleri olmadığı halde içeri girmiş oldular (tabi kaç kişidir bilmiyorum).Şimdiye kadar biz düzenleme yapılmaz ise olacağı bu idi.

Ne ise Salı gün rahat rahat izleriz maçı

erenbekdemir' Alıntı:
ilk önce 4,30 da evden çıktım evim yakın 5e doğru ordayım....bir sıra var girmek için olamaz böle bişey.aradan kepezliler-efesliler falan filan....
saat 6 oldu yok sıra işlemiyor...bu ara iyice bunaldım sıradan çıktım....

bu arada dıarıda bir kadın uzun boylu bir adama soru sordu
adam sırpça cevap verdi...içeri girmek iin uğraşıyor...
2-3 salakta onla dalga geçio.bi baktım milohevic içeri giremio gülüyor.
ingilizcede fazla yok bende dedim gel seni VIP ten sokim.aldım bunu götürdüm VIP kapıdada yönetici var tanımıyorum...adamlar dedi bizde bunu arıyorduk...ulan bi teşekür edin ama milohevic etti....

sonra kadın polisin teki dışarı çıkarken taciz edildi(polis dedi ne kadar doğru bilmiyorum).........ama sıra hiç ilerlemiyor...
2-3 kere vıp kapısına gittim elimde bilet var alın diye yok almıyolar.
sonra sarıgülün arabası geldi girdi...bi araba daha geldi...ben hemen kapıyı açtım oturabilirmiyim dedim ama oturdum bakmadan...bi baktım adnan polat sürüyor...hmen indim camı açtı noluyor dedi (herkes isyanda)dedim başkan görüyorsun maçın başlamasına 10 dk var dışarıda 1500 kişi var...başkan bile vıp önünde 10 dk bekledi giremiyor...
sonra tam 7 de karting var orda oraya çıktım...bi baktım camı kırmışlar vıp tarafındaki atladım oraya vıp kapısına geldim maç başlamış polisler almıyor içeri...hatta yanımda bayan basket takımından 5-6 oyuncu var nlara bile sizi alamayız dediler.tuğba palazoğlu delirdi...sonra biri geldi ama baya tartışma yaşandı haatta haldun üstünelle polisler tartıştı yok almıyorlar bayan takımını...sonra aldılar niyahette güç bela içeri girdim
maç belliydi kazanıcağımız...hatta bi ara ryüb abi ile iddaa ya girenleri düşündüm...........
cüneyt 1 kötü pas harici iyi idi...
hüseyin.........(gerek yok anlatmaya)
guroviçe hala top gelmiyor...(ama istekli)
zizic:........(bir rib mücadeledi vardı aklınız şaşar salon 2 dk boyunca alkışladı)
graves(4 serbest atışı=maçı kopardı)

ama tam bir rezillik vardı onu sölim....

ben seni çok iyi anlıyorum.Her nekadar senin kadar zorluk çekmesemde en son ayhan şahenkteki iki maç arka arkaya rezaletinde maalesef bende oradaydım.Sana hangisini sayayım bilmemki?Biletsizlerin içeri alınmasımı,aradan kaynak yapanlarmı,bilet kontrolünün bile yapılmamasımı,polislerin iğrenç tavırlarımı,arama rezaletimi,salonun havasızlığımı?Görün artım yönetim görün.Her büyük maçta bu rezalet yaşanıyor.Efes nasılki el maçlarını abdi ipekçide bbl maçlarını ayhan şahenkte oynuyorsa bizde hem bayanlarda hem erkeklerde derbi maçlarını ayhan şahenkte oynayacağız.Bu iş bu kadar basit.